Vartotojo Saule_* pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-04-06 09:27:43 | Nuoroda

Sveikučiai :) Nusiraminkit, aš kalbėjau vakar apie senus žmones. Tik atrodo labai baisu, bet iš tiesų taip nėra. Svarbiausia susikaupkit ir nežiūrėk į tai taip rimtai, mokytojai bus gerai nusiteikę, ir padės jei ne taip ką pasakysit. Pavyzdžiui, pas mus taip buvo, jei suklysti, tavo mokytoja tave pataiso :) Taigi ramiai :) Beje, mano draugė laiko įskaitą 9.00 ryte, pasistengsiu pranešti, kokia jos tema buvo :) 

Žinutė parašyta: 2012-04-06 09:45:28 | Nuoroda

Taigi temos apie draugystę, narkotikus, tabaką, chorų diena :) Dialogai tokie patys, kad atvažiuoja svečiai iš užsienio :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-11 12:49:22 | Nuoroda

Sveikučiai :) Skaitau jūsų komentarus, matau, kaip išlaikėte ir toks baltas pavydas paėmė :) Visas jėgas dėjau, kad pavyktų įstoti į mediciną, kankinaus prie Maderių inygų, chemiją jau nepamenu nuo kada papildomai moiausi, tikrai žinojau, daugiau nei kiti kalsės draugai, o per egzaminą.. Išėjus iš jo net nepamenu, kaip grįžau namo.. :) Dabar mano bala tik 17,94, visą sugadino chemija.. :) Būtų kvaila manyti, kad pavyks įstoti nors į mokamą, todėl noriu palausti jūsų patarimo, ką darytumėte mano vietoje. Į

Žinutė parašyta: 2012-07-11 12:55:03 | Nuoroda

Ups, netyčia išsisiuntė ta praeita žinutė :D Taigi, įsivaizduokite, jei jus priima į teisę ir ikitesminį procesą (aš ten padaviau prašymą) ir į Kauno kelogiją kinezeterapiją (bent kažkas arčiau medicinos), kur mokytumėtės? :) Aš galvojau pradėti mokytis kinezetarapijoje, mesti po pusmečio (tada nereiks gražinti pinigų), tapti eksterne ir mokytis savarankiškai, perlaikyti egzus ir vėl bandyti į mediciną, be to, žiūrėtų  ir į mano atsineštus pažymius iš kolegijos.. :) Bet patys numanote, sugadinti metus, vėl patirti tą patį stresą.. :) Ech.. nežinau, ką daryti, todėl ir klausiu jūsų patarimo :)

Žinutė parašyta: 2012-07-11 13:07:35 | Nuoroda
zaraza rašė:
Saule_* rašė:

Ups, netyčia išsisiuntė ta praeita žinutė :D Taigi, įsivaizduokite, jei jus priima į teisę ir ikitesminį procesą (aš ten padaviau prašymą) ir į Kauno kelogiją kinezeterapiją (bent kažkas arčiau medicinos), kur mokytumėtės? :) Aš galvojau pradėti mokytis kinezetarapijoje, mesti po pusmečio (tada nereiks gražinti pinigų), tapti eksterne ir mokytis savarankiškai, perlaikyti egzus ir vėl bandyti į mediciną, be to, žiūrėtų  ir į mano atsineštus pažymius iš kolegijos.. :) Bet patys numanote, sugadinti metus, vėl patirti tą patį stresą.. :) Ech.. nežinau, ką daryti, todėl ir klausiu jūsų patarimo :)

 tik mano atveju blogiau, as sugadinau DU METUS... vieni metai kolegijoje, kiti vadoveliu grauzimas. ir rezultatas vistiek prastas...o sakytum kad galejau ir geriau pasistengt ir panasiai, bet tikrai ne. zinau, kad padariau viska ka galejau ir vistiek nepasiseke. MEH...

 O kur dabar studijuoji? :) Kiek supratau, man taip nepatartum daryti?

Žinutė parašyta: 2012-07-11 13:53:40 | Nuoroda
zaraza rašė:
Saule_* rašė:
zaraza rašė:
Saule_* rašė:

Ups, netyčia išsisiuntė ta praeita žinutė :D Taigi, įsivaizduokite, jei jus priima į teisę ir ikitesminį procesą (aš ten padaviau prašymą) ir į Kauno kelogiją kinezeterapiją (bent kažkas arčiau medicinos), kur mokytumėtės? :) Aš galvojau pradėti mokytis kinezetarapijoje, mesti po pusmečio (tada nereiks gražinti pinigų), tapti eksterne ir mokytis savarankiškai, perlaikyti egzus ir vėl bandyti į mediciną, be to, žiūrėtų  ir į mano atsineštus pažymius iš kolegijos.. :) Bet patys numanote, sugadinti metus, vėl patirti tą patį stresą.. :) Ech.. nežinau, ką daryti, todėl ir klausiu jūsų patarimo :)

 tik mano atveju blogiau, as sugadinau DU METUS... vieni metai kolegijoje, kiti vadoveliu grauzimas. ir rezultatas vistiek prastas...o sakytum kad galejau ir geriau pasistengt ir panasiai, bet tikrai ne. zinau, kad padariau viska ka galejau ir vistiek nepasiseke. MEH...

 O kur dabar studijuoji? :) Kiek supratau, man taip nepatartum daryti?

 siais metais grisiu i akuserijos antra kursa. Matai cia su tuo "patarciau ar nepatarciau" keblus reikalas. as dabar gailiuosi sugaisto laiko, nervu ir pinigu mokytojams. visu metu darba atspindi egzamino rezultatas. O jis toli grazu neparode to ka ismokau. aisku galima kaltint ir save, bet jai kas pakis koja, kaip kad siu metu chemijos egzaminas,tai ir viskas, baigtas kriukis:(

Tai jau metus prasimokei akušerijoje ar tik dabar ten patekai? :) Ech.. aš to ir bijau, kad po metų vėl nepakištų kojos kitas egzaminas. Kad bent numanyčiau, kaip pasisektų kitais metais, o dabar.. Lieka tik spėlioti. :) Bet dar neprarandu vilties, gal pavyktų įstoti ir į mokamą mediciną, nors mąstant logiškai, to tikrai nebus :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-11 19:58:43 | Nuoroda
JoLitėLė:)**~~ rašė:
Saule_* rašė:

Sveikučiai :) Skaitau jūsų komentarus, matau, kaip išlaikėte ir toks baltas pavydas paėmė :) Visas jėgas dėjau, kad pavyktų įstoti į mediciną, kankinaus prie Maderių inygų, chemiją jau nepamenu nuo kada papildomai moiausi, tikrai žinojau, daugiau nei kiti kalsės draugai, o per egzaminą.. Išėjus iš jo net nepamenu, kaip grįžau namo.. :) Dabar mano bala tik 17,94, visą sugadino chemija.. :) Būtų kvaila manyti, kad pavyks įstoti nors į mokamą, todėl noriu palausti jūsų patarimo, ką darytumėte mano vietoje. Į

 Va as pernais irgi susimoviau su chemija.... Bet mokinaus metus kolegijoj, perlaikiau chemijos egza :) Aisku, nervu tai buvo puodas, kai pasimate, jog egzas, daug daug sunkesnis, nei buvo pernais :) Bet, galiu pasakyt, kad geriau padaryti tai, nes neaisku kas bus kitamet, o paskui save uzsigriausi, jei pamatysi, jog egzas tau butu buves vieni juokai :) O metai kolegijoje, nera jau toks didelis praradimas, kai supranti, jog tai labai naudinga patirtis ;) As nezinau, kaip bus siemet man paciai, bet jei nepavyks, toliau tesiu savo studijas :)

 O kolegiją metei, kad perlaikytum egzaminą, ar jos nereikia mesti? :) 

 

P.S. Visiems labai ačiū, kurie atsako į mano pagalbos šauksmą :))

Žinutė parašyta: 2012-07-11 20:31:40 | Nuoroda
JoLitėLė:)**~~ rašė:
Saule_* rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:
Saule_* rašė:

Sveikučiai :) Skaitau jūsų komentarus, matau, kaip išlaikėte ir toks baltas pavydas paėmė :) Visas jėgas dėjau, kad pavyktų įstoti į mediciną, kankinaus prie Maderių inygų, chemiją jau nepamenu nuo kada papildomai moiausi, tikrai žinojau, daugiau nei kiti kalsės draugai, o per egzaminą.. Išėjus iš jo net nepamenu, kaip grįžau namo.. :) Dabar mano bala tik 17,94, visą sugadino chemija.. :) Būtų kvaila manyti, kad pavyks įstoti nors į mokamą, todėl noriu palausti jūsų patarimo, ką darytumėte mano vietoje. Į

 Va as pernais irgi susimoviau su chemija.... Bet mokinaus metus kolegijoj, perlaikiau chemijos egza :) Aisku, nervu tai buvo puodas, kai pasimate, jog egzas, daug daug sunkesnis, nei buvo pernais :) Bet, galiu pasakyt, kad geriau padaryti tai, nes neaisku kas bus kitamet, o paskui save uzsigriausi, jei pamatysi, jog egzas tau butu buves vieni juokai :) O metai kolegijoje, nera jau toks didelis praradimas, kai supranti, jog tai labai naudinga patirtis ;) As nezinau, kaip bus siemet man paciai, bet jei nepavyks, toliau tesiu savo studijas :)

 O kolegiją metei, kad perlaikytum egzaminą, ar jos nereikia mesti? :) 

 

P.S. Visiems labai ačiū, kurie atsako į mano pagalbos šauksmą :))

 Nereikia mesti kolegijos :) Studiju gali atsisakyti tada, kai suzinai, jog istojai ten, kur nori :)

 O tai tu atsimokei metus, perlaikei egzus ir dar į universitetą pateikei turimus pažymius iš kolegijos? :) Jei nepaslaptis, tai ką studijuoji? :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-11 20:48:59 | Nuoroda

Sveikučiai :) Dar neradau tokios temos, todėl pamaniau paklausiu, ar yra norinčių studijuoti tokį dalyką? :) Kaip manote, ar tokia specialybė turės paklausą? :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-12 10:46:55 | Nuoroda
JoLitėLė:)**~~ rašė:
Saule_* rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:
Saule_* rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:
Saule_* rašė:

Sveikučiai :) Skaitau jūsų komentarus, matau, kaip išlaikėte ir toks baltas pavydas paėmė :) Visas jėgas dėjau, kad pavyktų įstoti į mediciną, kankinaus prie Maderių inygų, chemiją jau nepamenu nuo kada papildomai moiausi, tikrai žinojau, daugiau nei kiti kalsės draugai, o per egzaminą.. Išėjus iš jo net nepamenu, kaip grįžau namo.. :) Dabar mano bala tik 17,94, visą sugadino chemija.. :) Būtų kvaila manyti, kad pavyks įstoti nors į mokamą, todėl noriu palausti jūsų patarimo, ką darytumėte mano vietoje. Į

 Va as pernais irgi susimoviau su chemija.... Bet mokinaus metus kolegijoj, perlaikiau chemijos egza :) Aisku, nervu tai buvo puodas, kai pasimate, jog egzas, daug daug sunkesnis, nei buvo pernais :) Bet, galiu pasakyt, kad geriau padaryti tai, nes neaisku kas bus kitamet, o paskui save uzsigriausi, jei pamatysi, jog egzas tau butu buves vieni juokai :) O metai kolegijoje, nera jau toks didelis praradimas, kai supranti, jog tai labai naudinga patirtis ;) As nezinau, kaip bus siemet man paciai, bet jei nepavyks, toliau tesiu savo studijas :)

 O kolegiją metei, kad perlaikytum egzaminą, ar jos nereikia mesti? :) 

 

P.S. Visiems labai ačiū, kurie atsako į mano pagalbos šauksmą :))

 Nereikia mesti kolegijos :) Studiju gali atsisakyti tada, kai suzinai, jog istojai ten, kur nori :)

 O tai tu atsimokei metus, perlaikei egzus ir dar į universitetą pateikei turimus pažymius iš kolegijos? :) Jei nepaslaptis, tai ką studijuoji? :) 

 Kaip sake jau, universitetui neidomus musu pazymiai :D Nebent istojus uzskaitys dalykus, kuriu kreditai sutampa :) Bet lamoj pazymejau, jog mokausi kolegijoj, bet nemanau, ar tai is vis kazka lemia :) O studijuoju biomedicinos diagnostika :)

 Ir kaip sekasi studijuoti? Pati galvojau apie šias studijas :) Tau įdomu? :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-16 19:27:18 | Nuoroda
Yevvva rašė:

 Hey ! Rasiau pirmu numeriu ir tiesiog svajoju apie sia specialybe beprotiskai :D Tikiuos istosiu,nors ir VNF,bet si specialybe man labiausiai prie sirdies. Na,kiek pasidomejau sia specialybe,tai ji tikrai manau yra rimtai ir turetu buti paklausi :)

 nenumanai, su kokiais balais galėtų priimti į nemokamą vietą? :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-16 19:39:06 | Nuoroda
x-az2010 rašė:

Nepergyvenkit. ;]] Kb jei kils tikrai nekils auksciau 19,4. VU turi toki auksta kb 19,6 nes pas ju zymiai maziau priima studentu. O siaip i mokama istojo ir su 17,.. per paskutini tura. ;]] Manau su daug kuo susitiksiu per sutarciu pasirasyma, o gal busiu ir jusu grupes kuratorius. :D

 O kaip ten yra su tais turais? Pvz, pirmu turu mane priima ne į mediciną, tai aš galiu pasirašyti su tuo univeru sutartį ir toliau dalyvauti antrame ture, laukti, galbūt priims į mediciną? :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-19 17:23:48 | Nuoroda

Abiturientai, klausykit, jei pateikiu pirmu etapu prašymą į universitetą, dėl studijų jame, ar aš galiu dalyvauti antrame etape? O jei dalyvauju antrame etape nepriėmus pirmo etapo pasiūlymų ir vis tiek neįstoju ten, kur noriu, tai ar galiu priimti pirmojo etapo siūlymus? :D Man čia tikra maišalynė :D 

Žinutė parašyta: 2012-07-19 17:28:00 | Nuoroda
Yevvva rašė:

 Na mano galva,tai kokiu ~17-18,tai galbut jau ir patektu i VF. Cia aisku zinai priklauso nuo stojanciuju kiekio,ir as tikrai nuosirdziai tikiuos,kad ju nebus perdaugiausiai :D 

 Kažkaip čia mūsiškiai stojantieji tyli :D Net keista :D Gaila, kad studijų programa nauja, būtų ko paklausti, ar jos įdomios ir pan :)

Žinutė parašyta: 2012-07-20 17:17:29 | Nuoroda
Yevvva rašė:

 Na,kiek as ta aprasa skaicius sios specialybes,tai man beprotiskai idomu pasirode :D Bet aisku kaip is tikro,tai neaisku :D O tu kelintu nr irase ? As tai 1,tiek VF,VNF/ST,VNF :D 

 Aš trečią, nes pirmoje ir antroje vietose pas mane yra medicina, niek vf tiek vnf :D Vat įdomu, jaučiu šitas studijas rinkosi daugiau vaikinai :D Vis vien, sakykim ką norim, bet kriminalinis pasaulis labiau traukia vaikinus :D

Žinutė parašyta: 2012-07-26 12:04:25 | Nuoroda

Sveikučiai :) Aš trečiu numeriu rašiau ikitesminį procesą, po to mutinę ir penitencinę veiklą :) Pirmu ir antru numeriu pas mane vf vnf medicina, bet kadangi netikiu, kad ten pavyks įstoti suradau ir kitas studijas, kurios mane trauktų ;D Iš tiesų, viskas (ikiteisminis procesas, muitinės ir penitencinė veikla) man atrodo įdomu :D Che, gal susitiksime, kursiokai :D

Žinutė parašyta: 2012-07-26 12:15:45 | Nuoroda
Yevvva rašė:
Saule_* rašė:
Yevvva rašė:

 Na,kiek as ta aprasa skaicius sios specialybes,tai man beprotiskai idomu pasirode :D Bet aisku kaip is tikro,tai neaisku :D O tu kelintu nr irase ? As tai 1,tiek VF,VNF/ST,VNF :D 

 Aš trečią, nes pirmoje ir antroje vietose pas mane yra medicina, niek vf tiek vnf :D Vat įdomu, jaučiu šitas studijas rinkosi daugiau vaikinai :D Vis vien, sakykim ką norim, bet kriminalinis pasaulis labiau traukia vaikinus :D

 Na taip,vaikinai sioje specialybeje manau labiau ziurisi,bet as tikriausiai ieinu i ta mazuma merginu,kurios apie tai svaigsta :D 

 O tavęs negązdina ta mintis, kad matysi patį pirminį nužudyto žmogaus vaizdą ir pan? ;D

Žinutė parašyta: 2012-07-26 12:46:24 | Nuoroda

O beje, kur jūs radote infomaciją, kad ikiteisminis procesas Kaune bus? :D Aš randu, kad Vilniuje :D 

Žinutė parašyta: 2012-07-26 16:26:06 | Nuoroda

O ką kitose vietose rašėte? ;D

Žinutė parašyta: 2012-07-26 16:42:58 | Nuoroda

Pas mane teisė ir ikiteisminis procesas, muitinės ir penitencinė veikla ;D O nežinai, aš čia buvau radus, kad ikiteisminis procesas bus dėstomas Kaune, o ne Vilniuje ;D Čia tikrai taip? ;DD