Vartotojo Saule_* pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-27 01:58:25 | Nuoroda
Enrika.M. rašė:

Tai ar yra įstojusių? Būtų malonu susipažinti. Beje. Gal kas žino, kokio notaro patvirtinimo reikia, jeigu nesu Lietuvoje ir negrįšiu iki liepos 31d.?

 Sveika :) Aš įstojau :) Oj... žinok jau čia su notarais reikia tartis, protingesnio žmogaus klausti :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 03:05:06 | Nuoroda
Enrika.M. rašė:
Saule_* rašė:
Enrika.M. rašė:

Tai ar yra įstojusių? Būtų malonu susipažinti. Beje. Gal kas žino, kokio notaro patvirtinimo reikia, jeigu nesu Lietuvoje ir negrįšiu iki liepos 31d.?

 Sveika :) Aš įstojau :) Oj... žinok jau čia su notarais reikia tartis, protingesnio žmogaus klausti :) 

 Gal gali kontaktus kokius duoti? Norėtųsi pabendrauti.:) Arba gali mane per feisbuką pasikviesti, aš Enrika Misiūnaitė.

 Jau pakviečiau :) Paulina Briginaitė  ;DDD

Žinutė parašyta: 2012-07-27 13:20:38 | Nuoroda
zaika-niznaika rašė:

 Sveiki. Įdomu su kokiais balais įstojot į vf?

 Aha, tikrai įdomu. Aš pati įstojau į mokamą, o mano balas 18,14 :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-28 06:53:53 | Nuoroda

Kiek žinau, į nemokamą turėjo įstoti nuo 18.66 balo :)

Na ką, draugai, pasimatysime fakultete :D

Žinutė parašyta: 2012-07-29 11:39:30 | Nuoroda
Enrika.M. rašė:

Ar planuojate į pirmakursių stovyklą važiuoti? Ir beje, gal kas žino, kiek i viso į šią specialybę priėmė žmonių? Ir kiek iš nemokamai.

 

Žinutė parašyta: 2012-07-29 11:41:45 | Nuoroda
Enrika.M. rašė:

Ar planuojate į pirmakursių stovyklą važiuoti? Ir beje, gal kas žino, kiek i viso į šią specialybę priėmė žmonių? Ir kiek iš nemokamai.

 Pati dar nežinau, ar važiuosiu, nes darbas trukdo ;DD Ir šiaip manau, kad susipažinsime visi ir be stovyklos :) Kiek esu bendravusi su būsimais grupiokais, visi vnf tupi, o kas vf net nežinau :D 

Žinutė parašyta: 2013-04-12 15:39:34 | Nuoroda
GiedrėGri rašė:

 Sveiki, smagu būtu sužinoti iš tų kurie čia studijuoja ar džiaugatės ir kaip ten viskas, ar reikėjo pereidinėti CMK?

 Sveika :) Aš studijuoju šioje profesijoje. Ką galiu pasakyti- man patinka. Kol kas mokomės vien teisinius dalykus, psichologiją, filosofiją. Kiek žinau, mokomės iš visų daugiausiai- turime tokius dalykus, ką kiti mokosi trečiame kurse :) Reikia įdėti savarankiško darbo kaip ir visur, keisti mąstymą apie apie pačią teisę. Ikiteisminiams CMK'o pereiti nereikėjo :)