Vartotojo aaagnė.k pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-02 00:36:47 | Nuoroda

o čia visi į VDU taikys?? kas, pavyzdžiui, ką rašėt pirmu numeriu??

Žinutė parašyta: 2012-07-05 19:49:04 | Nuoroda
ananasine rašė:
xxxxxxxxx rašė:

Sveiki,noriu paklausti,ar galiu istoti i vf lietuviu filologija vu su 16,56balu? aciu

 Labas, galimybę įstoti į vf labai abejočiau, pernai mažiausias buvo 17,40, kiekvienais metais stojamasis balas truputį pakyla. Šiaip kauno humanitariniam fakultete mažesni balai, tai ten turėtum įstoti.

 2011 metais- 20,48-17.60

2010 metais- 20.16- 17,62

štai kokie konkursiniai balai į lietuvių filologijos vf

Žinutė parašyta: 2012-07-05 19:52:10 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:
aaagnė.k rašė:

o ten, kaip suprantau, pats pasirenki kalbą ir sakai- " Aš noriu išmokti daniškai!"

blemba, teks dar neįstojus sugalvot kalbą motyvaciniam pokalbiui :D

 Ne, nesakyk taip :D aš taip sakiau per motyvacinį į norvegų gretutines, nesužavėjo :D Men jeg tror at norsk er ikke så vanskelig og jeg kan lære :D lol 

 o aš galvojau, kad ten prašyme pats turėsi parašyt į kur nori. Žodžiu, nesąmonė, noriu taikyt į norvegų kalbą, kaip tik Norvegijoje esu buvus, galvojau, jog  ir tai kažkaip būtų galima susukt :D karočia :D

Žinutė parašyta: 2012-07-05 19:55:41 | Nuoroda

na, būsimieji konkurentai, kur jūūūūūūūūūūssssss???

būtų labai smagu atrasti žmogelių, kurie pirmu numeriu rinkosi lietuvių filologiją VU. Susipažinkim, pabendraukim- kas čia žino, gal rugsėjį susimatysim :)

Žinutė parašyta: 2012-07-05 20:25:04 | Nuoroda

tu tik ramiai- juk taip žaviai atrodo vaikinas filologas :)

na, o kaip egzaminai? mano kb- 17,90 , tikiuosi vf ir pagal praėjusius metus turėčiau pakliūti:D

Žinutė parašyta: 2012-07-05 20:36:46 | Nuoroda

2011    20.48-17.60

2010   20.16-17.62

vadovaujantis praėjusių metų rezultatais- ką gi, patenkam :D aišku, nežinia kaip kiti stojantieji, kokie jų bus balai, bet, po perkūnais, tikiu, jog papulsiu :D kad ir priešpaskutinė  :D

Žinutė parašyta: 2012-07-05 20:37:59 | Nuoroda
alberrtazz rašė:

Pavydžiu jum man, pagal praeitus metus, trūksta labai labai mažai  Mano balas 17,44, o pernai buvo 17,6. Bet girdėjau tokį gandą, kad šiemet į lietuvių filologiją stoja perpus mažiau abiturientų, tai gal bus mažesnis konkursas

 padarys nuolaidą kaip vaikinui ir įleis :D

Žinutė parašyta: 2012-07-07 14:13:15 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:

Lol, aš galvojau tu nori danų išmokt ir ruošiesi motyvaciniam XD

 

Šiaip tai kurią nori kalbą, tą ir renkiesi.  

 danų kalbą pasakiau kaip pavyzdį :D mano tikslas- norvegų kalba !!

tai kaip supratau,kai pildai prašymą tada ir nurodai kokią kalbą nori mokytis, ane?

Žinutė parašyta: 2012-07-08 18:30:13 | Nuoroda
ananasine rašė:

Kažkaip labai jau retos gretos tų būsimų lituanistų:) Paskaičius šį forumą galima pagalvoti, kad VU visai nemylimas, ir visi mieliau pasirenka VDU ar LEU:)

Dėl stojamojo balo - VU svetainėje jis 0,2 didesnis, nes jų skaičiuoklėje kitokie rezultatai gaunasi, bet man patikimesnė atrodo LAMA:)

 o man kaip tik daug mielesnė VU lietuvių filologija nei VDU ar LEU - jie tokie atstumiantys, o ta gretutinių studijų programa visai nesuprantama! Žinoma, negražu taip kalbėti,bet mano nuomonė tokia :)

ananasine, nebijok, atsiras dar tų lituanistų (:)

Žinutė parašyta: 2012-07-15 13:31:13 | Nuoroda
Amelia rašė:

Programos aprašyme mačiau, kad mokymo kalba yra lietuvių, tai turbūt bus ir paskaitų lietuviškai ir bakalaurinis taip pat bus lietuviškas.

 o kur programos aprasas?? sudomino :)

Žinutė parašyta: 2012-07-16 13:32:14 | Nuoroda
Amelia rašė:
aaagnė.k rašė:
Amelia rašė:

Programos aprašyme mačiau, kad mokymo kalba yra lietuvių, tai turbūt bus ir paskaitų lietuviškai ir bakalaurinis taip pat bus lietuviškas.

 o kur programos aprasas?? sudomino :)

 http://www.aikos.smm.lt/aikos/programos.htm?m=program&a=displayItem&id=612U60004

 taip sudomino :D tik va, gasdina tos anglu paskaitos..

Žinutė parašyta: 2012-07-16 15:31:31 | Nuoroda

18,10 VU lietuvių filologija

Žinutė parašyta: 2012-07-16 21:54:03 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:

Nori būt vertėjais - bijo anglų kalbos. 

LOL?  

Ne, tikrai, LOL? 

 nesityčiok tik, čia tik pirmo žvilgsnio lengvas šokas, kai pamačiau tvarkaraštį :D (paradoksų būna)

 

Žinutė parašyta: 2012-07-18 14:32:46 | Nuoroda

kylam į viršų...

na, būsimos kolegos, paplepėkim, greičiau tas laikas praeis, nebegaliu sulaukt tos liepos dvidešimtseptintosios!!!!

Žinutė parašyta: 2012-07-20 16:39:26 | Nuoroda

blemba, jaučiu spaudimą dėl savo žinutės apie anglų kalbą :D

skubu pranešti, jog smegenys apsivalė ir man jau niekas nebebaisu !!! Mielieji, pažadu daugiau jūsų nebetraumuoti išreikšdama savo neapgalvotas mintis!!

Žinutė parašyta: 2012-07-24 00:11:42 | Nuoroda

svajoju pirmuosius metus barake praleist- tiek prisiklausius legendų apie barakus, todėl nekantrauju į ten pakliūti :))))))))))))

Žinutė parašyta: 2012-07-24 11:36:38 | Nuoroda

nueik į savo universiteto tinklalapį ir ten rasi kokių reikia dokumentų :))

Žinutė parašyta: 2012-07-25 22:37:38 | Nuoroda

na, tikėkimės, jog į liet.filologiją papulsi :))

(mūsų jau daugėja(xixixi))

Žinutė parašyta: 2012-07-26 00:06:08 | Nuoroda
ouchh rašė:
Mildzix rašė:

 Bandysim į gestų kalbą Vilniaus kolegijoje. :))

 ir as ja irasiau,bet pas mane ji gale,nes tiesa sakant net neisivaizduoju kuo galeciau dirbt

 pažįstama buvo įstojus, jau po penkių mėn.metė, likusios ir ne ką laimingesnės ten studijuodamos.

Žinutė parašyta: 2012-07-26 00:09:54 | Nuoroda
mariposa rašė:

galiu tik pasakyti, kad viskas priklauso nuo to, kur papuoli, nuo to tatp kokių žmonių.

bet geras dalykas yra tas, kad visada yra galimybė keisti. plius paskui natūraliai atsiranda pažinčių, kažkokie žmonės labiau limpa ir taip susikooperuoji. ir tada labai faina.

todėl jei kas nors negerai ar kambariokai nesiskaito nereikia kentėt :).

aišku, reikia prisitaikyt gyvent barake, bet nieko nėra neįmanomo. aš pati visą laiką buvau įpratus gyvent viena, turėjau pas tėvus namie du kambarius kuriais su niekuo nereikėjo dalintis ir šiaip mėgau ramybę ir man žūt būt reik pabūt vienai, kaip ir visiems žmonėms. o kur dar bendri dušai, tualetai ir panašiai.

dabar galiu pasakyt, kad buvo sunkiau tik pirmom dienom. dabar į nieką neiškeisčiau barako lovos, niekur taip gerai neišsimiegu ir niekur nėra taip faina ir smagu. nes supa nuostabūs žmonės, o prisitaikyti prie visko galima, juk esam žmonės, galima pasišnekėt ir spręst visas problemas kuo puikiausiai, jei tik jų yra.

jaukumą aplink save susikuriame patys, savo elgesiu, darbais, pastangomis. ir galų gale viskas atsiremia tik į žmogiškajį faktorių ir nesvarbu ar tu gyvensi barake ar bute, jei vertini nuoširdų bendravimą, mažus gyvenimo džiaugsmus ir kuri sau mielą pozityvią aplinką - visur bus gerai :).

pasakysiu labai paprastai, man barake gyventi yra super. gyvenu saulėteky. ir džiaugiuos. :). susisiekimas puikus, viskas puiku. ir nėra taip baisiai toli tas centras. po kelių savaičių pavažinėjus pasikeičia laiko suvokimas ir neprailgsta, o ir šiaip nėra taip jau toli tikrai. labai sėkmingai ir pėstute keliauju iki centro ar atgal, kai norisi atsipalaiduot ir mintis išgrynint.

 va čia tai komentaras :))

beje, aš ir ketinu gyvent saulėteky :))