Vartotojo Anonymous%%578 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-08-03 10:03:06 | Nuoroda
Alinuke rašė:
Vaida93 rašė:

Seip del idomumi klausiu... Jeigu niekur neistoji ar gauni koki laikas, kad neistojai? Ar tiesiog el. laiska gauni tik tokiu atveju jeigu kur nors pakvietima gavai?

 informuojame, kad baigėsi bendrojo priėmimo pirmasis etapas. Apgailestaujame, tačiau studijuoti aukštojoje mokykloje Jūs esate nepakviestas / nepakviesta. Va tokia žinute gauni :)

 Aciu uz atsakyma, bent parase laiska :)

Žinutė parašyta: 2012-08-03 10:12:20 | Nuoroda
arnettas rašė:

O antrame etape galima gauti tik tam tikro universiteto ir atskiros specelybes laisvos vf vietos?

 Gali gauti pakvietima is tu mokymo istaigos kurias nurodei antrame etame (jame galejai keisti tik I etapo eiliskuma, nauju prideti ir vnf i vf keisti negalima)

Žinutė parašyta: 2012-08-03 10:22:04 | Nuoroda
arnettas rašė:
Vaida93 rašė:
arnettas rašė:

O antrame etape galima gauti tik tam tikro universiteto ir atskiros specelybes laisvos vf vietos?

 Gali gauti pakvietima is tu mokymo istaigos kurias nurodei antrame etame (jame galejai keisti tik I etapo eiliskuma, nauju prideti ir vnf i vf keisti negalima)

 bet jai tame universitete tam tikroje specelybeje visi pasiraso vf gautas vietas tada nera sansu gauti vf?

 Jeigu diagramoje rodo, kad visos vf sutartys pasirasytos... jau tada nieko nepakeisi :(, bet jeigu yra bent 1 tai dar yra sansas :)

Žinutė parašyta: 2012-08-03 10:26:14 | Nuoroda
Eli_Just rašė:

O tai kazin iki kelintos h gali atsiusti pakvietima studijuot? Pirmam etape kvietima studijuot gavau puse pirmos nakties, dabar žiauriai nerimauju kad is vis negausiu;/

 iki 17h tikrai turi atsiusti :)

Žinutė parašyta: 2012-08-03 10:31:32 | Nuoroda
eyeful rašė:

 Oi,kaip nervus tampo..

 Net lb :D

Žinutė parašyta: 2012-08-03 10:37:59 | Nuoroda
Agnyte94 rašė:
Vaida93 rašė:
eyeful rašė:

 Oi,kaip nervus tampo..

 Net lb :D

 Labai ..:D sia vasara tj rmt vien tik nervai,,,, egzai, stojimai ir man dar teisiu laikymas prisideda.. :D kosmaras tiesiog :D

 Per tuos nervus Vasaros kaip nebuta :( :D

Žinutė parašyta: 2012-08-03 10:47:57 | Nuoroda
fainamergaite rašė:
Vaida93 rašė:
Agnyte94 rašė:
Vaida93 rašė:
eyeful rašė:

 Oi,kaip nervus tampo..

 Net lb :D

 Labai ..:D sia vasara tj rmt vien tik nervai,,,, egzai, stojimai ir man dar teisiu laikymas prisideda.. :D kosmaras tiesiog :D

 Per tuos nervus Vasaros kaip nebuta :( :D

 Panos, bet jei pasirašai vnf sutartį, ten į kokią specialybę, tai per antrą turą dėl vf negali į tą pačią, tik į kitą man atrodo specialybę, ką?

 Galima :)

 

LamaBPO ''Papildomame priėmime asmeniui: galima dalyvauti tiek dėl valstybės finansuojamos, tiek dėl valstybės nefinansuojamos studijų vietos (ir studijų stipendijos), jeigu jis pasirašė valstybės nefinansuojamų studijų sutartį su aukštąja mokykla arba jeigu negavo arba nepriėmė jokio kvietimo studijuoti.''

Kauno Kolegija ''Pasirašiusieji valstybės nefinansuojamų studijų sutartį ir pirmojo etapo metu negavę pasiūlymo studijuoti 1–2 pageidavimais įrašytoje valstybės finansuojamoje studijų vietoje antrajame priėmimo etape galės dalyvauti tiek dėl valstybės finansuojamos, tiek ir dėl valstybės nefinansuojamos (ir studijų stipendijos) studijų vietos.''

Žinutė parašyta: 2012-08-03 10:50:05 | Nuoroda
fainamergaite rašė:
Agnyte94 rašė:
fainamergaite rašė:
Vaida93 rašė:
Agnyte94 rašė:
Vaida93 rašė:
eyeful rašė:

 Oi,kaip nervus tampo..

 Net lb :D

 Labai ..:D sia vasara tj rmt vien tik nervai,,,, egzai, stojimai ir man dar teisiu laikymas prisideda.. :D kosmaras tiesiog :D

 Per tuos nervus Vasaros kaip nebuta :( :D

 Panos, bet jei pasirašai vnf sutartį, ten į kokią specialybę, tai per antrą turą dėl vf negali į tą pačią, tik į kitą man atrodo specialybę, ką?

 Kiek zinau kad gali :)

 Bet jei negali keist nieko tam prašyme, o pas tave buvo vnf padaryta, tai kaip gausi vf?:DDD

 Mano atveju Tai 1Nr. KK Biomedicinos diagnostika vf, o 9Nr. Biomedicinos diagnostika vnf, todel II etape palikau siuos du pasirinkimus, nes jau sutarti i vnf pasirasiau tik tikiuosi db gauti vf vieta :)

Žinutė parašyta: 2012-08-03 10:52:20 | Nuoroda
fainamergaite rašė:
Vaida93 rašė:
fainamergaite rašė:
Vaida93 rašė:
Agnyte94 rašė:
Vaida93 rašė:
eyeful rašė:

 Oi,kaip nervus tampo..

 Net lb :D

 Labai ..:D sia vasara tj rmt vien tik nervai,,,, egzai, stojimai ir man dar teisiu laikymas prisideda.. :D kosmaras tiesiog :D

 Per tuos nervus Vasaros kaip nebuta :( :D

 Panos, bet jei pasirašai vnf sutartį, ten į kokią specialybę, tai per antrą turą dėl vf negali į tą pačią, tik į kitą man atrodo specialybę, ką?

 Galima :)

 

LamaBPO ''Papildomame priėmime asmeniui: galima dalyvauti tiek dėl valstybės finansuojamos, tiek dėl valstybės nefinansuojamos studijų vietos (ir studijų stipendijos), jeigu jis pasirašė valstybės nefinansuojamų studijų sutartį su aukštąja mokykla arba jeigu negavo arba nepriėmė jokio kvietimo studijuoti.''

Kauno Kolegija ''Pasirašiusieji valstybės nefinansuojamų studijų sutartį ir pirmojo etapo metu negavę pasiūlymo studijuoti 1–2 pageidavimais įrašytoje valstybės finansuojamoje studijų vietoje antrajame priėmimo etape galės dalyvauti tiek dėl valstybės finansuojamos, tiek ir dėl valstybės nefinansuojamos (ir studijų stipendijos) studijų vietos.''

Tu biomedicinos diagnostikoj rašei ir vnf ir vf, taip? 1 ture

 Aha :), nes lb noriu ja studijuoti

P.S. Seip buvau gavus  farmakotechnika vf vieta, bet lb jau nenorejau studiuoti, nes ji priesinga beveik BD

Žinutė parašyta: 2012-08-03 10:53:13 | Nuoroda
fainamergaite rašė:
Vaida93 rašė:
fainamergaite rašė:
Agnyte94 rašė:
fainamergaite rašė:
Vaida93 rašė:
Agnyte94 rašė:
Vaida93 rašė:
eyeful rašė:

 Oi,kaip nervus tampo..

 Net lb :D

 Labai ..:D sia vasara tj rmt vien tik nervai,,,, egzai, stojimai ir man dar teisiu laikymas prisideda.. :D kosmaras tiesiog :D

 Per tuos nervus Vasaros kaip nebuta :( :D

 Panos, bet jei pasirašai vnf sutartį, ten į kokią specialybę, tai per antrą turą dėl vf negali į tą pačią, tik į kitą man atrodo specialybę, ką?

 Kiek zinau kad gali :)

 Bet jei negali keist nieko tam prašyme, o pas tave buvo vnf padaryta, tai kaip gausi vf?:DDD

 Mano atveju Tai 1Nr. KK Biomedicinos diagnostika vf, o 9Nr. Biomedicinos diagnostika vnf, todel II etape palikau siuos du pasirinkimus, nes jau sutarti i vnf pasirasiau tik tikiuosi db gauti vf vieta :)

 Tada taip, tai tu ir gausi tą vf

 Tikiuosi :) :D

Žinutė parašyta: 2012-08-03 11:54:38 | Nuoroda
Beatukas rašė:

aš ir sapnavau, kad lamą vis atsidarinėju, tada prabundu, užmiegu ir vėl tą patį sapnuoju :D taaip žiauru :D 

 Man ir tas pats vienu momentu nebesusigaudziau ar sapnuoju ar ne :D

Žinutė parašyta: 2012-08-03 12:38:43 | Nuoroda

Jau yra Gavau vf i kk biomediicinos diagnostika !!!!!

Žinutė parašyta: 2012-08-03 12:41:35 | Nuoroda
Vaida93 rašė:

Jau yra Gavau vf i kk biomediicinos diagnostika !!!!!

 Mielas stojantysis / Miela stojančioji,

informuojame, kad baigėsi bendrojo priėmimo antrasis etapas. Jūs esate kviečiamas / kviečiame studijuoti:

Studijų programa: biomedicinos diagnostika, NL
Aukštoji mokykla: Kauno kolegija
Finansavimo pobūdis: vf
Pageidavimo numeris: 1

 

Sutartį su aukštąja mokykla galite pasirašyti š. m. rugpjūčio 4 -6 d. imtinai toje aukštojoje mokykloje, į kurią Jūs esate pakviestas / pakviesta studijuoti.

Linkime sėkmingų studijų!

Žinutė parašyta: 2012-08-03 12:43:28 | Nuoroda
Paulinuti rašė:

Na, tai yra kolegų šiemet biomedicinos diagnostikoj?:) Su kokiais balais įstojot?:)

 Yra yra istojau i KK biomedicinos diagnostika vf (II etapas), KB 16,42 :)

Žinutė parašyta: 2012-08-03 12:46:19 | Nuoroda
Riesas rašė:

Dingo pakvietimas iš lamos sistemos o laiškas atejo iš lamos tai kaip suprast?

 uzluzo sistema :) vakare turetu atsistatyti :) Tikiuosi, nes jau visiem pasakiau kad istojau i vf :DD

Žinutė parašyta: 2012-08-03 12:47:14 | Nuoroda
Vaida93 rašė:
Riesas rašė:

Dingo pakvietimas iš lamos sistemos o laiškas atejo iš lamos tai kaip suprast?

 uzluzo sistema :) vakare turetu atsistatyti :) Tikiuosi, nes jau visiem pasakiau kad istojau i vf :DD

 Jau vel atsirado tik nzn kiek ilgai :D

Žinutė parašyta: 2012-08-03 12:49:48 | Nuoroda
migle6699 rašė:

As tai dar nieko negavau xD

 

 Gal dar gausi, matyt db tik rezultatus pradejo kelti :)

Žinutė parašyta: 2012-08-03 12:50:47 | Nuoroda

Jeee gavau Biomedicinos diagnostikos vf vieta :D (II etapas)

Žinutė parašyta: 2012-08-03 13:02:37 | Nuoroda
fainamergaite rašė:

 SVEIKINIMAI visiems!!!!!

Tikėjausi į kolegiją, gavau į universitetą  

 

 O kokia specialybe ir universitetas, jeigu ne paslaptis?

Žinutė parašyta: 2012-08-03 13:06:06 | Nuoroda
fainamergaite rašė:
Vaida93 rašė:
fainamergaite rašė:

 SVEIKINIMAI visiems!!!!!

Tikėjausi į kolegiją, gavau į universitetą  

 

 O kokia specialybe ir universitetas, jeigu ne paslaptis?

 VDU ekologija :)

 Sveikinu :)