Vartotojo Tiutty pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-11 15:45:39 | Nuoroda

 Tai va, kad chemijos nelaikau, o matkę vietoj jos laikiau. Bet ir ten ne viskas buvo gerai. Kažkur 45 taškus surinkau, tai man apie vf vietą jau net kaip ir svajot nereikia ;D

Žinutė parašyta: 2012-06-11 15:57:17 | Nuoroda
Simonaitis rašė:
Tiutty rašė:

 Tai va, kad chemijos nelaikau, o matkę vietoj jos laikiau. Bet ir ten ne viskas buvo gerai. Kažkur 45 taškus surinkau, tai man apie vf vietą jau net kaip ir svajot nereikia ;D

 Tiekto, juk yra vnf, bet abejoju ar su tokiu KB bus įmanoma įstot :) Jei kas bandyk į LSMU veterinariją, o po pusės metų mėgink į medicina pereit :)

 Į vnf įstočiau turbūt, bet nenoriu tėvų piniginės kratyt, nes sumos tai nemažos už mokslą ;D Na, jeigu taip bus, kad neįstosiu, tai keliausiu į Ispaniją ar Angliją, prasimušiu ten :D O be to, į veterinariją stojant nereikia chemijos egzamino? : )

Žinutė parašyta: 2012-06-11 16:03:04 | Nuoroda
Simonaitis rašė:
Tiutty rašė:
Simonaitis rašė:
Tiutty rašė:

 Tai va, kad chemijos nelaikau, o matkę vietoj jos laikiau. Bet ir ten ne viskas buvo gerai. Kažkur 45 taškus surinkau, tai man apie vf vietą jau net kaip ir svajot nereikia ;D

 Tiekto, juk yra vnf, bet abejoju ar su tokiu KB bus įmanoma įstot :) Jei kas bandyk į LSMU veterinariją, o po pusės metų mėgink į medicina pereit :)

 Į vnf įstočiau turbūt, bet nenoriu tėvų piniginės kratyt, nes sumos tai nemažos už mokslą ;D Na, jeigu taip bus, kad neįstosiu, tai keliausiu į Ispaniją ar Angliją, prasimušiu ten :D O be to, į veterinariją stojant nereikia chemijos egzamino? : )

 Kai stojau į vet. medicina, laikiau chemija, bet manrodos užskaito ir matematika :))

 Am, na tada gal ir veterinarinę mediciną apgalvosiu ;D Žodžiu, dar per anksti čia save nuvertinti arba pervertinti, pamatysiu viską, kai rezultatus sužinosiu. Ačiū už patarimus : )

Žinutė parašyta: 2012-06-11 18:19:56 | Nuoroda

 Ei, o ten kur tas su DNR buvo. Tai jeigu aš parašiau tą pačia DNR ir dar iRNR, tai ar bent vieną tašką duos, kaip manot?

Žinutė parašyta: 2012-07-04 09:17:36 | Nuoroda

 Sveiki, čia toks klausimas ne į temą, bet gal kas nors žinos, ką man daryti. Mano paso galiojimas pasibaigia liepos 9 dieną, naujas bus padarytas liepos 29 dieną. Lamoj reikia įrašyti paso ar asmens tapatybės kortelės numerį. Kaip manot, jeigu parašysiu senojo paso numerį, bet būsiu universitete su nauju, įstosiu? Nes nežinau, ar skubos tvarka jį gamintis dabar ar ne ;/

Žinutė parašyta: 2012-07-27 01:46:22 | Nuoroda

 Hm, kaip manot, ar bandyti antru etapu su 19.1 į mediciną vf ar jau nėra šansų? :}

Žinutė parašyta: 2012-07-27 09:46:25 | Nuoroda

 Hey, būsimi kolegos, kas įstojote čia? :}

Žinutė parašyta: 2012-07-30 12:32:23 | Nuoroda

 Aūūūū! Gal bent kas nors, būtų smagu susipažinti jau dabar : )

Žinutė parašyta: 2013-01-26 14:30:21 | Nuoroda

 Sveiki : ) Gal galit kas plačiau papasakoti apie tą vakarinį mokymąsi? Man taip pat tai aktualu, nes turiu chemijos 9 ir norėčiau pasikelti iki 10. O pats mokymąsis vyktų savoje mokykloje? : )
Ačiū labai už atsakymus :}

Žinutė parašyta: 2013-01-31 21:01:25 | Nuoroda

 Sveiki, kolegos : ) Aš ne abiturientė, tačiau šiemet perlaikysiu biologijos egzaminą. Tikiuosi, pavyks įstoti į mediciną, nes praėjusiais metais ne per daugiausiai trūko. Būtų smagu, jeigu pridėtumėte ir mane į grupę. Mano skype: drop_dead_5  :}