Vartotojo Valentas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-26 08:21:10 | Nuoroda

51 taškas ir 93 procentai. Not bad.

Žinutė parašyta: 2012-06-26 09:05:40 | Nuoroda

Konkursiniai vėl kils kaip mielės su cukrum ant radiatoriaus...

Žinutė parašyta: 2012-06-27 21:15:51 | Nuoroda

Visiem medicinos būsimiem studentam labai patariu perskaityti šitą puslapį:

www.medschoolhell.com/2007/04/24/101-things-you-wish-you-knew-before-starting-medical-school/

prieš varant į medkę. Ypač komentarus. Labai atskleidžia, kas mūsų laukia, o ypatingai išsistudijuokit tuos 101-ą terminą. Ir gerai pagalvokit. Ypatingai apie paryškintus :)

Žinutė parašyta: 2012-06-28 19:39:41 | Nuoroda

Praeitų metų odontologijos kb buvo link 20, nes draugė sakė, kad su kb 20 nemokamon neįstojo :d

Žinutė parašyta: 2012-06-28 19:44:34 | Nuoroda

Jūs bent patirties ligoninėse įgavę ir supratę, ką reiškia mediku būt? Jei ne, labai patariu.. Bent man tai atkirto norą labai, bet dar neapleidau šitos minties.

Žinutė parašyta: 2012-06-29 11:55:10 | Nuoroda

gnom. , o tu ką galvoji biochemijos studijas krimsdama rasi darbą po bakalauro? :DD  Nejuokink tiktai. Visų pirma, biochemikas be PhD yra ne biochemikas. Antra, galbūt man prieštarausi, sakysi užtenka magistro, bet taip nėra, Pasidomėk, kas pasaulyje dedasi su visais mokslininkais..Prikepta tų PhD, kurie nukonkuruoja magistrus, o be to ir patys PhD dėl vienos vietos 20-30 žmonių į atlapus kimba. Be to sakysi, kad gali į užsienį išlėkt. Bet užsienį irgi ne ką geriau. rašiau Sheffield University dekanei biochemijos ir jinai man nuoširdžiai atrašė, kad tie, kurie varo mokslan bet kokian, rizikuoja likt kaip braškių skynėjai. Konkurencija nesveika visam pasaulyje. Iš tos pačios UK mokslininkai bėga į Šveicariją, Singapūrus visokius ir t.t. Dar gal askysi, man dzin didelė alga, svarbu užsiimt įdomiu darbu. O tai kaip užsiimt įdomiu darbu, kai nėra skiriamų grant'ų įrangai ir chebrai pasisamdyt? Be abejo, kaip man rašė dekanė biochemikas gali įsidarbint ir banke ir belekur kur analitinio mąstymo reikia. Bet ar tai tavo siekis būtų? Ir dar sakei, medikų ateitis neužtikrinta. Patikėk, 99% prasisuka kaip turi būt; Ir dar sakei, kad nenori užsidarius sėdėt, kad apie šeimą galvoji ir t.t...Atleisk, bet tau tas daktaro laipsnis Lietuvoj truks gauti 10 metų. Kai kurie medikai jau gali dirbti atsimokę devynis metus( pvz oftalmologai), ir uždirbti. Na, o biochemikai...Mokslas yra sunkesnis nei medicina, nes biochemijoj reikia supratimo, o ne kalimo. Visa šita propaganda pasaulyje, kad mum reikia mokslininkų, jau pradėjo užknist, nes Lietuvoje dirbti už grašius nesinori, Amerikoje situacija irgi panaši( 50 doktorantų dėl vienos vietelės pešasi); Bet aišku, kiekvienam savo...Dabar nebėra darbo, kuris garantuotų, kad iškart dirbsi, gal tik kunigas :)

 

Žinutė parašyta: 2012-06-29 12:59:41 | Nuoroda

Tikiuosi, gnom. , kad aš klystu..Nes aš pats nejaučiu polinkio kalimui. Be to niekada nesijaučiau, kad galiu padėt žmonėm ir taip varyt visą gyvenimą. Dėl stereotipų, tai aš paprasčiausiai domėjausi ir kalbėjau su belekiek žmonių iš šitos srities, tai sakė skirtingai nei kitur, be PhD gali nesvajoti apie stabilumą nors keletui metų. Dabar neįmanoma nuspėt, kas bus ateityje su visom specialybėm, tai jei užsipuoliau nepyk :) Viskas bus OK. Tikiuosi.

Žinutė parašyta: 2012-07-04 08:26:23 | Nuoroda

92t.  -  96 %

Žinutė parašyta: 2012-07-04 09:43:39 | Nuoroda

Kiek čia jūsų į ta medkę stojat? :D Nestokit vien dėl to, kad patraukli spec. :)  Net jei ir daug užsirbsit, bet nesijausit savam kailyje kaip daktaras, tai nepadarys laimingu :)

Žinutė parašyta: 2012-07-05 18:20:04 | Nuoroda

Lietuvai verkiant reikia kitos stojimų sistemos. Labai gerai būtų personal statement, interviu ir kti dalykėliai :) Prafiltruotų tuos, kurie ne dėl tikro noro eina į pasirinktą profesiją :) Ir kb būtų mažesni :)

Žinutė parašyta: 2012-07-05 19:36:44 | Nuoroda

Va matosi, kad žmogus nuoširdžiai nori gydytoju būti, net už mokslą pasiryžės mokėti :)

Žinutė parašyta: 2012-07-21 21:06:38 | Nuoroda

ar yra vilties į VF įstot VU(KTU) informatiką, nes nelaikiau informos egzo ir neturiu pažymio, bet tik dabar supratau, kad noriu ten tiktai. Balas 15,3 ...

Žinutė parašyta: 2012-07-25 15:44:32 | Nuoroda

Jūs bent ligoninėj esat praktiką atlikę? Norėtumėt tokioj įstaigoj dirbti? :) Nes visi čia šneka tik apie pinigus...keista.

Žinutė parašyta: 2012-07-27 19:53:58 | Nuoroda

Irgi bet ne LT. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-29 14:06:34 | Nuoroda

Ar jum kilo abejonių dėl medicinos, kai rašėt į LAMA? Nes man jų tikrai daug...

Žinutė parašyta: 2012-07-30 09:23:12 | Nuoroda

Ar kas nors esate tokius pasiėmę? Nes aš nenoriu stoti, kai abejoju ar tikrai pasišvęsiu mokytis, kas man nėra visiškai priimtina? Jeigu nebuvot, tai gal galit pasiūlyti variantų apie kuriuos girdėjote ir pasidalinti? Jau visai į neviltį baigiu krist, nes nežinau, ką daryti...

Žinutė parašyta: 2012-07-30 10:06:17 | Nuoroda

Čia ne apie tingėjimą. Studint reiks ir aš to nebijau, bet aš nežinau ko aš noriu. O kaip surast, ko noriu, aš nežinau....

Žinutė parašyta: 2012-07-30 11:16:18 | Nuoroda

Mane traukia sužinoti, kodėl žmogaus kūnas toks tobulas. Visada skaičiau knygas apie sveiką gyvenimą, apie netradicinius gydymo metodus, žaviuosi ląstelių darbu, kaip jos veikia vieningai ir sugeba kontroliuoti. Man įdomu programavimas, kurį nesenai atradau ir užsiimu kiekvieną dieną, nes jaučiu kaip tobulėja mano supratimas apie kompiuterius, o aš su jais nuo 6 metų amžiaus. Bet niekada nebandžiau programuoti ligi tol. Man įdomu pati medicina, bet aš negaliu pakęst ilgo kontakto su žmonėm, o ką jau kalbėti apie išsigandusius, sergančius žmones. Atrodytų, nežinočiau kaip jam padėti, jei net pats sau nepadedu. Mane gąsdina mintis, kad kažkam gali tekti daryti operaciją, ir aš tikrai negalėčiau niekada sau atleisti, jei dėl mano kaltės, kas nors mirtų. Su tokiomis dvejonėmis, nežinau ar aš tinkamas medicinai. Mėgstu mokslą, mėgstu studijuoti procesus, nemėgstu kalimo, tačiau dievinu spręsti problemas, kur reikia netradicinio mąstymo. Any thoughts?

Žinutė parašyta: 2012-09-02 15:34:57 | Nuoroda

atsitiko taip, kad pamiršau, jog rikėjo anksčiau prašymai paduot ir susipratau tik rugpjūčio pabaigoj.. esu iš visai kito miesto ir neturėčiau kur gyventi. Gal žinot kaip gauti tą bendrabutų nelemtą? Medicinos studentas. Juos ten apgyvendino saulėtekio 47 (vilniaus universitetas beje), tai gal išeitų kam nors žvilgtelt, kas ten esat ar yra vietų dar?