Vartotojo mariposa pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-01 00:48:00 | Nuoroda
verstute rašė:
mariposa rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:
mariposa rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:

 Sveiki :) as ir bandysiu siemet perstot,,, kaip viena mergina jau rase, i mano klausima lama atsake taip pat...  Istosi, tada iseisi is ten, kur db mokais ir eisi pasirasyt naujos sutarties :)

 aha..as dar suzinojau, kad nebutina but issibraukus pries pasirasant naujus dokumentus..svarbu issibraukti iki rugsejo is senosios vietos..

 O galbut dar domejais apie isejima placiau ? Ar reikia susimoket iseinant is vf vietos, nors viska tvarkingai baigi ir neturi skolu??  

 domejausi. bet siulau kiekvienam pasidomet dar savarakiskai. pasiskmabinkint visur, nueikit. ir patys pasiklauskit. tik tada busit tikri ;)

as sakau tik tai ka as girdejau ir ka as issiklausinejau..taip kad nezaiskit ir viska kuo geriau issikaiskinkit ir pasidalinkit tuo ka issiaiskinsit savo ruoztu cia ;D

 

susimoketi nereikia. bent jau mane taip patikino :)

 O tai gal ir zinai, jei dabar esu vf vietoje ir vel noriu pretenduoti i vf, bet sios studijos butu brangesnes jau, tai susimoketi nereikia man? skolu tai neturiu :)

 nezinau ;D . :/

gal butu geriausia pasiskambint kur nors :) o kai suzinosi ir cia paskelbk

Žinutė parašyta: 2012-07-01 00:49:18 | Nuoroda
divineisdead rašė:

 o, ačiū! na ką, istorijos reikia virš 60, grr

 sprendžiant iš jau esamu balu tai tikrai gausite :P

Žinutė parašyta: 2012-07-01 14:52:48 | Nuoroda
verstute rašė:
mariposa rašė:
verstute rašė:
mariposa rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:
mariposa rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:

 Sveiki :) as ir bandysiu siemet perstot,,, kaip viena mergina jau rase, i mano klausima lama atsake taip pat...  Istosi, tada iseisi is ten, kur db mokais ir eisi pasirasyt naujos sutarties :)

 aha..as dar suzinojau, kad nebutina but issibraukus pries pasirasant naujus dokumentus..svarbu issibraukti iki rugsejo is senosios vietos..

 O galbut dar domejais apie isejima placiau ? Ar reikia susimoket iseinant is vf vietos, nors viska tvarkingai baigi ir neturi skolu??  

 domejausi. bet siulau kiekvienam pasidomet dar savarakiskai. pasiskmabinkint visur, nueikit. ir patys pasiklauskit. tik tada busit tikri ;)

as sakau tik tai ka as girdejau ir ka as issiklausinejau..taip kad nezaiskit ir viska kuo geriau issikaiskinkit ir pasidalinkit tuo ka issiaiskinsit savo ruoztu cia ;D

 

susimoketi nereikia. bent jau mane taip patikino :)

 O tai gal ir zinai, jei dabar esu vf vietoje ir vel noriu pretenduoti i vf, bet sios studijos butu brangesnes jau, tai susimoketi nereikia man? skolu tai neturiu :)

 nezinau ;D . :/

gal butu geriausia pasiskambint kur nors :) o kai suzinosi ir cia paskelbk

 Na kiek man sake tai grazinti nereikes..bet paskui puslapyje mokslas.lt parasiau tai ten sako kad reikia.. :D

 nu bliamba kas cia per erezijos :(:(:(:(

taigi.

Grąžinti valstybės studijoms skirtas lėšas arba jų dalį turi:

studentai, pašalinti iš aukštosios mokyklos dėl nepažangumo;
asmenys, nutraukę studijas savo noru vėliau nei pirmąjį semestrą, jeigu laiku nebaigė semestro ir turi akademinių skolų.  

jei viskas ok, nera skolu, semestras baigtas laiku, tai kas negerai? :)

svarbu iki kito semestro pradzios nutraukt tik, o kai esi pirmam semestre gali nutraukt bet kada :)

 

Žinutė parašyta: 2012-07-24 14:30:04 | Nuoroda

galiu tik pasakyti, kad viskas priklauso nuo to, kur papuoli, nuo to tatp kokių žmonių.

bet geras dalykas yra tas, kad visada yra galimybė keisti. plius paskui natūraliai atsiranda pažinčių, kažkokie žmonės labiau limpa ir taip susikooperuoji. ir tada labai faina.

todėl jei kas nors negerai ar kambariokai nesiskaito nereikia kentėt :).

aišku, reikia prisitaikyt gyvent barake, bet nieko nėra neįmanomo. aš pati visą laiką buvau įpratus gyvent viena, turėjau pas tėvus namie du kambarius kuriais su niekuo nereikėjo dalintis ir šiaip mėgau ramybę ir man žūt būt reik pabūt vienai, kaip ir visiems žmonėms. o kur dar bendri dušai, tualetai ir panašiai.

dabar galiu pasakyt, kad buvo sunkiau tik pirmom dienom. dabar į nieką neiškeisčiau barako lovos, niekur taip gerai neišsimiegu ir niekur nėra taip faina ir smagu. nes supa nuostabūs žmonės, o prisitaikyti prie visko galima, juk esam žmonės, galima pasišnekėt ir spręst visas problemas kuo puikiausiai, jei tik jų yra.

jaukumą aplink save susikuriame patys, savo elgesiu, darbais, pastangomis. ir galų gale viskas atsiremia tik į žmogiškajį faktorių ir nesvarbu ar tu gyvensi barake ar bute, jei vertini nuoširdų bendravimą, mažus gyvenimo džiaugsmus ir kuri sau mielą pozityvią aplinką - visur bus gerai :).

pasakysiu labai paprastai, man barake gyventi yra super. gyvenu saulėteky. ir džiaugiuos. :). susisiekimas puikus, viskas puiku. ir nėra taip baisiai toli tas centras. po kelių savaičių pavažinėjus pasikeičia laiko suvokimas ir neprailgsta, o ir šiaip nėra taip jau toli tikrai. labai sėkmingai ir pėstute keliauju iki centro ar atgal, kai norisi atsipalaiduot ir mintis išgrynint.

Žinutė parašyta: 2012-07-30 18:23:27 | Nuoroda

kiek as girdejau tai rotacija kas 1 metai:)

Žinutė parašyta: 2012-07-30 19:22:52 | Nuoroda

gap year tikrai yra nieko blogo. jie isnaudoji tikslingai ta laika. uzsienyje, pvz. skandinavijoj labai populiaru ir tikrai jokia ne tragedija. tik lietuvoje tai labiau reta isimtis is taisykles todel susidaro toks savotiskas stereotipas kad kazka prarandi, jei nestoji iskarto po mokyklos belenkur, bele tik stot..

as pati stojau pernai ir kas is to? siemet teko perstot, nes nepatiko. maniau, kad noriu ten, bet pasirode, kad ne velnio. bet ko daugiau ir noreti, kai sugalvojau kur stot praktiskai paskutinem dienom. nes taip pat domino begale dalyku. gabut jei buciau pasiemus laisvus metus nebutu teke paskui iseiti is univero. bet tiesa sakant nesigailiu, buvo ir daug geru dalyku, gavau kazkiek naudingos patirties, kuri visada pagelbes. susidariau bendra vaizda apie studijas, studijavima ir panasiai. igyjau pazinciu ir prisijaukinau studiju miesta. tai tiek. taciau nepaisant visu tu geru dalyku univere budama pajauciau, jog bunku. visa laika buvo noras dometis kazkuo kitu, uz jo ribu ir kuo greiciua is ten istrukti ir siekti kazko daugiau ir ieskoti kazko kito.

palinkesiu nebijoti, jei jauti, kad giliai sirdy kazkur labiau traukia, tai pabandyk, galesi iseiti po semestro ar ankciau, jei nepatiks, o ir kazkiek susidarysi bendra vaizda. o jei negali issirinkt tai ir nereikia saudyt aklai. ateis laikas ir susigules mintys, svarbu tik uzsiimt naudinga veikla, dometis ir gilintis labiau i tuos dalykus, kurie patinka, o tada matysi, kur ir kaip gaut ta diploma.vistiek geriausias universitetas yra gyvenimas ir nieks sito teiginio nenugincys.

 

svar

Žinutė parašyta: 2012-07-30 19:26:04 | Nuoroda

o ir is tavo pasisakymo matos kad neprazusi :)

Žinutė parašyta: 2012-07-30 23:43:02 | Nuoroda
Alice rašė:

tiesa,šiandien atrašė kad kas metus rotacija vyksta:)  pati į VDA įstojai?

 taip:) i dailetyra