Vartotojo funiefunie pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-03 13:47:59 | Nuoroda

  Va o dabar man iškilo kitas klausimas. O bakalaurinis bus ginamas anglų kalba?

Žinutė parašyta: 2012-07-03 13:48:20 | Nuoroda

  Va o dabar man iškilo kitas klausimas. O bakalaurinis bus ginamas anglų kalba?

Žinutė parašyta: 2012-07-03 13:50:00 | Nuoroda

 Sveiki kilo man klausimukas. Ar baigiamąjį bakalaurinį darbą ginti reikia anglų kalba?

Žinutė parašyta: 2012-07-03 15:38:57 | Nuoroda
Zuk.kud rašė:

 Na, nors žiūrint į tai, jog tai vertimo ir anglų/vokiečių filologijos mišinys, tai darbas turbūt ir turės būti ginamas ne lietuvių kalba :)

 Aš niekad apie tai nemąsčiau, bet dabar pagalvojau. Viena jį kita kalba parašyti, o visai kas kita dar ir apginti

Žinutė parašyta: 2012-07-03 16:11:26 | Nuoroda

 Kilo man klausimas. O toje skiltyje, kur užsirašėm į tą egzaminą (skiltyje STOJAMIEJI EGZAMINAI) Laužtiniuose skliaustukuose yra du skaičiai. Ką jie reiškia? Galvoju, gal netyčia dešimtbalėj įvertino atskirai raštu ir pokalbį? ir tada kažkaip ir paskirsto tuos du balus? Šiaip įdomu. Nes skliausteliuose pas mane 9;8

Žinutė parašyta: 2012-07-03 18:59:40 | Nuoroda
Zuk.kud rašė:
funiefunie rašė:
Zuk.kud rašė:

 Na, nors žiūrint į tai, jog tai vertimo ir anglų/vokiečių filologijos mišinys, tai darbas turbūt ir turės būti ginamas ne lietuvių kalba :)

 Aš niekad apie tai nemąsčiau, bet dabar pagalvojau. Viena jį kita kalba parašyti, o visai kas kita dar ir apginti

 Na nemanau, kad po 4 metų tai bus taip baisiai sunku :)  Kažkaip bent dabar daugiau mintys sukas apie tai kaip įstoti, o ne koks bakalaurinis bus :D

 Visi taip galvoja. Bile įstot, o ar mokytis sunku ar ką dzin :D ir aš taip pat

Žinutė parašyta: 2012-07-03 19:01:37 | Nuoroda
Angeliukas93 rašė:
funiefunie rašė:

 Kilo man klausimas. O toje skiltyje, kur užsirašėm į tą egzaminą (skiltyje STOJAMIEJI EGZAMINAI) Laužtiniuose skliaustukuose yra du skaičiai. Ką jie reiškia? Galvoju, gal netyčia dešimtbalėj įvertino atskirai raštu ir pokalbį? ir tada kažkaip ir paskirsto tuos du balus? Šiaip įdomu. Nes skliausteliuose pas mane 9;8

 Prašyme tu kelintu numeriu buvai parašysiu norimas studijas reikalaujančias motyvacinio pas mane 1 ir 3 skliausteliuose :)

 Vo. Ačiū :D o tai jau būčiau ir likus nesupratus kame čia replės :D

Žinutė parašyta: 2012-07-03 19:04:51 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:
funiefunie rašė:

 Va o dabar man iškilo kitas klausimas. O bakalaurinis bus ginamas anglų kalba?

 Bakalaurinį visada gini ta kalba, kuria studijuoji. Jeigu studijų kalba bus anglų, tai ir bakalurą ginsiesi anglų k. 

 O tai reiškia, kad studijuojant pvz anglų vertimą, nė vieno absoliučiai paskaitos nebus lietuvių kalba?

Žinutė parašyta: 2012-07-03 21:45:08 | Nuoroda

 Man keista, kad kiti peikia šitą pasirinkimą. Gerai. Baigsiu ekonomiką, ir nežinosiu kur tiksliai dirbsiu. Baigsiu pedagogiką ir iš kart žinau savo pasirinkimą ir kryptį. Tai be abejo geriau

Žinutė parašyta: 2012-07-03 21:48:09 | Nuoroda
adasvil93 rašė:

Norėčiau į šias specialybes : Audiovizualinis vertimas (VU), Anglų ir vokiečių filologija (VDU), Politikos mokslai (VDU), Lietuvių filologija ir reklama (VU), Kompiuterinė lingvistika (KTU), Teisė ir ikiteisminis procesas (MRU). Ką manote apie šias studijų programas? :)

 Kompiuterinė lingvistika pasirodė ganėtinai sunku. Peržiūrėjau mokymosi planą, tai visokie programavimai, algoritmai..... Iš pradžių buvau susidomėjusi, paskui atšoko fatazija.

Lietuvių ir reklamą irgi rašiau. Dar mano pasirinkimuose be audiovizualinio yra lietuviu VDU, anglų VDU,  Technikos kalbos vertimas KTU, anglų, lietuvių LEU :)

Žinutė parašyta: 2012-07-03 21:51:55 | Nuoroda
Barelina rašė:

Programos aprašyme mačiau, kad mokymo kalba yra lietuvių, tai turbūt bus ir paskaitų lietuviškai ir bakalaurinis taip pat bus lietuviškas.

 Iš kur žinai, kad bakalaurinis lietuviškas?

Žinutė parašyta: 2012-07-03 21:53:43 | Nuoroda
Knisk rašė:

funiefunie, ar ir tu nori mokytojauti, baigusi VDU? ^^

 Taip, labai. Tu ne?

Žinutė parašyta: 2012-07-03 22:21:42 | Nuoroda
Knisk rašė:

Ir aš labai, žinoma! Tik manęs dar laukia dvylikta klasė...

 O :D Maniau, kolega :D
O gal domėjais jau, ar ir anglų studijuojant galima gretutines pedagogiką imti? Kvailas klausimas, žinau

Žinutė parašyta: 2012-07-04 08:31:41 | Nuoroda

 Draugė ne daug gavo iš bio. Jos konkursinis 18,25 Kažin, kur ji galėtų su tiek įstoti? Pasidalinkit, jaunieji biologai :D

Žinutė parašyta: 2012-07-04 08:39:14 | Nuoroda
repliux rašė:
funiefunie rašė:

 Draugė ne daug gavo iš bio. Jos konkursinis 18,25 Kažin, kur ji galėtų su tiek įstoti? Pasidalinkit, jaunieji biologai :D

 Biologija, ekologija :)

 nelaikius chemijos?

Žinutė parašyta: 2012-07-04 08:44:24 | Nuoroda
repliux rašė:
funiefunie rašė:
repliux rašė:
funiefunie rašė:

 Draugė ne daug gavo iš bio. Jos konkursinis 18,25 Kažin, kur ji galėtų su tiek įstoti? Pasidalinkit, jaunieji biologai :D

 Biologija, ekologija :)

 nelaikius chemijos?

 Užtenka matematikos, chemijos gi turi metinį pažymį? :)

 jap, tada gerai. Jūs šaunuoliai visi, gaila ne visiem taip pasisekė :D Tai jau su tokiu į medicinos sritį absoliučiai niekur? Kas liečia univierus

Žinutė parašyta: 2012-07-04 08:47:50 | Nuoroda
apčy rašė:

Ai, ir į VET  laisvai nemokamai įstotų, kai dabar tik dviejų egzų tereikia

 kaip tai?

Žinutė parašyta: 2012-07-04 09:20:07 | Nuoroda
apčy rašė:
funiefunie rašė:
apčy rašė:

Ai, ir į VET  laisvai nemokamai įstotų, kai dabar tik dviejų egzų tereikia

 kaip tai?

 veterinariją, nes šiaip į ją reik chemijos egzo, kai kitur galima pasirinkt matieką arba chem

 Chemijos egzo neturi, tik paž.

Žinutė parašyta: 2012-07-04 13:09:26 | Nuoroda
Zuk.kud rašė:
funiefunie rašė:
adasvil93 rašė:

Norėčiau į šias specialybes : Audiovizualinis vertimas (VU), Anglų ir vokiečių filologija (VDU), Politikos mokslai (VDU), Lietuvių filologija ir reklama (VU), Kompiuterinė lingvistika (KTU), Teisė ir ikiteisminis procesas (MRU). Ką manote apie šias studijų programas? :)

 Kompiuterinė lingvistika pasirodė ganėtinai sunku. Peržiūrėjau mokymosi planą, tai visokie programavimai, algoritmai..... Iš pradžių buvau susidomėjusi, paskui atšoko fatazija.

Lietuvių ir reklamą irgi rašiau. Dar mano pasirinkimuose be audiovizualinio yra lietuviu VDU, anglų VDU,  Technikos kalbos vertimas KTU, anglų, lietuvių LEU :)

 Pas mane randasi trys iš šio sąrašo: Audiovizualinis vertimas (VU), Anglų ir vokiečių filologija (VDU) ir Kompiuterinė lingvistika (KTU). Šiaip kaip ir funiefunie man kompiuterinė lingvistika pasirodė ganėtinai sunki. Plius, joj vėl tektų grįžti prie matematikos, kurios tikrai nenoriu, tad ji puikuojas mano prašymo viduriukį. :D Pagal mane tai programos įdomios, tik ganėtinai skiriasi pvz teisė ir politika nuo kalbų :) Aš kaip ir funiefunie, kiek kolkas pastebėjau, rašiau vien kalbas :D O šiaip kur labiausiai iš viso šio sąrašo traukia? :) Ir funiefunie kas pas tave pirmoj vietoj? :)

 Žinok, kaip aš neapsisprendžiu. Kas valandą keitelioju vietas. Yra VDU lietuvių filologija ir VU khf Lietuvių filologija ir reklama. Nežinau kurią pirmą kurią antrą dėti :D:D Ką patartum?
Nors aišku, gal į nė vieną neįstosiu, bet vistiek neapsisprendžiu :D

Žinutė parašyta: 2012-07-04 14:11:40 | Nuoroda
Zuk.kud rašė:
kass pas tave pirmoj vietoj? :)

 Žinok, kaip aš neapsisprendžiu. Kas valandą keitelioju vietas. Yra VDU lietuvių filologija ir VU khf Lietuvių filologija ir reklama. Nežinau kurią pirmą kurią antrą dėti :D:D Ką patartum?
Nors aišku, gal į nė vieną neįstosiu, bet vistiek neapsisprendžiu :D

 Na, manau, kad viskas priklauso nuo to ko tu labiau nori. :) Man Filologija ir reklama jaučiu būtų įdomiau negu vien plika lietuvių filologija :D Bet čia tik man, tau gal visai kitaip atrodo :) Na nors pati turbūt nieku gyvu į jokią lietuvių filologiją nestočiau :D

 o man įdomu kažkaip. dar planuoju gretutines pedagogikos pasiimti :)
Tai manau paliksiu vdu lietuvių pirmą, o reklamą antrą :D Kaip pas tave reikaliukai?