Vartotojo fainamergaite pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-28 19:51:55 | Nuoroda
abejokle rašė:

 man irgi nepasiseke, negavau pakvietimo, rasiau tik vf, 10 specialybiu, is kuriu i 7 pagal pernai metus turejau istoti be didesniu problemu, soke buvau is tikruju, net minties nebuvo kile kad galiu niekur neistot. nu gal Dievas antram etape pades. 

balas 18, 14, stojau i finansus.

turiu klausima, gal kas patarsite? jei rasiau visas specialybes i vf, koks tikslas yra II etape keisti prasyme eiliskuma? nes biski nesuprantu. 

na as pirmose 3 vietose rasiau truputi kosmosa, zinojau, kad turbut nesitosiu, bet negi tai turejo reiksmes kazkiek? ir ka daryt, jei nebus vietu man specialybese po pirmo turo, o prasymo koreguot juk negalima...

 Manau turėjo,nes 1-2 vietas žiūri pagal prioritetus, o nuo 3 daugiau pagal kb. Manau su tokiu balu kaip tavo VF tikrai gausi 2 etape, tik šį kartą geresne tvarka išdėstyk specialybes :D

Žinutė parašyta: 2012-07-28 20:05:09 | Nuoroda

 Kokie kb į LKKA biomedicinos mokslų studijas?

Žinutė parašyta: 2012-07-28 20:24:20 | Nuoroda

 Su kokiais kb istojot i slauga? 

Žinutė parašyta: 2012-07-28 20:25:05 | Nuoroda
inttegra rašė:

 Sveiki, gal galetumete patart. Istojau i kauno kolegija, bet dabar nezinau ar ten noriu studijuoti, nors specialybe man patinka, bet labiau noreciau i universiteta kaip manote ar bandyti laime antrame etape ar likti kur esu:/ nes niekaip neapsisprendziu, bijau suklyst:(:D

 Turi pati nuspręsti :)) Bandyk jei norisi:)

Žinutė parašyta: 2012-07-28 20:25:57 | Nuoroda
inttegra rašė:

 Sveiki, gal galetumete patart. Istojau i kauno kolegija, bet dabar nezinau ar ten noriu studijuoti, nors specialybe man patinka, bet labiau noreciau i universiteta kaip manote ar bandyti laime antrame etape ar likti kur esu:/ nes niekaip neapsisprendziu, bijau suklyst:(:D

 Beje kokia specialybė jei ne paslaptis?:D

Žinutė parašyta: 2012-07-28 21:26:19 | Nuoroda
Agnyte94 rašė:
fainamergaite rašė:
Agnyte94 rašė:
Agnyte94 rašė:
TYLYDoaa rašė:
Agnyte94 rašė:

 O man neuzteko 14,52....

 gal bandysi stoti kitu etapu?o neistojai i VF ar VNT vieta?

 Taip bandysiu, tikiuos kad kas nors atmes kvietima ir bus likusiu vietu, nes pritruko labai mazai tj gal pasisesks, nes labai noriu cia, kad ir labai sunku bus :) I vnf neistojau net, nes maziausias balas ten buvo 14,66

 Pernai į mokamą KK buvo vidutinis balas 13,86 :) nelabai tikiu,kad į mokamą su 14,66 nepriėmė,nes į mokamą su visais balais priima... 

 Deja, pats maziausias balas kuri i mokama priime tj 14,66, mano yra 14,52 taip kad tikrai lamoj diagramos nemeluoja, o nuo pernai metu visi balai labai pakilo...Nes as tikejaus kad tikrai cia istosiu, bet pasiziurejusi kur gavau pakvietima issigandau kad priime tik i 11 ir i 12 vietas...

 Nu aišku;) aš Kauno kolegijoj žiūrėjau 2011m stojančiųjų balus, tai mačiau ką sakau. Šiemet gal į vnf pakliūsi per 2-3 turus :)

 

Žinutė parašyta: 2012-07-29 12:39:50 | Nuoroda
"Studentas" rašė:

Laba diena Visiems :)) Dalyvausiu antrame etape ir jei nepavyks istoti ten, kur noreciau, papildome priemime rasysiu KK Farmakotechnika. Tai vat, ka galvojat, pavyktu istoti su KB 17.98? Dekui uz atsakymus! :p

 Be vargo gausi VF ;) 

Žinutė parašyta: 2012-07-29 13:40:56 | Nuoroda
"Studentas" rašė:
TYLYDoaa rašė:

Savo planuose, jei dar nebus panaikintos islyginamosios studojos farmakotechnikams, butinai stosiu i univera :)

 Aisku :) Nujauciu, jog teks ir man stoti i farmakotechnika ir veliau i univera ar i uzsieni :))

 O tu kuriuo nr rašei farmakotechniką,kad per 1 turą negavai VF vietos su tokiu KB čia? ;o 

Žinutė parašyta: 2012-07-29 16:51:17 | Nuoroda
"Studentas" rašė:
fainamergaite rašė:
"Studentas" rašė:
TYLYDoaa rašė:

Savo planuose, jei dar nebus panaikintos islyginamosios studojos farmakotechnikams, butinai stosiu i univera :)

 Aisku :) Nujauciu, jog teks ir man stoti i farmakotechnika ir veliau i univera ar i uzsieni :))

 O tu kuriuo nr rašei farmakotechniką,kad per 1 turą negavai VF vietos su tokiu KB čia? ;o 

 Nerasiau visai, nes truputi prisapnavau ir prirasiau vien tik univerus ir biomedicinos vf viska, todel nieko negavau, o jei ir antrame etape liksiu nepakviestas, tai treciame teks rasyti KK farmaktechnika :))

 Atvirai aš manau,kad 2etape gausi ir VF universitete kažkur dar ;D jei ne tai į čia per 3 turą laisvai.

Žinutė parašyta: 2012-07-29 16:56:05 | Nuoroda
˙·٠•♥ Nєקгเкlคยร๏๓ค ♥•٠·˙ rašė:
Neiro rašė:

 Laba diena. Noriu išsiaiškinti kai ką.  Dalyvausiu antrajame stojimų etape. Nors gavau pakvietimą studijuoti 2 numeriu įrašytose. Tačiau manęs tos studijos netenkina. (atsirado labai daug asmeninių priežasčių). Ką dabar turėčiau daryti? Tiesiog nevykti pasirašyti, ar turiu kažkam pranešti? Ar galėsiu tą 2 numeriu pažymėtą studijų programą išvis išmesti iš sąrašo? Ir ar galėsiu naujų mokyklų įtraukti? Iš anksto dėkui.

 nebegalėsi tikrai dalyvauti antram etape.tik papildomam,bet papildomam jau lb sunku patekt.ir išmest negalėsi

 3 ture galėsi viską keisti, ištrinti, pridėti naujų universietų ir kolegijų VF ir VNF :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-29 17:09:02 | Nuoroda
"Studentas" rašė:
fainamergaite rašė:
"Studentas" rašė:
fainamergaite rašė:
"Studentas" rašė:
TYLYDoaa rašė:

Savo planuose, jei dar nebus panaikintos islyginamosios studojos farmakotechnikams, butinai stosiu i univera :)

 Aisku :) Nujauciu, jog teks ir man stoti i farmakotechnika ir veliau i univera ar i uzsieni :))

 O tu kuriuo nr rašei farmakotechniką,kad per 1 turą negavai VF vietos su tokiu KB čia? ;o 

 Nerasiau visai, nes truputi prisapnavau ir prirasiau vien tik univerus ir biomedicinos vf viska, todel nieko negavau, o jei ir antrame etape liksiu nepakviestas, tai treciame teks rasyti KK farmaktechnika :))

 Atvirai aš manau,kad 2etape gausi ir VF universitete kažkur dar ;D jei ne tai į čia per 3 turą laisvai :)

Malonu, kad taip manai! :)) Man prideda kazkiek pozityvumo, nes kai neistojau per pirma etapa tai visi aplinkuj tik ir knisa prota :)

 Aš tikrai taip manau ir linkiu įstoti, nes balas tavo aukštas palyginus, jei būtum 1 etape kitaip surašęs manau nesikankintum dabar :) mažai liko laukti, viskas bus gerai 

Žinutė parašyta: 2012-07-29 19:57:31 | Nuoroda
Siaubs rašė:

 Dabar jeigu aš gavau iš valstybės 6 nr vf vietą tai antram etape nebegaliu rašyt vf vietos?Galiu pretenduot tik dėl vnf?

 Gali pretenduoti į vf jei nepasirašai sutarties su universitetu/kolegija. 

Žinutė parašyta: 2012-07-30 12:34:07 | Nuoroda
Vaida709 rašė:

O man toks klausimas,o ką reiškia tie žodžiai: paskutinis pakviestas stojantysis į šią krypčių grupę ir jis kaip pavyzdys diagramoje yra juodas brūkšnys toks. Ar tai galėtų reikšti,kad čia jau antrame etape nebesiūlys vietų niekam,nesvarbu tai,kad gali ir atsisakyti kas nors,bet daugiau vis tiek niekam nebesiūlys. Apšvieskite mane. Nes yra viena rodyklė kuri rodo paskutinį pakviestą žmogų ir kitas yra brūkšnys per diagramą į kryptį paskutinis pakviestas. Na apšvieskite.

 Man irgi ĮDOMU :))) 

A T S A K Y K I T   kas žinote:)

Žinutė parašyta: 2012-07-30 12:39:30 | Nuoroda

 O man toks klausimas,o ką reiškia tie žodžiai: paskutinis pakviestas stojantysis į šią krypčių grupę ir jis kaip pavyzdys diagramoje yra juodas brūkšnys toks. Ar tai galėtų reikšti,kad čia jau antrame etape nebesiūlys vietų niekam,nesvarbu tai,kad gali ir atsisakyti kas nors,bet daugiau vis tiek niekam nebesiūlys. Apšvieskite mane. Nes yra viena rodyklė kuri rodo paskutinį pakviestą žmogų ir kitas yra brūkšnys per diagramą į kryptį paskutinis pakviestas. Na apšvieskite

Žinutė parašyta: 2012-07-30 12:52:00 | Nuoroda
JustulisR rašė:

 Įdėmiau pasiskaitykit; brūkšnys rodo paskutinį pakviestą į tą krypčių grupę, o rodyklė paskutinį pakviestą į konkrečias studijas.

 Ačiū, Juliau !!! :)) supratau dbr :D

Žinutė parašyta: 2012-07-31 11:02:08 | Nuoroda

 Sveiki, o kaip dėl 2 turo kolegijose? Yra galimybė gauti vf lengviau  ar ne? 

Žinutė parašyta: 2012-07-31 15:26:27 | Nuoroda
awaafa rašė:

jus zinojot kad minimalu bala vf jusu istojimo rodo ne bruksnys o rodykle? LAMA taip sake  ,tas bruksnys nieko neitakoja

 Taip, rodyklė rodo paskutinį pakviestą su kb tokiu :) Tai galima orentuotis. Ar daug liko VF jūsų norimose specialybėse? 

Žinutė parašyta: 2012-07-31 15:28:26 | Nuoroda
Inga18 rašė:

Sveiki. Gal ir buvo toks klausimas, bet kaip įtraukti pasirinkimus antrajame etape? Įeinu į pageidavimus, tada "Pridėti", bet ten tik tas mano pasirinkimų sarašas iš pirmojo etapo ir nieko negaliu daugiau daryti su juo.

Gali būti dėl to, kad buvau priimta į vf 2 numeriu pažymėtoj specialybėj, bet geriau pagalvojau, kad ji manęs netenkina, tai ir nesirašiau jokių sutarčių? O gal čia su lama reikia bandyti aiškintis?

 2 etape negalima nieko įtraukti, tik pakeisti eilės tvarką pirmo etapo galima, o viską įtraukti ką nori galėsi tik trečiame etape :)

Žinutė parašyta: 2012-07-31 15:35:11 | Nuoroda
awaafa rašė:

tai i finansus ir apskaita 18.53 riba...

 Pirmo etapo į vf taip. Jei liko vietų vf ir vnf  tai gal per antrą turą ir pavyks :))

Žinutė parašyta: 2012-07-31 15:37:43 | Nuoroda
Inga18 rašė:
fainamergaite rašė:
Inga18 rašė:

Sveiki. Gal ir buvo toks klausimas, bet kaip įtraukti pasirinkimus antrajame etape? Įeinu į pageidavimus, tada "Pridėti", bet ten tik tas mano pasirinkimų sarašas iš pirmojo etapo ir nieko negaliu daugiau daryti su juo.

Gali būti dėl to, kad buvau priimta į vf 2 numeriu pažymėtoj specialybėj, bet geriau pagalvojau, kad ji manęs netenkina, tai ir nesirašiau jokių sutarčių? O gal čia su lama reikia bandyti aiškintis?

 2 etape negalima nieko įtraukti, tik pakeisti eilės tvarką pirmo etapo galima, o viską įtraukti ką nori galėsi tik trečiame etape :)

 Tą supratau, bet pasirinkti iš pirmojo etapo sąrašo irgi neduoda, o kai paspaudžiu "Išsaugoti ir tęsti", man parašo: "Jūsų pageidavimų sąrašas yra tuščias. Pareikšti savo pageidavimus galite skyriuje "II etapo pageidavimai"

Tai vat noriu paklausti, kaip tuos pageidavimus pareikšti, jei spaudžiu "Pridėti", o ten tik sąrašiuką rodo ir nėra kaip jų pridėti? :)

 Tai ,,II etapo pageidavimai'' skiltyje vesk viską per naujo iš seno sąrašo :)