Vartotojo gerdunka222 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2024-05-27 08:48:43 | Nuoroda

jei barakas, tai nusimato daug tvarkymo ir šveitimo.. nepamirškit pasirūpint gera chemija ir įrankiais, prireiks -  www.manjana.lt/

Žinutė parašyta: 2024-05-28 16:13:32 | Nuoroda

mano automobilis turi smulkių įbrėžimų..galvoju ką nusipirkti kokios poliravimo pastos, kad susilygintų viskas? kaip tokios pastos? detailerplace.com/kategorija/poliravimas/poliravimo-pastos/ 

Žinutė parašyta: 2024-05-28 16:16:33 | Nuoroda

fainai labai, aš lankiau pilvo šokius daug metų, bet užsinorėjo daugiau veiksmo ir skirtingų melodijų, pradėjau zumbą lankyt, ir vakarėlių visokių būna. panoms superinis užsiėmimas, ir sportas, ir bendruomenė.. www.facebook.com/zumba.inetapra 

Žinutė parašyta: 2024-06-24 18:04:53 | Nuoroda

sveiki, ieškau dėstytojai, kuri padėjo bakalaurą parašyti, nupirkti dovaną ir pagalvojau, kad nieko nėra geriau nei spa. tik dabar klausimas kur? aš esu buvusi čia www.bokstospa.lt/proceduros/veido-puoselejimo-proceduros/  labai patiko, gal negalvoti daugiau ir čiupti?

Žinutė parašyta: 2024-06-25 04:10:33 | Nuoroda

o pvz. kaip jūs mokotės, sėdėdamos, gulėdamos.. aš atkreipiau dėmesį, kad jei kažką turiu išmokti, tai gauliu visus lapus ar kompiuterį ant kelių pasidėjus, į antklodę įsisukus.. vitahome.lt/14-vilnones-antklodes  kitaip neišeina susikaupti