po lietuviu valstybinio egzamino
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 16:26:52 | Nuoroda
kai žinosit, kur sudėti atsakymai, kokie tikrai turėjo būt, praneškit. ačiū
Žinutė parašyta: 2008-05-21 16:29:57 | Nuoroda
jo,mirtis jus!:D
Žinutė parašyta: 2008-05-21 16:30:20 | Nuoroda
http://www.egzaminai.lt/5/ užduotis jau patalpino
Žinutė parašyta: 2008-05-21 16:32:37 | Nuoroda
Na as zadejau rasyti interpretacija ir kaip nuspejau atradau Biliuno kurini. Deja pats tekstas nekoks mano galva, tai visgi rasiau rasini ir manau gan neblogai turetu buti Bet suvokimas tai nesweikas. apie landsbergi tai viskas aisku, bet tas Platelio kurinys tai grynos pievos... Na ziuresim kaip cia bus ;D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 16:38:41 | Nuoroda
išlaikysim! nesinervuokit! Būna ir blogiau, chebra ;] rašiau Vaičiūnaitės eilėraštį nežinau, nusipaisčiau ar ne, bet turėčiau išlaikyt ir svarbiausia ;] teksto suvokimas nebuvo baisiai sunkus. Viskas normaliai ;] kvėpuokit, žmonės. Laukiam rezultatų
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 16:44:38 | Nuoroda
o kada rezultatai mazdaug bus? po savaites,dvieju?..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 16:50:34 | Nuoroda
blem taip negera pasidare per pirma dali. po 20 min apsivemiau. durnas buvau kad neisejau i tulika. pz kaip geda buvo. po to visi keistai ziurejo i mane kai i antra dali atejau.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 16:51:37 | Nuoroda
Man tai interpretacija lengvai rases.Biliuna rasiau,bet antra dalis tai blogai,nieko nesupratau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 16:52:56 | Nuoroda
turiu klausima...viena merga rasydama rasini, pasirinko rasyt apie tolerancija, bet sugalvojo, kad galima keisti pavadinima. Ir pakeite, beabejo. kaip manot, labai baisiai numus balus uz tai?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 16:54:39 | Nuoroda
dėl meninių priemonių tai rašiau: antonomaziją (dvi lietuvos) ir epitetus (blogųjų faktų literatūra). kažkas panašaus dėl epitetų nesu tikra, bet man taip atrodo ;]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 16:56:47 | Nuoroda
NEISLAIKYTA. STAMPAS. I MAXIMA KASININKE TEGUL JAU DB EINA DIRBT, NES ATESTATO NEGAUS.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 16:58:29 | Nuoroda
nekas man irgi buvo rasiau biliuna ir nespejau visko perrasyt i svarasti susinervinau ir apsiverkiau suvokimas gal normaliai, nors buvo ir sunkiu klausimu. as irgi kazkada tikejausi gauti apie 80proc, bet dabar tuo jau nebetikiu.... tuoj vel apsiverksiu... o juodrasciu tikrai netikrina, net jei ir nesuspejai visko perrasyt?
Žinutė parašyta: 2008-05-21 17:13:02 | Nuoroda
Frolaina - Uz temos pakeitima ji gaus 0 balu. Nes bus neatsakyta i reikalauta tema. Uzjauciu ja.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 17:15:22 | Nuoroda
skaitau komentarus ir norisi i zeme sulysti...rasinio temos tikrai buvo lengvos...rasiau apie mena nes nesenai sulioj kazka panasaus buvau rasiu tai daug ka pritaikiau...tikiuos i tema... nu o suvokimas tai patyliu...su tom apraiskom man sakes...o menines tai rasiau retorinius klausimus ir nutylejimus..aha rimtai kada rezultatai?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 17:18:00 | Nuoroda
As irgi apie ta pati pagalvojau;) Gaila, nes raso tikrai gerai. Bet galbut,jei raso apie tolerancija, tik siek tiek kitaip suformuluotas pavadinimas, tai vistiek bent jau dalinai atspindes tema, gal nenurasys taip jau visiskai...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 17:20:24 | Nuoroda
As prie meniniu priemoniu tai pinigelius pavadinau deminutyvu (juk tinka ane?). + dar epiteta parasiau (didziule kazkokia liepa)... Net neabejoju, kad menine priem. buvo grainiai, lietuvos, bet pavadint ju nesugalvojau kaip, tad...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 17:25:09 | Nuoroda
apie tuos grainius tai metonimija buvo man atrodo, klasiokė viena sakė, kad taip rašė. ai išvis suvokimo tikėjaus lengvesnio..bet vis dėl to čia juk VALSTYBINIS
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 17:27:32 | Nuoroda
tos menines priemones turejo butinai atspindet NEIGIAMA itaka. kitaip neuzskaitys,nors ir ji gera....
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 17:28:13 | Nuoroda
o kartais nereikejo meniniu priemoniu vien is sakinio : "Juk tam žmogui skauda širdį, kai materialistas kerta didžiulę gražuolę liepą...", nes juk klausimas buvo:"Įvardykite dvi meninės raiškos priemones, kurias vartoja V. Landsbergis, atskleisdamas šiandienos negeroves, ir išrašykite po pavyzdį".tai gautus metafora "skaida sirdi" ir personifikacija"grazuole liepa". AR KLYSTU??
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 17:32:17 | Nuoroda
Viena zinau. Cia paskaites jusu skundus tikrai pasikeliau nuomone apie save. Del tu apraisku tai as ir rasiau domejimasi menu, polinki i mena ir i groz literatura. Abu tekstai suprantami, bet klausimai tai idomiai susukti )) buvau pagalvojes, kad metonimija, bet rasiau tik tai, ka tikrai zinojau + jokiu tusciu vietu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą