Kalbėjimo temos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-03-15 21:12:15 | Nuoroda
Žinutė parašyta: 2009-03-16 14:07:12 | Nuoroda
Manau čia yra visi 10-okai, o ten tokio varianto nėra ;D taip, kad ne čia papuolei ;}
Žinutė parašyta: 2009-03-16 21:02:12 | Nuoroda

e zmones o kas nors imsit JAUNO ZMOGAUS PILIETISKUMO tema?

Žinutė parašyta: 2009-03-16 21:04:58 | Nuoroda

kas kalbesit ta tema parasykit man gal jau info radot?

Žinutė parašyta: 2009-03-17 21:14:35 | Nuoroda

hmmzz,,;D nors zn,kad nera ko,bet bajsu ir man del tu patikru,,keiciames info ar patarimais? jei kam reikia mane galit pasiekt   

Žinutė parašyta: 2009-03-18 15:26:32 | Nuoroda
DeLightciuks rašė:

Aš pasirinkau temą "Knyga ir mes". Ačiū Sunney už informaciją :) Ar jau buvo kam nors bandomasis kalbėjimas? Man reikės atsiskaityti 3dienį ir reikės kalbėti 10 minučių. :///
 

 nu tai siandien atsiskaitinejai kaip sekesi? pas mus bandomasis kita traciadieni ir reiks sneket 5 min nesuprantu kodel jum 10 minuciu....

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2009-03-18 15:54:51 | Nuoroda

apsigalwojau renkuosi tema zmogus ir aplinka :D jeigu kas turi informacijos pasidalinkim ;) turiu galimu potemiu sarasa

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2009-03-18 16:01:24 | Nuoroda
svous rašė:

 

Jau paskelbtos PUPP lietuvių kalbėjimo temos ;D 

1.       Knyga ir mes

2.       Jauno žmogaus pilietiškumas

3.       Mokslo pasiekimai mūsų gyvenime

4.       Kultūra ir jaunimas

5.       Žmogus ir aplinka

 

              Jei kas galit parasykit info temai Knyga ir mes i el.pasta

Žinutė parašyta: 2009-03-18 20:12:10 | Nuoroda

Sveiki visi ir visos;]

Aš taip pat kalbėsiu "Knyga ir mes" tema.Jau turiu šiek tiek medžiagos,bet dar reikia jos kaupti.tai jej kas turit šia tema taip pat medžiagos,atsiūskit,galėsim pasidalinti turima medžiaga . Mano el.paštas

Žinutė parašyta: 2009-03-18 23:53:57 | Nuoroda

Atlieku tyrima apie aukstuju mokyklu pasirinkimo priezastis :) uzpildykite trumpa anketa :) netruksite nei 3ju minuciu :) aciu :) www.apklausa.lt/answerform.php?form=1825 2
 

Žinutė parašyta: 2009-03-19 12:46:38 | Nuoroda

Labas visiems. Gal kas galėtumėt informacija sava pasidalinti? Tema nėra labai svarbu, nes vis dar stipriai dvejoju... Gal "knyga ir mes" atrodo artimiausia, bet jei nesunku, pasidalinkit bet kuria tema :) AČIŪ.

E-mail -

Žinutė parašyta: 2009-03-19 16:48:26 | Nuoroda

labai persiprašau, atrodo išsirinkau temą. Tai būtų "mokslo pasiekimai mūsų gyvenime". Taigi, jei kas turit informacijos, ir negaila pasidalinti, atsiųskit į E-mail. :) AČIŪ dar kartą :)

Žinutė parašyta: 2009-03-19 19:42:23 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:

apsigalwojau renkuosi tema zmogus ir aplinka :D jeigu kas turi informacijos pasidalinkim ;) turiu galimu potemiu sarasa

 gali parasyti ce tas potemes? ;D

Žinutė parašyta: 2009-03-19 20:04:39 | Nuoroda

ir gal jau kokios informacijos radai?;D

Žinutė parašyta: 2009-03-19 21:34:34 | Nuoroda

Matau, daugelis pasirinko temą "jaunimas ir kultūra", todėl galėtume visi pasidalinti turima informacija, taip tikrai būtų lengviau ir papraščiau. Aš pati dar nieko net nesiruošiau, o rytoj mokytojai turėsime papasakoti apie turimą medžiagą, net nežinau apie ką reikės kalbėt, bet galbūt kaip nors išsisuksiu.

Taigi, galime visi draugiškai apsikeisti turima informacija  Mano el. pšt.:

Žinutė parašyta: 2009-03-19 23:04:54 | Nuoroda

Temoje "jaunimas ir kultūra" labai praverčia asmeninė patirtis. Aš panašia tema kalbėjau 10 - oje klasėje. Jei lankotės kultūriniuose renginiuose (parodose, koncertuose, spektakliuose, operose ir t.t.), tai tikrai nebus sunku pašnekėtis šia tema. O jei nesilankote, tai kam rinkotės šią temą..? Kuo remsitės?

Svarbu būtų pabrėžti santykį tarp jaunimo ir kultūros. Išryškinti, kokį vaidmenį atlieka jaunimas kultūriniame gyvenime. Pasakyti pavyzdžių, kokia publika susirenka, pavyzdžiui, klasikinės muzikos koncertuose ir bevertės POP muzikos koncertuose. Ir, aišku, viską argumentuoti bei pagrįsti, koks kultūrinis gyvenimas yra vertingas ir korio turėtų siekti jaunimas ir koks yra bevertis.

Tikiuosi kam nors pravers mano pasisakymas.

Žinutė parašyta: 2009-03-20 23:10:36 | Nuoroda

sveiki. 1. knyga ir mes - kaip pastebejau, sia tema renkasi tikrai nemazai mokiniu, (mano kl taip pat dauguma pasirinko ja) manau tai gera tema jei tu esi apsiskaites, domiesi literatura, literaturos istorija. juk norint gerai argumentuoti teiginius reikia turet patirties. na si tema man atkrito, bijau kad gausiu kokia tema "lietuviu literatura...". as neskaitau lietuviu rasytoju knygu! ka as pasakysiu....?!

2. jauno zmogaus pilietiskumas - si tema atbaido vos perskaicius, nes pagalvojus mintyse negaliu net elementariausio monologo pasakyti apie tai...

3. mokslo pasiekimai musu gyvenime - gera tema, juk mokslas dabar labai svarbus, galima nesunkiai rasti informacijos, deja, negali kalbeti is savo patirties, nes kazin ka cia spejai pasiekti iki tos 10 kl.
 

4. kultura ir jaunimas ir 5. zmogus ir aplinka sios temos mane uzkabino labiausiai. jau pasirinkau kultura ir jaunimas, taciau kai paskaiciau zmogaus ir aplinkos potemos ir suvokiau sios temos esme ir nebeatrodo tokia plati, pradejau galvot kad gal ja reiktu rinkis...
tai vat, turiu sioms temoms (4.-5.) informacijos, ir jei kas taip pat jos turi butu sauni pasidalinti ja    parasykite   arba   skype:   raspberry101

 

Žinutė parašyta: 2009-03-20 23:22:25 | Nuoroda

keletas galimu potemiu tema kultura ir jaunimas:

1. Kulturiniai renginiai mokykloje.
2. Tautos sventes.
3. Vilnius 2009 metu Europos kulturos sostine.
4. "Dainu svente"
5. Valstybines sventes.
6.Muziejai ir jaunimas.
7. Liaudies menas.
8. Televizijos itaka jaunimui, ziurimiausios laidos, kulturos laidu vertinimas.
9. Jaunimo kulturiniai renginiai.
10. Liaudies dainu atgyvenimas.
11. Kulturiniu mainu programos( wtf?)
12.tautine kultura tampa muziejaus eksponatu?
 

del laiko stokos nenusirasinejau as tu visu "ka galite apie tai pasakyti? kokia jusu nuomuone?" ar siaip temos klausimo forma. cia pati esme, gal kam pades ;)
buciau labai dekinga, jei kas nors parasytu "zmogus ir aplinka" potemes ar siaip nuomone savo apie ka butu galima kalbeti jusu manymu     jei ka :

Žinutė parašyta: 2009-03-23 17:44:44 | Nuoroda

Jei norite keistis darbais apie ,,žmogus ir aplinka'' siuskit i  el-p:

Žinutė parašyta: 2009-03-23 17:46:27 | Nuoroda

ŽMOGUS IR APLINKA

1. Gamtoje esame svečiai. Pagryskite arba paneikite(P.P)
2. Civilizacija atitolina zmogu nuo gamtos. Ka apie tai manote?(K.A.M)
3. Gamtos išsaugojimas, viena didžiausiu dabarties žmogaus problemu. P.P
4. Jeigu buciau Aplinkos apsaugos ministras...
5. Saugi aplinka, saugus zmogus. K.A.M?
6. Ekologines problemos lietuvoje
7. Ar turime saugoti praeties paminklus?
8. Ar galima mokykloje išmokti sugyventi su kitais? P. P
9. Ar esate saugus mokykloje(gatvėje,seimoje)? K.A.M?
10. Susvetimejimas siuolaikineje visuomenėje. K.A.M?
11. Kodel vaikai tokie ziaurus vieni kitiems?
12. Musu visuomenėje diskriminuojami jauni žmones. P. P
13. Jaunas zmogus jaucia būtinybe išsiskirti is kitu. P. P
14. Jauni žmones visuomet siekia pakeisti pasauli. P. p
15. Jaunam zmogui draugai svarbesni uz seima. P. P
16. Ar galiu mokykloje but pats savimi. K.A.M?
17. Narkotikai ir kvaisalai mokykloje. K.A.M?
18. Kiemo draugai – tikri draugai?
19. Grazus mokytojo ir mokinio bendradarbiavimas – vizija ar tikrove? Argumentuokite
20. Visuomenej negali nerupeti kaip seimoje jauciasi vaikas. P. P
21. Mokykla ugdo ne indviduoalybes, bet moko buti „mases“ vienetais.
22. Sumalti zmogu galima ir be girnu. Argumentuokite
23. Kuo šiandien galime pasitiketi? Argumentuokite
24. Ka reiškia buti visuomenes arba bendruomenes nariu?
25. Ka reiškia buti tolerantiškam?
26. Dalydamiesi su stokanciais patys praturtėjame. K.A.M?
 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą