KF bendrabutis?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 14:38:56 | Nuoroda
tj tikriausiai ..as tj is alytaus..bet zn galvoju perstot i marijampole i verslo vadyba..nes brangiai man cia mokslas iseina..o marej tj i nemokama istosiu i kokia verslo vadyba:)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 14:41:16 | Nuoroda
o ir pas jus alytui yra kolegija,kodel ten nestojai? jo cia marej,tai tikrai nemoketai o kelinta buvai sarase,kad tik i mokama papuolei?
Žinutė parašyta: 2008-08-09 14:43:55 | Nuoroda
as ir alt istojau i verslo vadyba bet baisiausiai as nenoriu tam alt likt..daviau paraiska is nevilties..sarase oj buvau vienas is paskutiniu 128 gal:/ zn as laikiau egzaminus tokius kad stot i medicina..matematika lietuviu ir bilogija..bet va tjp isejo kad i finansus istojau..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 14:46:59 | Nuoroda
nu zinok marijampolej,tai tikrai ziauriau nei alytui ,as ir svajoju is cia greiciau istrukt,nezinau ka tu cia veiktum,jei istotum...geriau perstok kauno kolegijoj i kokia specialybe,kai paskelbs laisvas vietas.
Žinutė parašyta: 2008-08-09 14:49:25 | Nuoroda
rmt ten tokia ziauri padetis?:) tj kad as neturiu kur daugiau stot..o tj kada tas laisvas vietas pasakys?beje as jau atestata atidaviau i tuos finansus..
Žinutė parašyta: 2008-08-09 16:00:56 | Nuoroda
Man cia dar del to bendrabucio nelb aisku... As busima pirmakurse, tai jau tikrai tikrai gausiu bendrabuti? Man reikia laukti tos 28d ar vaziuoti ir tartis zodziu, kad ji gauciau? nes cia raso, kad jau kai kurie ji gavo... Dar klausimas, o as galiu pati issirinkti su kuo gyventi is viso sveikatos fakultetos,nesvarbu, kad skirtingus dalykus studijuosim? ir ar galima gyventi tik 2?
  • Biologija / VBE 68
  • Chemija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 71
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 16:24:34 | Nuoroda
pirmakursiai sake gaus visi,o del pasirinkimo tj gal ir galim,siaip pirmakursiai sake triese dazniausiai gauna gyvent.
Žinutė parašyta: 2008-08-09 16:50:07 | Nuoroda
zinok jei lauksi tj tikrai negausi...as va tik po istojimo nuvaziavau ir tai dar jis ilgai galvojo ar duot..nju va man tj sake kad su antrakursiais gyvensiu..tj kaip ir neturejau rinktis is ko..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 17:02:37 | Nuoroda
dviese kiek zinau gyventi tikrai galima tik reikia sumoketi uz trecia asmeni. o jus visi gavot dar kazkokius lapus del bendrabucio uzpildyt? ar tik pasake kad 28diena kreiptis ir viskas,kaip man buvo...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 17:08:27 | Nuoroda
reikejo prasymus parasyt
Žinutė parašyta: 2008-08-09 17:52:55 | Nuoroda
O kazin kokia kaina gyvenant dviese ir kokia tryse?
  • Biologija / VBE 68
  • Chemija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 71
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 18:55:52 | Nuoroda
tryse 85 , odviese 130 bet siemet barakas gali pabrankt,del to,kad siluma Kaune pabrangino...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 19:24:24 | Nuoroda
skaitau as jusu pokalbi,ieskodama kazkokios naujos info ir nieko nesuprantu... kokie dar prasymai? ir kad ilgai svarste duot ar neduot baraka.... nieko nepildziau,priduodant prasyma priemimo komisijai pasakiau,kad barako reikes, ir viskas... i mandatine komisija nuvaziavau, dave tik adresa ir numeri, nuvaziavau i baraka ir pasirasius nedidele lapeli su kambario nr (nu kad tipo uzsikalu as ji) isejau... viskas,jokiu prasymu,nieko... tik sake susimoket 2 menesiam i prieki ir isikraustyti rugpjucio 30-31 dienomis. o kiek paklausau,kiekvienam vis kitaip,vieni skambucio laukia,kiti turi patys skambint,kiti prasymus pildo... hm...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 19:26:50 | Nuoroda
skaitau as jusu pokalbi,ieskodama kazkokios naujos info ir nieko nesuprantu... kokie dar prasymai? ir kad ilgai svarste duot ar neduot baraka.... nieko nepildziau,priduodant prasyma priemimo komisijai pasakiau,kad barako reikes, ir viskas... i mandatine komisija nuvaziavau, dave tik adresa ir numeri, nuvaziavau i baraka ir pasirasius nedidele lapeli su kambario nr (nu kad tipo uzsikalu as ji) isejau... viskas,jokiu prasymu,nieko... tik sake susimoket 2 menesiam i prieki ir isikraustyti rugpjucio 30-31 dienomis. o kiek paklausau,kiekvienam vis kitaip,vieni skambucio laukia,kiti turi patys skambint,kiti prasymus pildo... hm...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 19:35:40 | Nuoroda
kaip gerai kad gyvenu kaune, tai nereikia barako
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 21:03:11 | Nuoroda
bent jau i sveikatos prieziuros fakulteta tj visi rase prasymus
Žinutė parašyta: 2008-08-09 21:58:12 | Nuoroda
gal cia kiekvieno fakulteto barako skirtinga tvarka, nieko nezinau as tai viena tu, kur prasyma rase Tik nzn, ko man laukti ar paciai skambinti, o gal vaziuoti keistoka cia man politika
  • Biologija / VBE 68
  • Chemija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 71
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 23:03:10 | Nuoroda
mano manynu,pasiskambinkit,gal ka pasakys,ne tai ne,per galva gi neduos
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 23:29:43 | Nuoroda
O ten nuvaziavus del baraku, iskarto galima susimoketi, kad nereiketu dar karta vaziuoti uzsiimti baraku? Nes man is toli vaziuoti vel kiek kainuoja ir tos kancios autobuse . Ir siaip tuo paciu gal kas norit kartu eiti barako kambari uzsisakyti Imciau dvivieti, nes manau vienam kambaryje 3 zmones gal perdaug kiek. Atvaziuoju rugpjucio 12d., man posedis prasideda 10h, istojau i verslo vadyba. Iskart po posedzio nueitumem, daug laiko neturiu as, nes autobusas jau 13:30h isvaziuoja is kauno.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 23:31:44 | Nuoroda
Uzmirsau, mano skype kontaktai - mindgs1.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą