vvf istaigu ir imoniu administravimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 22:12:59 | Nuoroda
na tai kas brangieji busit mano grupiokai?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 21:35:10 | Nuoroda
As...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-26 15:49:10 | Nuoroda
na na..kelintu numeriu saunuolis?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 18:23:06 | Nuoroda
tai negi cia tik dviese istojom? rimtai rasykit visi?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 14:33:06 | Nuoroda
Sveiki, gerbiamieji grupiokai Jūs tikrai ne dviese, dar ir aš tokia pat, ir žinau, kad mūsų turėtų būti 28, ar ne? Įstojau čia ir esu tuo labai patenkinta, taip pat tikiuosi, kad Vilniaus kolegijoje, ir be abejo, Vilniuje, praeis pats gražiausias laikas su Jumis visais Jaučiuos labai nedrąsiai, kažkaip lyg ir jaudinuos prieš tą naują pradžią, bet taip pat ir labai labai jos laukiu. Būtų labai smagu pabendrauti su Jumis, ne tik tada kai ateisiu (kaip kokia pirmokėlė ) į tą mokslo metų pradžios šventę... Iš kur Jūs? Gal irgi bandysit gyvent tą tikrą, nerealų, studentišką gyvenimą barake?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 17:26:29 | Nuoroda
As tai papuoliau 22 numeriu... geras ania...? ir Zinoma jei tik gausiu baraka gyvensiu kaip studentas... ir kas man... reik tai pajaust... tai va aš Pietietis, o jūs...?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 13:34:54 | Nuoroda
Va aš dėl tų barakų, ir likau nelabai supratus, parašiau tą prašymą, padavė ten tą lapuką su datom ir numeriais, ir niekas nė žodžio, kad pasiskambinti pasiklaust, ar gavai ar ne, tai čia reiškia, kad gavai???? Aš irgi už baraką, ir netgi labai smalsu pajusti tą gyvenimą tikrą, tai būtų labai svarbu jį gaut... Aš iš tolimųjų Pagėgių, manau nelabai kas juos ir žino O pietūs, tai kas čia tiksliau? Chebryte, nesnaudžiam nesnaudžiam, bendraujam gi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 17:23:02 | Nuoroda
As is Alytaus... girdėjau, kad Baltupiai lievas rajonas.... ... bet mat velnias tas paskalas...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 19:53:47 | Nuoroda
na va cia jau smagiau ..as va is taurages rajono adakavo kaimuko..nesulaukiu tu naujoviu ir ta nezinomybe biski gazdina bet vilioja..nauji draugai, nauja vieta..o va as girdejau kad prie musu bendrabucio puikus parkas yra.. gal kas i kambariokes noretu?esu nebaisi kartais tvarkinga ir patikekit jei bus imanoma kambarys bus pakeistas ir sutvarkytas is pagrindu..aisku jei tik gausiu..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 00:11:21 | Nuoroda
Labukas as irgi busima jusu grupioke istojau 4 numeriu i dienines studijas, labai dziaugiuosi, kad cia pakliuvau siaip as irgi ne is vilniaus esu todel ir man viskas bus nauja, ta pati nezinomybe ir mane gasdina
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 15:30:28 | Nuoroda
Barakus gauna visi, draugė irgi įstojo, tik šiandien dokumentus vežė, tai ir paklausė ten tu dirbančiųjų, ar visi gauna, tai sakė visi šaunumėlis Na va, žiūrėkit, jau ir susidarys būrelis pabendravusių čia, o tai, bent jau man, labai svarbu Keičiamės skype gal? pabendrausim daugiau skittle552 Nekantriai laukiu, mielieji GRUPIOKAI (be proto keista tokius terminus vartoti)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 15:34:31 | Nuoroda
tai junkites i skype chata bendra fuxu ;] viewtopic.php?f=32&t=24986
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 16:54:53 | Nuoroda
bendras tai bendras..o cia administratorei busimiejirenkasi..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-03 16:53:11 | Nuoroda
busimieji istaigu ir imoniu administratorei pazystames.. skype: alvidas6 e-mail:
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-04 17:54:18 | Nuoroda
Musu cia mazai.... chebra renkames.... kiek jau galima... reik suspazint...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-04 19:33:33 | Nuoroda
nejaugi musu teik mazai tebus ar tokie nedraugiski visi jau butu laikas pasidomet su kuomi tus pacius slenkscius minsim...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-05 16:07:00 | Nuoroda
Sveikuciai visi! jetau kaip sirdis dauzos cia rasant.. radau jus pagaliau, kiek ziurinejau, tai niekur nebuvo girdeti ziniu is busimu administratoriu tai vat, dar kart sveikuciai labai dziaugiuosi cia istojusi o kaip vaziuosit kas i fuxu stovykla? as siandien emailu gavau malonu pakvietima vaziuoti, bet labai dvejoju, kazkaip labai jau nedrasu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-05 16:13:18 | Nuoroda
jus jau cia truputuka prisitatet,tai reik ir man ciuciuka apie save esu vilniete,tai neteks paragaut tikrojo studentisko gyvenimo,bet gal susibendrausim,tai kada i svecius pakviesit dar gal sugalvosit skype parasyt kas,tai wilmosiuus as
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 07:32:31 | Nuoroda
Pagaliau dar vienas zmogelis...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 11:35:54 | Nuoroda
Bet tai kaip cia musu tiek mazai?????
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą