VU KINEZITERAPIJA
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 15:59:55 | Nuoroda
tiesa, as norejau stoti i medicina, taciau istojau i kineziterapija:) is pradziu buvo asaru, bet dabar labai dziaugiuosi, kad ne 6 metus teks mokytis! Visur savi pliusai:) mano skype [color=#000080:10vclxjk]tinuciuke[/color:10vclxjk] Nebedaug liko, greit susimatysim! Girdejau, dabar reikalingi labai kineziterapeutai.. ziuresim:)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 16:19:57 | Nuoroda
kristina, o tu one neuzsiregistrawus?;)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 16:36:12 | Nuoroda
jo, jau kelios minutes, kaip uzsiregistravus:D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 18:47:40 | Nuoroda
sveikos dar kart kursiokės , Justė esu iš Panevėžio. malonu spaust ranką būsimoms kolegėm. kineziterapija man buvo staigmena, nes pagal praeitų metų balą buvau užsisvajojusi į mediciną. tačiau jei au taip likimo ranka įmetė matyt neveltui - na ką vienysimės ir gydysim Lietuvą judesiu!! šaunu, matau kontaktuojatės jau visu pajėgumu - mano v'onej
Žinutė parašyta: 2008-08-03 13:49:12 | Nuoroda
man tas pats buvo - pagal pernykščius rezultatus turėjau į mediciną įstot, bet juk žinom, kad dauguma dalykų vietoj nestovi - vyksta kaita ;D netik 6 metus. paskui dar 3-6 metus, priklausomai nuo to, kokią kryptį pasirenki. na ką gi, teks pajudėti. tik vat, nieko gero, paskutinius porą metų normalios kūno kultūros nelankiau, o juk jau specialybės pavadinimas sako, kad judėt reiks ;DDDD
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-04 11:47:27 | Nuoroda
labukas as irgi istojau i VU kineziterapija,as Zivile is Panevezio jau manaiau,kad iki rugsejo nepazinosiu savo kursiokiu,bet klydau. mano skype: spakly one: lauksiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 19:59:19 | Nuoroda
Sveikos, koleges! Ir as bandysiu isitrint tarp jusu Esu Kristina is Klaipedos, mano skype: cristallic, one.lt: lechuza -)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 12:03:03 | Nuoroda
malonu malonu.. gal iki rugsejo sitaip visi kursiokai susirinks:)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-16 15:36:39 | Nuoroda
Sveiki prisijungsiu ir as esu Ilona is Siauliu, skype : iloniux97
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-16 20:36:54 | Nuoroda
iloniuk, gal geriau savo one.lt parasyk?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-18 10:33:41 | Nuoroda
Žinutė parašyta: 2010-02-07 18:19:46 | Nuoroda

Sveikiesu pabaigusi kolegiją ir šiemet galvoju stoti  į VU kineziterapijos išlyginamasias studijas..Kas gali papasakot ar labai sunku ir panašiai.Ar sudaro prancūzų kalbos grupelę.Ačiū

Žinutė parašyta: 2010-02-19 15:10:02 | Nuoroda
romule rašė:

Sveikiesu pabaigusi kolegiją ir šiemet galvoju stoti  į VU kineziterapijos išlyginamasias studijas..Kas gali papasakot ar labai sunku ir panašiai.Ar sudaro prancūzų kalbos grupelę.Ač

Laba :)

pasiziuret savo busimu studiju preliminaru tvarkarasti gali www.mf.vu.lt grafoje DOKUMENTAI. Mokytis nesunku, kad visi istojusieji spetu tobulet, o ne tik kaltu. Tačiau paskaitos vyksta nuo kazkur 15 val iki pat vakaro.

Žinutė parašyta: 2010-02-19 21:14:42 | Nuoroda

Labukas,aciu,kad man atrasei..Taip ieskojau,kad kas ka papasakotu..Gal butu galima pasikeisti skype..Labai noreciau paplepeti daugiau..aisku jei galima,mano skype zuike2111,pakviesk,mane jei gali..Lauksiu

Žinutė parašyta: 2010-02-21 17:40:48 | Nuoroda
romule rašė:

Labukas,aciu,kad man atrasei..Taip ieskojau,kad kas ka papasakotu..Gal butu galima pasikeisti skype..Labai noreciau paplepeti daugiau..aisku jei galima,mano skype zuike2111,pakviesk,mane jei gali..Lauksiu

 vargu ar bus naudos iš mūsų susirašinėjimo, nes pati ten nesimokau, tik žinau tą, ką pažįstami papasakoja :)

jei nori daugiau info uzeik i vu.klausk.lt ar klausk.vu.lt, tiksliai neatsimenu

Žinutė parašyta: 2010-03-15 20:01:45 | Nuoroda

Sveiki, as esu abituriente ir planuoju studijuoti sia specialybe. Man kilo klausimas: ar kuriame nors sios specialybes kurse reikia susidurti ar kazka daryti morguose? Nes girdejau, kad beveik visuose medicinos specialybese, net paprasciausiai sesutei reikia kury laika praktikuotis morguose. Gal kas zinot, kaip ten yra istikruju?

Žinutė parašyta: 2010-03-31 12:00:54 | Nuoroda
kapryzius rašė:

Sveiki, as esu abituriente ir planuoju studijuoti sia specialybe. Man kilo klausimas: ar kuriame nors sios specialybes kurse reikia susidurti ar kazka daryti morguose? Nes girdejau, kad beveik visuose medicinos specialybese, net paprasciausiai sesutei reikia kury laika praktikuotis morguose. Gal kas zinot, kaip ten yra istikruju?

 Laba ;)

nezinau, kaip kmu, bet vu i morga taves tikrai niekas nevarys... dziaugsies, jei ir ta vieninteli turima 20metu senumo lavona per anatomijos paskaita nuves parodyti... O praktikuotis reikes reabilitacijos centruose, su visai gyvais zmonem :)

Žinutė parašyta: 2010-06-22 13:33:16 | Nuoroda

Sveiki, būkit geri, pasidalinkit savo žiniomis apie kineziterapiją. Stojant į VU, kokie dalykai reikalingi, o gal užtenka ir kaikurių metinių pažymių?

Žinutė parašyta: 2010-06-23 21:31:29 | Nuoroda
Anaxunamun rašė:

Sveiki, būkit geri, pasidalinkit savo žiniomis apie kineziterapiją. Stojant į VU, kokie dalykai reikalingi, o gal užtenka ir kaikurių metinių pažymių?

 40% balo sudaro bilogijos egzaminas, 20% chemija arba matematika , 20% lietuviu egzaminas, ir likusius 20% kazkuriu is siu dalyku metiniai pazymiai, tiksliai neatsimanu, kokiu. Tai kaip matai, metiniu neuztektu, nes dar ir konkursas labai didelis...

Žinutė parašyta: 2010-07-08 19:35:18 | Nuoroda

labukas. Man lb įdomu pasidarė  paklausti ar kineziterapija  sunku mokytis? pvz ar ten reikia mokytis chemijos ar matematikos , anglų kalbos?  būkite geros ir parašykite lauksiu >:) 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą