-
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-02-23 16:09:25 | Nuoroda

-

Žinutė parašyta: 2009-03-08 09:25:32 | Nuoroda

O nori stot į geodziją?  Praitais metais pati ten įstojau ir kolkas labai džiaugiuos...
Nors vos vos teįstojau,nes balas nebuvo pats auksščiausias
 O reikėjo tik matematikos,fizikos ir lietuvių : )
Anglų skaičiavos metinis ;) 
Pati nebuvau laikius fizikos egzamino  bet vistiek pavyko įstot galima sakyt tik su matematikos egzaminu ; )
 

Žinutė parašyta: 2009-03-08 20:00:19 | Nuoroda

as taip pat galvoju apie inzinerija taciau fizika nekaip sekasi  todel egzo nelaikysiu, tu minejai kad be fizikos egzo istojai tai kokie tavo kiti egzai laikyti ir kokie ju balai

Žinutė parašyta: 2009-03-08 21:31:30 | Nuoroda

Balais savo tikrai negaliu džiaugtis ir gyrtis :) 
Net gėda sakyt... Matematika-65%, lietuviu -21%, o fiziką ir tai turėjau tik B lygiu... ;) Bet kolkas už  egzaminą pirmo semestro gavau netgi 7 nieko nesimokius tai manau dėl fizikos tai tikrai neprapulsi jei nesimokei ;) 
 

Žinutė parašyta: 2009-03-09 15:49:02 | Nuoroda

supranti as tik 10-okas tai tik galvojau apie ateiti o siaip fizika turejau 8 bet siais metais mokytojas pasikeite bet jau toks ziaurus kad pats sake kad vertina griezciau nei egzamine tai pas ji is fizikos dabar man tik 6 teiseina bet irgi imsiu b lygiu o siaip i inzinerija daugiau egzu nei tu minejai laikyt nereikia ? ir kaip tiksliai cia vadinas inzinerija ar kokios tai srities ?

Žinutė parašyta: 2009-03-09 20:39:47 | Nuoroda

Šiaip fiziką geriau išsilaikyt būtų,didesnės galimybės įstot... ;) 
O mano specialybė vadinas-geodezija,o bakalauras bus -matavimų inžinerijos ;) 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą