internetas bendrabuciuose
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-26 10:36:57 | Nuoroda

sveiki,niekur nerandu kiek kainuoja internetas lt/men. kc.viko.lt irgi neradau,gal kas zino? 

Žinutė parašyta: 2010-08-26 17:04:57 | Nuoroda

10lt/mėn, bet jokių siuntimosi programų, jokių torrentų, linkomanijų and so on:]]]

Žinutė parašyta: 2010-08-26 17:23:32 | Nuoroda

nk gero kad torento ner :-/ o i  facebook bent ileidz? :D 

  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 54
  • Matematika / VBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2010-08-26 17:29:38 | Nuoroda

idomu ar ten greit uzkrauna pvz youtube,nu nereikes ten 15min laukt kol video uzkraus? ;) nes jei neleidzia filmu siustis,tai nors per online ziuret ar imanoma

Žinutė parašyta: 2010-08-26 17:44:32 | Nuoroda

Į facebooką įeiti galima;D O šiaip būna kad ir daugiau nei 15min reikia laukti youtubės;D Bet gi bendrabutis, ne problema gaut filmų, kai man reikėjotiek iš visų hardų flash`ų prisirinkau, prisikėliau, kad net db kompe liko nepažiūrėtų filmų, o šiaip manau, priklauso nuo to kiek studentų naudojas, kaip kartais tai lėtas, tai normalus:)))

Žinutė parašyta: 2010-08-26 17:44:57 | Nuoroda
Dat New rašė:

idomu ar ten greit uzkrauna pvz youtube,nu nereikes ten 15min laukt kol video uzkraus? ;) nes jei neleidzia filmu siustis,tai nors per online ziuret ar imanoma

 Youtube užkrauna. Galima kitų būdų rasti interneto ten :D

Žinutė parašyta: 2010-08-26 17:46:03 | Nuoroda
Jolantėlė rašė:
Dat New rašė:

idomu ar ten greit uzkrauna pvz youtube,nu nereikes ten 15min laukt kol video uzkraus? ;) nes jei neleidzia filmu siustis,tai nors per online ziuret ar imanoma

 Youtube užkrauna. Galima kitų būdų rasti interneto ten :D

 Gaudyti romerio internetą? ;D Bent pas mane 8 aukšte pagaudavo kartais;D

Žinutė parašyta: 2010-08-26 22:35:10 | Nuoroda

Na jau trečius metus gyvensiu barake ir tikrai nebuvo jokių nesąnonių su netu...  youtubės visai nereikdavo laukt kol pakraus, įjungiu video ir žiūriu iškart visą... šiaip netas greitas... kodėl wūdnei ilgai laukt reik net nžn.. o šiaip iš bachuriukų esu girdėjus kad siunčiasi filmus... aišku slapčiom bet vistiek :D viskas normaliai žodžiu ten su netu :) išskyrus tuos laaaabai retus atvejus kai dingsta visam barakui... kelioms valandoms.... bet tai dieve mano... nenumirėm nuo to ir nenumirsim :D

Žinutė parašyta: 2010-08-26 23:54:43 | Nuoroda

ellii, skųst nesiskundžiu, gerai pagalvojus, manau kad čia mano vargšas kompiuteriukas kaltas buvo, ne be tas amžius jam jau buvo, ir kai kambariokės kompus susijungdavo, nublankdavo manasis ir visai nebeužkraudavo, bet čia turbūt tame, kad mes trise naudodavom vieną internetą, tai ką norėt susimetus po 3lt už mėnesį;DD :)))

Žinutė parašyta: 2010-08-27 10:51:44 | Nuoroda

:D tada suprantama viskas ;)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą