apie visuomenes sveikata
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-11-03 23:27:52 | Nuoroda

laba siais metais planuoju istoti i VU visuomenes sveikata noreciau paklaust su kokiais balais istojot  ar sunku buvo istot ?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-06-19 22:25:55 | Nuoroda

i valstybes finansuojama vieta sunku istoti - reikia aukstu balu, o i nefinansuojama vieta su belenkokiu balu prijama. 

Žinutė parašyta: 2011-07-03 17:47:46 | Nuoroda

Ir štai žymis apšviete žioniomis žmones planuojančius stoti mūsų mylima visuomenes sveikata! :>

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2011-07-13 12:52:37 | Nuoroda

Va ir as pagalvojau apie ta visuomenes sveikata VU, nors nzn:P ...mano balas 17,78 kaip manot i nemokama istociau?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-13 19:13:45 | Nuoroda
zanzara911 rašė:

Va ir as pagalvojau apie ta visuomenes sveikata VU, nors nzn:P ...mano balas 17,78 kaip manot i nemokama istociau?

 Pirmu turu NE.
 

Antru turu GAL.

Treciu turu TAIP.

Žinutė parašyta: 2011-07-13 23:30:02 | Nuoroda

Antru gal ir istotum, jei per pirma tura istoje i nemokama vieta  studentai sugalvos nepasirasyt sutarciu ir tarkim isvaziuot i uzsieni tokiu budu palikdami savo laisva vieta :)

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2011-07-15 21:46:58 | Nuoroda
Rutelee rašė:

Antru gal ir istotum, jei per pirma tura istoje i nemokama vieta  studentai sugalvos nepasirasyt sutarciu ir tarkim isvaziuot i uzsieni tokiu budu palikdami savo laisva vieta :)

 O su 17, 98?:Dkazkaip pasirodo ne taip bala buvau apsiskaiciavus.. Siaip parasiau ir i mokama, isvis paskutine vieta

Žinutė parašyta: 2011-07-16 12:31:25 | Nuoroda

Siaip neaisku ka jie siemet sumastys, bet greiciausiai bus kaip pernai. Uzpraeitais metais su tokiu balu butum lengviasiai istojus, o db neaisku. Na i mokama tai tikrai priimtu. Galima stot i ten, gerai mokytis, o tada girdejau pinigus grazina studentui tokiu atveju. :)

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2011-07-17 18:19:47 | Nuoroda
Rutelee rašė:

Siaip neaisku ka jie siemet sumastys, bet greiciausiai bus kaip pernai. Uzpraeitais metais su tokiu balu butum lengviasiai istojus, o db neaisku. Na i mokama tai tikrai priimtu. Galima stot i ten, gerai mokytis, o tada girdejau pinigus grazina studentui tokiu atveju. :)

 Aisku tada, aciu uz ats! :) siaip tikrai neaisku , kaip siemet bus, nes daug gerai islaikiusiu...

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą