2008m. Matematikos VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-05-25 19:17:57 | Nuoroda
kagi atrėja matiekos VBE:) pagaliau bus šansas pasireikšt iš kiek gersnės pusės, negu nujaučiu kad būsiu pasireiškęs per Liteuvių valstybinį;/ matieka sritis kuri mane gali ištemt į ten kur ir noriu įstot, nes susirinkt man tereikia kiek virš 50%... žvelgiant į praeities abiturientų pasiekimus, kiek balų reikdavo surinkt kad maždaug tą kartelę peršokt, manau tai misija tikrai pilnai įmanoma;DDD nes tiek per šūlios bandomuosius tiek ir per pamokos mokytojos iš visokių ankstesnių metų duotas užduotis, tai paprastai visad virš 20 susirinkdavau balų, bet per VBE aišku gali ir būt sunkiau ir jaudulys koją kišt, tai pakaktų ir tas aukso vidurėlis 50 %... žodžiu šykart aš savim tikiu ir manau susiriksiu 60-70%, bet nenuliūsčiau ir teserinkęs apie 50, apie mažiau negalvoju, nes porą metų ariau tikiu kad ne šeip sau;D sekmės ir jums matieka įveikiamas dalykas;)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-25 20:06:29 | Nuoroda
tai gal gali paaiskint kaip reik tikimybes sprest
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-25 21:27:19 | Nuoroda
hmmm.. norėjau paklausti kaip ten su ta taškų riba.. jei surenki 9-12 taškų tai jau išlaikai? ir tada kaip su procentais? jei aš bespresdama uždavinius surenku apie 25 taškus iš 55 kažkur, tai tuos 9 taškus reik atimt iš surinktų taškų, kad sužinoti savo procentą ar kaip? niekaip neįkertu šitos baisingos sistemos
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-25 21:38:14 | Nuoroda
Nereik atimt, ju jei islaikyti reiki 10 tasku pvz, tai tik pradedant jais prasideda balu skiaciavimas. Taigi pries tai pora psl parodyta nuoroda kur diagrama ir viskas puikiai parodyta kiek reikejo
Žinutė parašyta: 2008-05-25 23:36:36 | Nuoroda
nuliovinko, ką aš žinau kaip paaiškint, dar vpu nebaigiau ;P šeip pats irgi ilgai spręst jų nemokėjau, bet vieną vakarą kai reikėjo visą skyrių iš mockaus uždavinyno kombinatorikos išspręst, prisėdau ir išspręndžiau. po to karto problemos su tikimybėm retai kada iškyla:) dabar kas dar gali koją pakišt, tai kai kurie tekstiniai uždaviniai ir galbūt vektoriai..;/nors kai teko iš šių metų visų egzų knygutės V8 spręst, tai nemažai kur plaukiojau, tokį egzą gavus bandyčiau matyt kitamet bandyt dėl geresnio įvertinimo perlaikynėt:/ triani, procentus skaičiuoja ir tą ribą nustatinėja, pagal bendrą parašiusių rezultatą kažkaip:) pernai metais buvo riba 7 balai(čia čiūjų visų laikų rekordas), bet net ir tokios ribos pas mus šūlioj pakankamai nemažai atsirado neperšokusių vat kuo lėviau jūs parašyt tuo man bus geriau ir tuo aukštesnį procentą gausiu;D jei tu surenki 22 tai gautai maždaug apie 50 % žvelgiant į istoriją, bet čia sakau priklauso nuo aplinkos...
Žinutė parašyta: 2008-05-26 14:56:17 | Nuoroda
sveiki;]. tai kaip tikrai nereiks islaikyt tu 30 procentu egzamino,kad butu islaikyta?nes cia sneka visi...o kas tiksliai zino kad bus taip kaip seniau,kad nustato vertinimo komisija pereinama riba,ten pvz pernai buvo 7 uzpernai gal 9...simet taip pat vertins? beje kur jus radot ta pilotine uzduoti?egzaminai.lt?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 08:55:32 | Nuoroda
Aš tik vieną dalyką pastebėt norėjau ir daugiau pasistengsiu negriauti mielų abiturientų pasitikėjimo savimi.. taigi, jei Jūs nesuvokiat valstybinių egzaminų vertinimo sistemos, geriausiu atveju jūsų vieta yra profesinėje mokykloje Lietuvos provincijoje, o ne universitetuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.. Man gėda už jus.. Sėkmės per rytojaus egzaminą, nes turint tokius mąstymo sugebėjimus, jums jos tikrai prireiks..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 11:39:06 | Nuoroda
jei zmones nesupranta skaiciavimo sistemos (kuri turiu pastebet yra tikrai nesamoninga) tai dar nereiskia akd jie nieko nesugeba. ar lietuviu kalbai reikia skaiciuoti kaza?istorijai reikia?ne? taigi nesuprasdamas skaiciavimo sistemos gali neislaikyt tik matkes;p ir tai enreiskia kad neislaike smatkes negali studijuot uzniversitete.tai va...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 12:27:50 | Nuoroda
Tai mielasai, paaiskink mums visiems, kvailiams provincialams, kaip tatai reikia suprast
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 12:37:29 | Nuoroda
grazumelis!! dar ir susiginciosit cia mat :D:D:D geriau, pasakykit kiek tikites nulupt % uz rytdienos egza? ;D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 12:39:51 | Nuoroda
jo jo ,Taikiau, paaiskint mums apie tuos balu skaiciavimus!! mat, cia tokie neismaneliai susirinko
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 12:41:24 | Nuoroda
Nedaug. Labiausiai bauginantis egzaminas :/ Bet tikiuosi jog per fizika pavyks labiau suzybet
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 12:42:10 | Nuoroda
geriau jau negalvot apie procentus kad netektu nusivilt ;] svarbiausia pastangos, jei zinai kad esi ju idejes... siek tiek apmaudu del lietuviu, visad gerais sekdavosi, o vat per egza kaip ir is ranku viskas slydo man ..tiesiog kzkdel, bet yra kaip yra, kai jau nieko pakeist nebegali,reik ziuret i prieki .
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 16:34:01 | Nuoroda
Nu ka reik eit viska pakartot, ir eit pasivaiksciot i lauka, nes jau kazko nerimas pradeda kamuoti:):)...kaip jum nuotaikeles??:)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 16:57:06 | Nuoroda
Nuotaikos puse bėdos bet dabar tokį durną klausymą užduosiu kur ten reikės sprendimus parašyti ir atsakymus ? ar į tą patį lapą kur ir užduotis ar duos kažkokius tai lapus kur geraštis tipo bus ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 17:27:29 | Nuoroda
Gal kas turite matematikos 2008m valstybine pilotine uzduoti? :>* be galo reikia,per velai susigriebiau mokytis ;D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 17:39:53 | Nuoroda
Na va pagaliau pasirengiau taj matiekai jauc jos nebenoresiu matyti iki rugsejo kaip jum abiturentai besisika?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 17:44:44 | Nuoroda
Besiseka?? as teisingai isgirdau? ;D tragiskai! katik prisedau mokytis po 12 metu,o ryt valstybinis.. ;/ ka mazdaug tiu mokeisi? kokias temas labaiusiai akcentavai? :>~
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 17:45:04 | Nuoroda
Aš ir noriu pasitikslint dėl to durno klausimo - neaišku man, kai būna lapas su užduotim, ten po ja palieka vietos, tada būna užbrauktas brūkšnys ant kurio parašyta juodraštis ir tada dar vietos palikta. Tai kurią čia tikrins vietą? Nzn ar teisingai paaiškinau, ko nesuprantu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 17:47:55 | Nuoroda
teisingai isgirdai aj viska isrikruju po truputeli o pagrinde isvestines,integralus,trigonometrija...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą