2008m. Matematikos VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 17:48:37 | Nuoroda
Ten,kur juodrastis netikrins,ziures galutini varianta,kiek zn. ;p apskrotai neikad juodrasciu netikrina ;D* chebra nbiu!! ;DD ka man mokytis? ;DDD
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 17:51:48 | Nuoroda
Eam.. :>* isvestines,berods,moku,integralai,net nzn kas tai. ;D* ,bet kiek zn ju tik koks vienas uzdavinukas buna? ;D* trigonometrija.. blem,jie lb mazai duoda formuliu. ;/* tai man visas mokytis??.. ziuru ;s kaip bijau ;s...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 17:55:30 | Nuoroda
tikrai visu nekalk nesamone jej visas sugalvosi mokintis pask prades dar maisytis as taj pagrindines tapatybes, kartotinio argumento formules mokinausi ir laipsnio zeminimo formules is tokiu geltonu nedideliu knyguciu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 17:57:48 | Nuoroda
kartotinio argumento formules mokinausi ir laipsnio zeminimo formules>?? Jus gal juokaujat? ;D* man tuoj nervai pakriks. ;s sianakt turiu isprest pie 800 uzdaviniu,gal tada ir islaikysiu.. ;/// tieks susikaupe,o aki nervinuos iskart viska pamirstu ;/* nzn k daryt d.. O tai ka jus mokinates dar????
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 18:00:40 | Nuoroda
Nemokėjau paaiškint reiškia Man neaišku, ar švarraštis yra toj vietoj, kur iškart po užduoties, taip?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 18:02:24 | Nuoroda
Taip,ten po uzduoties juodrastis yra sprendimui palikta,i ji ziures;p
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 18:02:52 | Nuoroda
Duosiu patarima jau tikraj tik nesugalvok iki isnaktu sprest vistiek nebepades o tik busi ryt isvargusi ir nebeiseis ne lengviausiu uzdaviniu suprast jau kiek moki tiek..
Žinutė parašyta: 2008-05-27 18:04:36 | Nuoroda
egzamino metu galima naudotis skaičiuokliu be tekstinės atminties (skaičiuoklyje simbolių vaizdavimui ekrane turi būti skirta tik viena eilutė, ekrane galima atvaizduoti ne daugiau kaip dvylika skaitmenų, klaviatūra turi būti be viso lotynų kalbos raidyno). Taigi, mano skaičiavimo mašinėlėje nėra tekstinės atminties, bet simbolių vaizdavimui skirta ne viena eilutė, o dvi, ir ekrane galima vaizduoti daugiau nei dvylika simbolių.. tad ar galėsiu naudotis savo skaičiavimo mašinėle...? O gal čia tiesiog parašyta pagazdinti.. hm... svarbiausia tas kas ne sklauseliuose tai? tad jei nėra tekstinės atminties tai ir nėra ko man jaudintis..? O jei ir netiktų mano ksiaičiavimo mašinėlė jie egzaminuotojai, na tie dėdės kur būna egzamino metu, turėtų duoti kitą?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 18:06:51 | Nuoroda
Del skaiciavimo masineles,turo tilpt ne daugiau nei 11 simboliu,jei jiems kils itarimu,jie duos savo,tikrai nepaliks taves be jos ;D Man panika.. aplinkinaii teik tikisi,niu zdz... man reik tos knygutes pavadinimo,tokia mazutyte,geltona? as jos namie nerandu ;D* ;s.. as isvis miegot nenoriu eit,vakar galvojau apspresiu,isgeriau 2litr energetinio,galva apsisuko ir uzmigau ;D ;s ex.. db taip : dziugu,kad jus tokie linksmi,bet man visai taip nera. ;D palaikom mane ;DD beje,dekui uz patarima. :>
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 18:08:38 | Nuoroda
Beveik esu garantuotas kad netiks o tie DEDES tikrai kad neduos kitos taj geriau jau greit lek iki parduotuves nusipirk kita del viso ko
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 18:09:31 | Nuoroda
ei,mums sake,kad duos.. ! Tikrai,jei jiems kils abejoniu.. dar snd kaliiau aukletojos ;PP
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 18:11:23 | Nuoroda
Galeciau pasakyti tos knygutes pavadinima tik kad virseli kazkada is nervu nuplesiau ir ismeciau na o tju ziurek ko labiausiai nemoki kas daugiausia vargo kelia bet rimtaj nejuokauk ir pailsek sianakt
Žinutė parašyta: 2008-05-27 18:12:10 | Nuoroda
Hm... tad tada gal gerai... jei duos tai tikiuosi duos gerą skaičiuoklį tokią kaip mano tik truputį kitoką Ištikrūjų nėra čia ko jaudintis, ką mokam tą... nieko naujo nepatariu mokytis nes susisuks galvelė ir pamiršite ką mokat... geraiu šiandien pailsėti atsipūsi pabūti gryname ore, išsimaudyti karštoje vonioje kad į egzaminą eitum geros nuotaikos nes kai nueisi išsekes nieko gero neparašysi
Žinutė parašyta: 2008-05-27 18:13:57 | Nuoroda
Aš turiu tą knygutę geltonu viršeliu, mažytę... kur visos formulės o kad ją leistų į egzaminą
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 18:15:36 | Nuoroda
As kai susinervinu viska uzmirstu,va cia problema ;s bet lBai dekui uz rupesti ir patarimus :> hug beto, as ta knygute turiu,tik be knygutes,o tik virseli,kazkur ;D keiciam ;D jap,sako duos gera skaiciuokli,istroskes naudos ;DD oj,o skriestuvus imt,ar matlankiu? <-- mane veza sis veidukas ;DD
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 18:16:41 | Nuoroda
Tos geltonos knygutes pavadinimas: Matematikos atmintinė moksleiviams Vaidotas Mockus bet tai ar duos svarrasti kazkoki kur rasyti sprendimus ir atsakymus ar i ta pati lapa m ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 18:17:53 | Nuoroda
na tada butu lb gerai bet kadangi melyna padange formules galvoj reikia turet jauciu kad imk man taj juo nepatinka braizyt taj visada su centu braizau tj nesinesiu bent as:D
Žinutė parašyta: 2008-05-27 18:18:55 | Nuoroda
Aš nenoriu naudos... bet jei duos tokį kur tik skaičiukai, be sinusų ir kosinusų ir logoritmų... tai ir taspats kaip nieko aš tai matlankį ir skrėstuvą pasiisiu ir liniuotę nemanau kad matlankio gali prireikt, bet dėl visa ko
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 18:20:14 | Nuoroda
net per biologijos egzamina visu skaiciuotuvus patikrino, tiem, pas ka 2 eilutes skaiciu buvo, nors ir be tekstines atminties, liepe nusinest pasidet i rubine. taip kad siulau nerizikuot, pirmakart girdziu, kad gali duot
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 18:20:29 | Nuoroda
Atsakyti reikia i ta pati,bet bus toks labas,ale juodrastis,ten maklaizosim ir bandysim ;D* zdz,maziua nervu,as uz visus pasinervuosiu,nesijaudinkit :> a mus per valstybini mokino akip kysius duot,prieisiu,pamesiu centa ant stalo,sakysiu : atrinkit ma geriausia skaiciuotuva ;DD man nervine depresija,to dar nebuvo ;D oj,apskikeausiu,kokius 20 piestuku,del viso pikto paimsiu ;DD
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą