KOKIA JŪSŲ NUOMONĖ Į ŠIANDIENINIUS "MOKSLIUKUS"?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-20 18:53:59 | Nuoroda
kraujagysle, tu kaip ir aš, mes turbūt kažkokios nestandartinės moksliukės man tai patinka ir knygas paskaityt savo malonumui, o iš namų išeit, pasitūsint, alaus atsigert, pabūt su draugais tai kas be ko, čia neatsiejama mano gyvenimo dalis ;DDD ir man patiko matrix'o komentaras
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-20 19:27:19 | Nuoroda
Reikia atskirti du dalykus: moksliukus ir kalikus (kalikai dar gali būti mokantys kalti kalikai ir kalikai nevykėliai). Taigi moksliukai dažniausiai yra labai geri žmonės, kuriems mokytis yra įdomu, jie nepersistengia ir nepersistengdami mokslo metus baigia 9 ir 10 Tuo tarpu kalikai - dažniausiai bjaurūs žmonės, kalantys informaciją, nes gerai mokytis juos spaudžia tėvai/giminės/mokytojai. Natūralu, jog taip stengdamiesi jie nenoriai duoda nusirašyti savo triūso vaisius. Mokantys kalti kalikai - tie, kuriems iš kalimo būna bent kokios naudos, kalimas pasiteisina pažymiais. Kalikai nevykėliai - tie, kurie kala po 6 valandas kas dieną ir vis tiek mokosi 5, 6 ar 7, o kartais ir 4 nubyra. Bet moksliukai šiaip yra jėga
Žinutė parašyta: 2008-06-20 20:12:13 | Nuoroda
Mokytis irgi reikia mokėti tai kad žmogus vadinamas moksliuku, dar nereiškia, kad jis daug mokosi svarbiausia ne kiekybė mokymosi trukmės, o kokybė
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 21:44:48 | Nuoroda
labai saunu kai gerai mokosi mokiniai, bet kartais tie moksliukai nebuna normalus, o uzsidare, silpni fiziskai ir emociskai, tokie zmones daug kam nepatinka.. pas mus klaseje buvo kad pasikele moksliukai, tai ju irgi nemegdavo, o kitus vaikus kurie gerai mokindavosi moksliukais nevadindavom
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-23 00:00:24 | Nuoroda
Mano kaimynas tikras musu mokyklos protas . Bat kad jis kazkoks tikrai trenktas , diena -nakti sedi prie kompo ,zaidzia kazkokius debilinius zaidimus i lauka iseina i savaite gal karta ,zmogui isvis nieko nereikia tik KOMPO ! Bendrauti isvis nemoka . TIKRAI NENORECIAU buti tokia , nors gal proto mokslams turiu maziau , bet gyvenime manau man lengviau bus !
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-14 00:40:35 | Nuoroda
nelengva tiems klasikiniams moksliukams...
Žinutė parašyta: 2008-07-14 01:46:02 | Nuoroda
LSAS ves studentus reikalauti didesnių mokesčių? Informacinis pranešimas skelbė, jog nuo 2008 liepos 16 d. svetainėje www.dalyvausiu.lt Lietuvos studentų atstovybių sąjunga kvies registruotis į masinį studentų protestą. Šiuo metu svetainėje paskelbta Peticija byloja, kokie reikalavimai bus keliami mitinge. „Vienas iš reikalavimų veikia tik kaip jaukas privilioti studentus, o kitais lyg tarp kitko, nepastebimai, reikalaujama įvesti mokamą mokslą“, - sako piliečių grupės „Už kokybišką ir prieinamą aukštąjį mokslą Lietuvoje“ atstovas Nerijus Stasiulis. - „Atidžiai perskaitę visą peticiją nuo pradžios iki galo, matome, kad jos tikslas aiškus – įstatymiškai padidinti studentų, verčiamų mokėti pilną studijų kainą, skaičių.“ Peticijos reikalavimas, jog studentai, kurie pasibaigus sesijai neturi skolų, būtų laikomi gerai besimokančiais ir nemokėtų už studijas, yra teisingas, tačiau jau kita to paties Peticijos sakinio dalis reikalauja, kad šis kriterijus (pagal Aukštojo mokslo įstatymo 61 straipsnį) nebūtų taikomas tiems studentams, kurie priimti į mokamas vietas. Tokie studentai, pagal LSAS Peticijos reikalavimą, turėtų mokėti net jei mokysis ypatingai gerai. Kiti Peticijos reikalavimai kalba apie studentus, mokančius pilną studijų kainą, kurių skaičiaus nuo šių metų Vyriausybė jau nereguliuos, tad jis galės būti toks, kokį aukštosios mokyklos vadovybė nusistatys. LSAS Peticija neprieštarauja tokiam apmokestinimui, o viso labo teprašo užtikrinti bankų paskolų galimybes. Tad, pagal LSAS reikalavimus, padaugės studentų, priverstų mokėti pilną studijų kainą ir imti bankų paskolas, o tai tobulai atitinka bankų interesą. „Seniai vieša paslaptis tai, kad studentų apmokestinimas vykdomas dėl stipraus užkulisinio bankų spaudimo“, - sako N. Stasiulis. – „Dėl krizės nekilnojamojo turto rinkoje, bankai siekia pelnytis studentų, priverstų imti paskolas, sąskaita. Visa vadinamoji aukštojo mokslo „reforma“ – tai šio intereso tenkinimas. LSAS šioje Peticijoje jam pritaria juodu ant balto“, - oficialiųjų studentų atstovų veiklą įvertino piliečių grupės narys. LSAS kvietime pasirašyti Peticiją (http://www.lsas.lt/Default.aspx?Element ... cleID=1066) , kuris siuntinėjamas studentams ir moksleiviams, mini viso labo reikalavimą užtikrinti nemokamą mokslą studentams, neturintiems akademinių skolų. Ar pasirašantieji Peticiją įsigilina į teisines detales ir žino bei aiškiai suvokia, jog tuo pat metu reikalauja, kad tokia teisė būtų užtikrinta ne visiems ir kad mokančiųjų už mokslą iš tiesų būtų daugiau, nei iki šiol? Nejaugi LSAS kviečia studentus reikalauti daugiau mokesčių? Nepriklausomų studentų mitinguose prie Seimo buvo reikalaujama atsisakyti mokesčių už mokslą didinimo, kol nebus įvykdyta esminė viso povidurinio švietimo pertvarka. Juose buvo pareikštas nepasitikėjimas LSAS ir LSS vadovybėmis dėl faktinio bendradarbiavimo su studentų apmokestinimo šalininkais. Pagal piliečių grupės „Už kokybišką ir prieinamą aukštąjį mokslą Lietuvoje" informaciją
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-14 02:24:06 | Nuoroda
Nu pasirasiau, manau tikrai pades ta peticija nes patys seimo nariai mato kad nesamone padare.
Žinutė parašyta: 2008-07-15 01:37:06 | Nuoroda
Sveikinu:) Pasirasei, kad padaugetu mokamu vietu:)
Žinutė parašyta: 2008-07-16 17:42:05 | Nuoroda
moksliuke vadina ir mane pacia,bet man tai tas pats zinau,kad gerai mokausi,nors pastangu ir mazai idedu is tiesu savaime gaunasi... ir kaip kazkas minejo,jog moksliukai buna uzsidare-tai ne mano atvejis esu normalus zmogus...megstu ir pasitusyt,ir su savo chebrike pasibut,prie progos ir isgert o moksliukas,mano nuomone,yra tas,kuris daug sedi prie knygu,viska kala ir nesvarbu ar gerus pazymius gauna
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-16 22:52:04 | Nuoroda
moksliukai yra gerai;] ir mano manymu moksliuku siais buti yra madinga, jei galima taip pasakyt praejo tie laikai, kai ''kietais'' buvo laikomi tie, kurie tipo tokie vejavaikiski, tik i tusus eina, ruko kiekviena pertrauka ir pan., dabar but gerai besimokanciu as manau yra labai saunu o pati busiu, kaip cia kazkas rase ,is tu kaliku kategorijos, aisku ne visose dalykuose, bet tuose, kuriu nesuprantu
Žinutė parašyta: 2008-07-17 17:08:16 | Nuoroda
moksliukai yra gerai;] ir mano manymu moksliuku siais buti yra madinga, jei galima taip pasakyt praejo tie laikai, kai ''kietais'' buvo laikomi tie, kurie tipo tokie vejavaikiski, tik i tusus eina, ruko kiekviena pertrauka ir pan., dabar but gerai besimokanciu as manau yra labai saunu o pati busiu, kaip cia kazkas rase ,is tu kaliku kategorijos, aisku ne visose dalykuose, bet tuose, kuriu nesuprantu Pritariu
Žinutė parašyta: 2008-07-17 17:09:18 | Nuoroda
moksliukai yra gerai;] ir mano manymu moksliuku siais buti yra madinga, jei galima taip pasakyt praejo tie laikai, kai ''kietais'' buvo laikomi tie, kurie tipo tokie vejavaikiski, tik i tusus eina, ruko kiekviena pertrauka ir pan., dabar but gerai besimokanciu as manau yra labai saunu o pati busiu, kaip cia kazkas rase ,is tu kaliku kategorijos, aisku ne visose dalykuose, bet tuose, kuriu nesuprantu Pritariu
Žinutė parašyta: 2008-07-17 17:09:22 | Nuoroda
moksliukai yra gerai;] ir mano manymu moksliuku siais buti yra madinga, jei galima taip pasakyt praejo tie laikai, kai ''kietais'' buvo laikomi tie, kurie tipo tokie vejavaikiski, tik i tusus eina, ruko kiekviena pertrauka ir pan., dabar but gerai besimokanciu as manau yra labai saunu o pati busiu, kaip cia kazkas rase ,is tu kaliku kategorijos, aisku ne visose dalykuose, bet tuose, kuriu nesuprantu Pritariu
Žinutė parašyta: 2008-07-17 17:12:09 | Nuoroda
Nesupykit, kad tiek žinučių gavos, netyčia aš
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 17:21:29 | Nuoroda
manau pirmiausia reiktu apibrezt "moksliuko" savoka. nezinau kaip jums, bet man moksliukas tai ne tas, kuris gerai mokos del savo gabumu, o tas, kuris pastoviai kala kala ir kaip gauna mazus pazymius taip gauna ai, blyn, man jie netrukdo, tik kartais tikrai gaila tokiu zmoniu, bet is kitos puses gerbiu juos, kad taip vertina moksla; ir siaip, kaip jau kazkas cia minejo, 100kart geriau but moksliuku nei kokiu forsu-kietiaku.. fe kaip nekenciu tokiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 18:25:01 | Nuoroda
na yra wisokiu tu moksliuku .... turiu drauge kuri lb lb gerai mokosi,bet nelaikau jos moksliuke..tiesiog jai geri sekasi... saunu!bet ji nepamirsta laiswalaikio ir pan. megsta pasilinksminti,pasitusinti bet yra tokiu kurie wiska kala mintinai...kurie stengiasi perlipti per sawe.. kurie nieko nezino kaip tik knygos ir dar karta knygos..na as tokiu nelb.megstu ir istikruju su tokiais nebendrauju, nes nera apie ka su jais sneket...nerandu bendru temu.. manau,kad kiekwienas turime skirtis kazkiek laiko mokslui bet ne wisa laiswalaiki
Žinutė parašyta: 2008-07-19 16:54:49 | Nuoroda
Sutinku su pozicija, kad ne visi, kas gerai mokosi, yra moksliukai. Man moksliukas yra tas, kuris atkala visus vadovelius su puslapiu numeriais ir paskui vaiksto pasikeles, i visus ziuri is auksto. Todel man zodis "moksliukas" turi siek tiek neigiama atspalvi. Mano klaseje yra nemazai zmoniu, kuriuos labai gerbiu ir zaviuosi jais. Jie puikiai mokesi (vien desimtukais), visus egzus virs 90 islaike, bet ne vieno is ju moksliuku nepavadinciau...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-19 19:20:46 | Nuoroda
Nenoriu nieko įžeisti, bet skaitau šitą temą ir man darosi juokinga... Man net keista, kad yra susiformavęs vienoks ar kitoks moksliuko apibrėžimas.. Deja, niekada niekam visko iki galo nepritaikysi. Štai, kad ir aš pati. Nuo pat pradinių klasių mane lydėjo žodžiai "moksliukė" arba "mokytojų numylėtinė", bet nemanau, kad vienoks ar kitoks iš jūsų išvardintų stereotipų tinka. Šiais metais tikrai niekur neišeidavau, mokiausi, GRAUŽIAU knygas, bet tik todėl, kad mano charakteris neleidžia man pamesti užsibrėžto tikslo (šiuo atveju tai buvo kuo geresnis mokyklos baigimas ir įstojimas). Štai, kad ir dabar, visą mėnesį pareinu namo paryčiais, geriu alų kaip vyras, o mama pasakė, kad "gana gert ir baliavot" Frazė "negeriu, nerūkau, berniukų nemyliu" man netinka, užtat tinka ta, kuri moksliuką apibrėžia kaip daug besimokantį. Tai kaip dabar išeina? Aš esu ir labai priešinga moksliukei, ir tikra moksliukė?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-20 19:47:40 | Nuoroda
Seip reiketu i tave paziuret ir viskas aisku butu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą