KOKIA JŪSŲ NUOMONĖ Į ŠIANDIENINIUS "MOKSLIUKUS"?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-20 21:50:00 | Nuoroda
Nori pažiūrėt?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-20 22:30:43 | Nuoroda
Sorry, kad pasakysiu, bet man kvaila, kai apie žmones sprendžiama pagal išvaizdą. Pažiūri ir neva viskas jau aišku. Tikrai didžiausia nesąmonė.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-20 22:50:52 | Nuoroda
Labai visiškai absoliučiai teisingai pasakyta, zzz17 ;]
Žinutė parašyta: 2008-07-21 10:50:53 | Nuoroda
Nežinau, kad ir labai gerai mokiausi, niekas moksliuku nelaikė manęs. Nors 12 klasėj gana daug mokiausi, tačiau tai darė daugiau mažiau visi, tik gal ne visiems rezultatai tokie geri būdavo. Bet tarp mokslų laiko rasdavau ir draugam, ir gitarai, ir grupei, o kiekvienas savaitgalis būdavo konkrečiai prageriamas
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-21 21:33:50 | Nuoroda
Girtas Moskitas - iš dalies pavydžiu... Visus metus buvau beveik doras mokslo žmogus, tai bandau atsigriebti dabar, vasarą... O kadangi kiekviena vasaros diena tolygi savaitgaliui, todėl.. mamos akyse beveik žlugau
Žinutė parašyta: 2008-07-21 22:23:48 | Nuoroda
Ghm, įvairių "moksliukų" šiais laikais būna - vien ko vertos foruminės išpažintys: vargu, ar galima išskirti konkrečius žmonių tipus a la etiketes, vėliau bandomus taikyti "praktiškai". Aš mokykloje mokiausi - kaip gera kalbėti būtuoju laiku! - labiau tuos dalykus, kurie man patiko (humanitariniai); su tiksliaisiais mokslais nedraugavau, bet mėgau projektines veiklas - taip iš jų gaudavau gerus pažymius. Anyway, buvo viena veiklos sritis, kuri mane žavėjo (ir žavi) labiausiai, todėl pagrindinis laikas/jėgos - jai. Draugai - iš veiklos, atsisakyti laiko su jais būtų nuodėmė. Taigi mokiausi iš idėjos, bet gerai; darbuodavaus už mokykos ribų; su draugais - išvien,- suspėdavau; o žalingi įpročiai ir šokiai ant stalų - paauglystės silpnybė. Gyvenk greitai, mylėk karštai, mirk jaunas!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 20:21:56 | Nuoroda
man netrukdo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 20:53:19 | Nuoroda
Žinau tik vieną asmenį,kurį pavadinčiau moksliuku - toks ,kuris vis laiką skiria mokslams. O dauguma moka suderinti mokslą ir poilsį.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 18:03:04 | Nuoroda
Šulioj mokiausi blogai iki dvyliktos klasės, o dvyliktoj klasėj kaliau po dešimt valandų - rezultatas aštuom iš anglų egzo. Kai studinau archeologiją, mokiausi irgi po dešimt valandų, bet rezultatai buvo labai kuklūs. Manau, kad tai dėl ligos. Taiigi esu nevykėlė - kalikė.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą