Civilinė inžinerija VGTU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-17 14:18:05 | Nuoroda
Ta prasme kokie destomi dalykai?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-18 12:43:19 | Nuoroda
Taip, na.. Ne tik kas mokoma per paskaitas, bet kokie yra namu darbai jei tokiu yra? Ar daug braizymo Civilineje? Speju Fizikos ir Matematikos per akis?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-18 19:37:32 | Nuoroda
Streno -> http://medeine.vgtu.lt/programos/progra ... id=D&rus=U cia viskas parasyta o namu darbai bus butinai,bus kursiniai ir laboratorinai,o braizymas su autocadu,tai pagrindine braizymo programa
Žinutė parašyta: 2008-05-19 21:35:39 | Nuoroda
apsiputojau biski beskaitydama apie matematiko universaluji prota:D ypac kai zmogus nemoka parasyt zodzio sritis ir sritys be klaidu;) tai tiek:D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-20 13:38:56 | Nuoroda
ruoduopasauliu -> easy... Kam mokėt rašyt, jei moki matematiką? Gerai, gerai, nesikandžiokim. Kiekvienam savo mėšlas. :]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-20 13:40:25 | Nuoroda
O, susivėliau nick`ą rašydama... atsiprašau
Žinutė parašyta: 2008-05-30 00:17:37 | Nuoroda
kagi mėginsiu šitą kišt į vieną iš pirmųjų trijų vietų... nežinau papulsiu čia ar ne, nežinau net ar jau noriu čia papult, nes paskutiniuoju metu nuo visokios info jau galva susisuko... žodžiu kaip bus taip bus, turiu nemažai pavyzdžių kaip žmonės nežinodami į kokį š... brenda po to baigia studijas, pagal tai darbą greit susiranda ir sau laimingi gyvenimą padorų kuria... aišku žvelgiant į ateitį rašyčiau visų pirma pastatų energetiką, bet kažkaip dar info apie salygas išgyventi vgtu univero būtent šioje sferoje per mažai prisirinkau...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-09 18:23:58 | Nuoroda
nu kaip? norinciu daugiau neatsirado cia stot?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-09 19:24:02 | Nuoroda
Lyg ir ne >:} arba niekas čia nenori, arba konkurentai tyliai snaudžia krūmuose
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-10 21:07:29 | Nuoroda
sveiki;-) na ka baigiu pirma kursa civilinej, na ka galiu pasakyti neesu didelis mokslininkas , yra keleta sunkesniu dalykeliu na tokia kaip matematika ar fizika,bet neturiu su jomis problemu, tai man sunkiausia yra braizyba,jei reikia laiko o cia kaip suprantant jai nelieka svarbu noras .
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-10 23:26:14 | Nuoroda
O ką toj braižyboj reikia daryt? :] kažkaip susidomėjau :] dailė ir kita xujnia man visada patiko
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-11 09:16:47 | Nuoroda
Braizyba yra fainas dalykiukas man labai patiko.. braizyt reikia visokias detales, projekcijas.. siaip norint tai daryti turi tureti erdvine vaizduote tai va o to po dar yra kompiuterine grafika, tai ten viska su kompu, su autoCAD programa... siaip be galo idomu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-11 14:20:52 | Nuoroda
Dabar dar labiau užsikabinau. :] gal dar kokių nors įdomybių ten yra? :]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-11 17:22:26 | Nuoroda
uzsikabinai? braizyba ten tau bus tik pirmam kurse palauk kol susitiksi su kryziene, wa tada tai pakukuosi zuikuti dar taves lauks teorine mechanika, skysciu mechanika ir kitokios nesamones, wa tada kai sitie dalykai patiks tai paziuresim ar UZSIKABINSI bet jei tau bus idomu tai wiskas bus geraj
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-11 18:36:29 | Nuoroda
Amm, man tokie dalykai gan įdomūs. :> gi ne veltui šiemet fizikoj po 5 pamokas į savaitę tupėdavau. dar norėčiau paklaust: o chemijos ten daug yra? mat mokiaus ją tik prieš porą metų.
Žinutė parašyta: 2008-06-12 01:42:17 | Nuoroda
ale apie tą kryžienę jau nebe iš pirmojo žmogaus girdžiu kagi net neįstojus jau žinosiu kas man kryžių kals;D hmm.. apie braižyba tai save raminu kad turiu tam paveldėtų sugebėjimų, vistik tiek motina, tiek ir brolis kažkiek su tuo susijusius dalykus dirba, o tėvas matematikas tai matyt irgi kažkokių gabumų tam turi, vadinas prasisukčiau ir aš kas liečia autoCAD tai manau su kuo jau kuo bet su juo tai dirbt tikrai išmokčiau nes ir mokytoją tam turėčiau o vat tos mechanikos fizikos medžiagos ir panašūs kiti mėšlini dalykai tai čiūjų nuotaiką visus metus kol ten mokyčiaus gadintų, kas pikčiausia kad praktiškai kur tik į vgtu beįstočiau jų neišvenčiau taigi matyt teks dantis sukandus zubryt, bandyt suprast ir apšviest tamsų protą
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-12 09:33:31 | Nuoroda
Na man su chemija nebuvo jokiu problemu, nors jos nebesimokiau nuo 10 klases... kazkaip nespaude cia su ja... bet vat fizika, matematika....................... ziauru man aisku kaip kam... teorine mechanika irgi idomu, desto be galo geras destytojas... zodziu sunku cia, bet ne visiems
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-12 09:39:19 | Nuoroda
Ir dar jei kam ko reikes konkreciau del VGTU aplinkos inzinerijos ar civilines, tai rasykit i pasta
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 20:26:56 | Nuoroda
Sveiki visi... Manrods šitas dalykėlis pas mane pirmu numeriu pareis... Tai va... Būsim draugais, aje? ;D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 21:06:20 | Nuoroda
Gal ir būsim, gal.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą