Civilinė inžinerija VGTU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-04 17:35:52 | Nuoroda
na ka.. turbut busiu ir as jusu kursiokas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-06 20:16:01 | Nuoroda
Pas mane irgi #1 civ. inzinerija. Jus gal vis delto persigalvosit? nestosit? nes man gali vietos nelikt LT tik MBE islaikiau, tai KB krito smarkiai Tikiuosi susitiksim nors nlb metala prijauciu, bet mustis manau neteks peace
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-06 21:18:49 | Nuoroda
seip as del sitos specialybes nelabia apsisprendziu. kazkaip nematau ka galima veikti pabaigus ja. Dabar svarstau ka geraiu rinktis ar civ inzinerija ar kokia tai ekonomika nes perspektyvos uzsienyje su eko didesnes, bent aju mano manymu. Kaip ten reikalai su chemija studijuojant cia, labai spaudzia? ar sunku mokytis ja ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-07 12:16:26 | Nuoroda
nu parasykit kas nors apie ta civiline, kas mokotes
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-12 16:33:07 | Nuoroda
o siaip kokios pareigos? vieni sako, jog sedesi siltame ofise ir projektuosi namus/pastatas ir etc. bet ar ne architektoriai daro ta darba? kiti sako, jog vaiksciuosi su guminiais batais ir kaske ir busi prarabu:D zinoma, kad viskas priklausys nuo pacio taves, kaip moki uzmegzti pazintis ir siaip, aktyvus ar visko bijai, bet kas nors pasakykit ka nors!:D ir dar ka pasakysit apie perspektyvas? baigus, kokis nors vadyba ar ekonomika, galesi ramiai miegoti, nes zinosi, jog rytoj neliksi be darbo, imones\bankai\finansai\business visada buvo ir bus.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-12 22:26:15 | Nuoroda
Baigus šią specialybę atsiveria du keliai: Statybos(projektavimai,darbų vykdymas ir pan) ir kelių(taip pat projektavimas,darbų vykdymas). Taip, kad specialybė viena perspektyviausių Lietuvoje.IMO žymiai perspektyviau už ekonomiką.Šioje specialybėje atlyginimai prasideda nuo 7k per mėnesį.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-16 22:22:10 | Nuoroda
taip maloniai skamba tas sakinys: "Šioje specialybėje atlyginimai prasideda nuo 7k per mėnesį." ;D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 00:04:05 | Nuoroda
jooo maloniai prasideda nuo 7000 o baigiasi ties 7001
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 14:34:47 | Nuoroda
gal zinote kiek isviso istojo siais metai i civ. inzinerija ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 17:35:39 | Nuoroda
kiek zinau, apie 160
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą