po lietuviu valstybinio egzamino
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-24 10:54:27 | Nuoroda
nusiramink, juk esmę pasakei va ta tavo draugė už populiariąją literatūra tai tikrai, kad taško negaus, nes populiarioji yra grožinė literatūra, kurioje tikrai ne faktai dominuoja.. o fakto literatūra yra spauda, kronikos ir kt. literatūra, kurioje gausu konstatuojamųjų ir sausų faktų, kaip pati kad išsireiškei su amžina visuomene pagal mane irgi viską tvarkoj parašei. nu gal aš taip sakau vien dėl to, kad ir pati taip panašiai sulanksčiau, bet esu beveik įsitikinus, kad čia teisingi atsakymai.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-24 12:29:16 | Nuoroda
as ir parasiau spauda. nes jusu atsakymas ne kokretus...o ne tv tai tikrai,nes tv -ne literatura o su kultura as irgi panasiai parasiau,bet nemanau kad teisingai,bet geresnio ats nesugalvociau ko jus tiek isgyvenat,ruoskites kitiems egzams
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-24 13:33:45 | Nuoroda
Dekui uz nuomone o as manau kad sitie du klausimai tikrai buvo "uzmesti" simtukininkam, taip kad visoj Lietuvoj jie masiskai bus neatsakyti, ir praktiskai netures jokios itakos musu balui...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-24 14:06:48 | Nuoroda
nu gavau ir aš neblogai per tą bandomajį (99%), bet kad šitie du klausimai šimtukininkams, tai drįsčiau abejot. buvo ir kur kas sudėtingesnių tiek struktūros, tiek logikos atžvilgiu pateiktų..
Žinutė parašyta: 2008-05-24 15:11:12 | Nuoroda
Nepamenu, ką tiksliai rašiau apie 'amžinąją visuomenę', bet mano pagrindinis akcentas buvo, kad tai yra kintanti, atsinaujinanti visuomenė. (Dar pateikiau kintamumo sąsają dviem aspektais: su kalba; su kultūra ir dar kažkuo.) Fakto literatūra - tai tokia literatūra, kurioje pateikiami realių įvykių aprašymai iš konkrečių žmonių gyvenimo (dokumentinė literatūra). Problema: mokymosi gyventi laisvoje šalyje problema. Man sudėtingiausi klausimai vis tiek buvo 1, 5 ir 6
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-24 15:17:13 | Nuoroda
o kokie ten klausimai 5 ir 6 ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 16:19:49 | Nuoroda
pasakykit man prasau,jeigu per issiblaskyma neuzbraukiau tos linijos ties 450 zodziu riba,kokios gali buti pasekmes? ar gali taip buti,jog mano rasinio net netikrins?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 16:33:03 | Nuoroda
Visų pirma, ne liniją reikėjo užbrėžti, o parašyti 450 žodžių ribą paraštėje. O į tai, kad tu to nepadarei, neturėtų kreipt dėmesio.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 16:39:00 | Nuoroda
Taip pat norėčiau paklausti: neteisingai išskirtas įterpinys vertinamas kaip viena klaida ? Ir ar tas pats vertinimas galioja tiek neteisingai išskirtam įterpiniui, tiek priedėliui ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 22:08:43 | Nuoroda
norejau paklaust jei interpertacijoj rasydama liudna pasaka vietoj vardo juozapota parasiau juozapata?kaip manot ar daug balu uz tai numus?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 22:15:38 | Nuoroda
na jeigu tavo A ir O panašios, tai gal net nepastebės o jei pastebės, tai manau ši klaida bus vertinama kaip fakto, už kurią yra -1 balas, arba tiesiog kaip gramatinė-stiliaus, už kurią irgi -1. nu šiaip už visas juk po -1 nuima tik jeigu kas antram sakiny nerašei "juozapata", nes klaidos berods nebedubliuojamos, tai nieko baisaus čia..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 22:17:51 | Nuoroda
butu neblogai kad isvis sios klaidos nepastebetu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 22:24:21 | Nuoroda
nu tai vilkis, kad kelis tūkstančius interpretacijų perskaičiusių vertintojų akys už to vardo jau nebeužkliūs, nes net nebepagalvos, kad kasnors jį neteisingai galėjo būt parašęs
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-28 12:23:41 | Nuoroda
Menines raiskos priemones turejo buti metonimija ir antomazija,mokytoja cia pasake mums, gaila tik kad neismasciau per VBE parasyti ju,nes sake sis klausimas atrinkti patiems stipraiusiems.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-28 14:45:23 | Nuoroda
aj nu jo patiems stipriausiems.. kad tik jau.. stipriausiems tarp silniausių nebent, nes menines priemones valstybinį laikantis dvyliktokas manau turėtų kaip savo vardą žinot. o variantų tikrai galėjo būt ir kitų, ne vien metonimija ir antonomazija. kur dar ironija ar sinekdocha, kurios aiškų aiškiausiai ten buvo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-28 14:57:41 | Nuoroda
sian girdejau ,kad lietuviu Vlst uzduotys buvo platinamos mokykloje.
Žinutė parašyta: 2008-05-28 15:34:52 | Nuoroda
Dar dėl meninių priemonių. O kažin užskaitytų epitetą "blogųjų (faktų)"? Juk toje vietoje taip pat Landsbergis šnekėjo apie šiandienos Lietuvos negeroves. Arba "grainiai' - metonimija? Juk antonomazija iš esmės ir yra metonimija, tik konkretesnis terminas šitam atvejui... Siaubas, kaip greitai (per 1,5h) galima susimauti, nors mokiaus 12 metų
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-28 15:39:30 | Nuoroda
aš ten atsisėdus dėl tų grainių irgi labai dvejojau, ar metonimija ar antonomazija.. galų gale vos ne endenduu principu pasirinkau antonomaziją. ir vien tik dėl to, kad kone toks pats pavyzdys vadovėly buvo (einšteinai ir galilėjai). o šiaip man ir metonimija puikiai tiko ten
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-28 17:45:53 | Nuoroda
Ne, nu nereikia svaigt, kad tik dvi meninės priemonės egzistuoja... Mano, manymu, tai puikiai tiko atskleisti neigimą vertinimą epitetai "išsigimę", "nužmogėję"; retornis klausimas "[...], kodėl jie taip elgiasi? "
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-16 16:35:14 | Nuoroda
cha cha cha, skaitau ir juokiuosi nu jo, del tu raiskos priemoniu, tai totali nesamone, ten daug variantu galejo but tikrai svaigstat totaliai. o del to biliuno, tai irgi - parinasi cia visi, nors nematau tam reikalo:) pati rasiau biliuna, ir visiskai nesiparinau kuo labiau parinsites, tuo blogiau islaikysit - kiaulystes desnis
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą