po lietuviu valstybinio egzamino
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-16 16:51:11 | Nuoroda
nu jo. jei jau dauguma rašė apie biliūną ir daugumą rašiusių - bėdžiai, niekas nekaltas aš pvz rašiau rašinį, čia irgi visi sklaidos, kad rašinį rašę prašovė. O štai aš parašiau gerą rašinį ir tuo tikiu. Ir neprašoviau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-16 16:56:52 | Nuoroda
ar zinot kodel sako kad biliuno daug darbu blogu? ogi, ji rase didzioji dalis abiturientu, vadinasi ir prastai ji parasiusiu yra daugiau, pvz biliuna rase 5000 blogu tarkim puse - 2500, kokia vaiciunaite rase 3000, blogu puse - 1500. todel ir atrodo kad tarp tu darbu yra daugiau prastesniu bukim optimistai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-16 17:00:28 | Nuoroda
kiek mazdaug abituriantu rase tolerancija?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-16 17:03:02 | Nuoroda
Aš irgi rizikavau ir rašiau rašinį. Apie meną. Ir negana to, tikiu, kad parašiau jį gerai. god damn it. Ir man dzin, jei kokia klimaksinė boba nesupras mano idėjų.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-16 17:07:02 | Nuoroda
as irgi rasiau rasini, apie tolerancija.. jis vienintele man o viltis nes suvokima labai blogai parasiau o rasiny tai jokia knyga nesiremiau, manau tai daug atims..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-16 17:09:17 | Nuoroda
Aš pasirėmiau knyga, filmu, socialine patirtim ir visokiais prisvaigimais... Apie ekstazę, pakylančią į beorę erdvę ir išsitaškančią mažyčiais purslais ;DDD žodžiu, vertintojams gali nepatikti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-16 17:16:13 | Nuoroda
jus daugiau kalbejot apie tolerancija ar apie netolerancija? as tsip pat suvokima parasiau visiskai prastai, tai tas rasinys yra vienintele viltis, bet jama pagrinde rasiau apie netolerancija, tai jaucia, kad neislaikysiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-16 17:21:36 | Nuoroda
as rasiau ir apie tolerancija ir apie netolerancija... beveik visas rasinys buvo apie valstybiu bendravima...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-16 17:23:18 | Nuoroda
tai irgi nezinau ar islaikysiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-16 17:26:07 | Nuoroda
aš irgi rašiau apie meną. labai daug rašiau apie meno kaukes. apie visokius nemenininkus, kurie tik kenkia, paskui pagalvojau, kad labai skeptiškai žiūriu ir paskutinėj dėstymo pastraipoj iššoviau saliutą lietuvių literatūros garbei kokia ji ten tipo nuostabi Net pats juokiaus iš idiotiškumo. Bet viskas ten gerai. Argumentai yra. Nuo temos nenukrypau. Įžanga ir pabaiga susieta tarpusavy ir su argumentais
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-16 17:31:12 | Nuoroda
Blemba, aš tai pabaigoj dėjau, kad tuoj tikras, ne butaforinis menas visai išnyks arba liks tik visuomenės "kvailelių" pomėgiu. ir, bla, bla, bla, dauguma taip ir nesupras meno kaip gėrio, ramybės, vidinės harmonijos nešėjo... ech, pripaisčiau. bet argumentai irgi yra. Ir viskas gražiai susieta. Nebando niekas kabintis.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-16 19:07:48 | Nuoroda
nu va - ziuriu nuotaikos gereja labai gerai, taip ir reikia! su artejanciom Joninem visus! o po Joniniu jau pradesim dometis kiek kas gavom:)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą