po lietuviu valstybinio egzamino
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 15:33:22 | Nuoroda
nu as tai parasiau epitetas-grazuole liepa ir deminunatyvas-pinigelis kaip manot gerai islaikysit?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 15:34:20 | Nuoroda
nebuvo ten tas suvokimas toks sudetingas.. kulturines apraiskos visos trys buvo isdestytos gal antroj ar trecioj eilutej, tai domejimasis menu ir t.t, nepamenu visu, fakto literatura buvo ivardina antro klausimo antros pastraipos pirmoj eilutes, kad tai televizija. reikejo tik isiskaityt teksta lempinis ir man tas suvokimas, bet buna ir sunkiau o rasinys tai nei sioks nei toks, labai jau abtrakti tema, ka butu galima ka nors super idomaus prigalvot
Žinutė parašyta: 2008-05-21 15:35:20 | Nuoroda
staphux, aš lygiai taip pat parašiau. Tikiuosi bus gerai.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 15:36:31 | Nuoroda
ten gi reikejo ne siaip menines priemones, o tas, kurios atskleidzia blogybes.. as tai rasiau ironija: "pinigeliu uzsidirbti" ar kazkoki retorini klausima
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 15:37:03 | Nuoroda
Pamačiau rašinio temas- pasirodė lengvos, bet nereikia apsigauti, kad tema lengva nereiškia kad gerai parašysi Šeip rašinio rašyt ir neplanavau, todėl pasirinkau V.Krėvės Skirgaila, manau kažka ten suvėliau, kas liečia teksto suvokimą, tai jis man labiausiai ir kelia nerimą, atsakiau į visus klausimus, tačiau pats nelabai supratau ką atsakinėjau. Tas antras buvo sunkokas su tom valstybės premijom, ir taip manau suvokimas buvo ne iš lengvųjų, bet kadangi lengvos temos rašiniams ir interpretacijoms, tai sunkus suvokimas. Toks gyvenimas.
Žinutė parašyta: 2008-05-21 15:44:16 | Nuoroda
Na, man suvokimo tekstai nebuvo sudėtingi, tiesiog klausimai neaiškūs, suprantami dviprasmiškai. Rašinių temos - pavojingai lengvos, nes, kapstant giliau, buvo pavojus nukrypti nuo pradinės - ir labai primityvios! - mano pasirinktos tolerancijos temos. Manau, įvertinimai LABAI priklausys nuo vertintojų įsiskaitymo ir vertintojų atliekamo mūsų parašytų tekstų suvokimo. Tiesa, teksto suvokime nurodžiau kitus atsakymus, negu čia porą parašė Valdusiukas. O retoriniai klausimai - tai labiau stilistinės raiškos priemonės, ironija - iš dalies taip pat.
Žinutė parašyta: 2008-05-21 15:47:23 | Nuoroda
nezinau kaip jums,bet tai suvokimo klausimai buvo mistika,nes interpretuot kaip nori gali. zooodziu,nervai ir tiek.snd reikia ilsetis:) beje,o kaip rezus suzinosim?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 15:48:37 | Nuoroda
ai zinai, cia galim prirasyt kiek norim, vis tiek dabar ne vienas nezinom, ar teisingai parasem ar ne tiesiog speliones
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 15:51:38 | Nuoroda
Nezinau viskas nuvo pakankamai normalu. Rasinio temos normalios daug galima buvo parasyt. O teksto suvokimas siaip aiskus tik klausimai kai kurie taip suformuluoti kad sunku suprast ko butent jie nori. Kiek gausiu tiek gausiu jau dbr apie tai negalvoju .
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 15:52:51 | Nuoroda
Cia antrasis suvokime buves tekstas : http://www.culture.lt/satenai/?leid_id=641&kas=straipsnis&st_id=1605
Žinutė parašyta: 2008-05-21 15:56:33 | Nuoroda
O jus visi raset kad fakto literatura tai televizija? Nes jei taip tai visai nusipaisciau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 15:59:12 | Nuoroda
as tai nerasiau, kad televizija
Žinutė parašyta: 2008-05-21 16:02:03 | Nuoroda
ne nu bbd,jungiu lauk jus:D televizija..nu nx!:D
Žinutė parašyta: 2008-05-21 16:05:36 | Nuoroda
O kaip jus ta fakto literatura paaiskinot? Kodel ji tokia veiksminga?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 16:11:22 | Nuoroda
tos 3 apraiskos,tai buvo politine, pilietine ir menine o del fakto literaturos tai as parasiau,kad dokumentika,tikri gyvenimo faktai. bet del sito nezinau gerai...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 16:14:08 | Nuoroda
televizija turėjo būt atsakymas?? jei taip, tai aš lempų prirašiau, nes aš aiškinau, kad fakto literatūra, tai akivaizdūs, faktais paremti reiškiniai, išgyvenami žmonių...krč taip jaučiu nusišnekėjau..išvis suvokimas buvo labai sunkus. o menines priemones rašiau metaforą ir ironiją atrodo.. nes radau būtent tokias, kuriose atsižvelgia tos blogybės tipo.. kalbant apie interpretaciją tai rinkausi Krėvę. nu čia kas tiesa, tas tiesa, kad jeigu autoriai padorūs parenkami, tai teksto suvokimas nei šis nei tas. aš ten kelių klausimų formuluotės išvis nesupratau, ko jie nori iš manęs.. jau tas suvokimas kaip numuš taškus...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 16:17:03 | Nuoroda
Nu joa...kam televizija,kam neaisku is kur atsirado spauda (pavyzdziui man)... O siaip tai daugau forumo neskaitysiu,nes galiu ir rezultatu nebesulaukti...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 16:20:27 | Nuoroda
o jum eiluciu normaliai uzteko ? kazkaip arba as issipleciau per daug, arba ju ten aiskiai per mazai buvo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 16:21:45 | Nuoroda
iš tikrųjų geriau čia nesigilint ir nervų sau negadint, nes tokių atsakymų prisiklausau, kad baisu daros. db tikiuosi vieno-išlaikyt (o kažkada svajojau apie 80%...)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 16:23:56 | Nuoroda
Uzduotys jau idetos i egzaminai.lt o gal jau zinot ar yra nete kur atsakymai?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą