ISM Ekonomika (Vilnius)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-06-15 17:40:04 | Nuoroda
Sweiki, as irgi kaip ir daugelis girdejau ivairiausiu gandu apie ISM, tik nlb suprantu kdl ten taip sunku mokytis?... Na, tikrai... (Pries VU) Turiu pusbroli, kuris mokesi Liecjuje ir istojo i VU Eko, tikrai galvotas buxuriukas, tik besimokydamas tame VU jo zinios kazkur sustojo. Po 2m. norejo perstoti i Latvijos univera ir fsio basta... 2 metai shudmaliavimo pakiso koja. Dbr mane domina nauja ISM studiju programa Eko-Politika. Gal kas nors jau esat susiplanave ja pasiimti? Na, man ji primena i akcijines prekes, tipo, moki truputi daugiau, bet uztad gauni 2 in 1 Nzn... Kaip jums ji:? Ir siaip cia nlb patogu susirasineti, taigi kas galvojat mokytis ISM parasykit i skype: birkovas.
Žinutė parašyta: 2008-06-15 17:51:51 | Nuoroda
Manau ta nauja programa labai perspektyvi,bet dar pagalvok ar sugebesi pilnai angliskai mokytis.
Žinutė parašyta: 2008-06-15 18:00:27 | Nuoroda
Karalaitis: Manau tokie dalykai kaip sugebesi ar nesugebesi priklauso nuo taves. Guwenimas privercia sugebeti... O siaip tai cia galima visalaika drebeti... Pasiulys geresnes pareigas ir bijosi jas priimti, kad nesusimautum( nesugebesi susitwarkyti). Viskas yra ikandama, tik reikia noro ir pastangu.
Žinutė parašyta: 2008-06-15 18:09:37 | Nuoroda
Na zinai sugebet matematine formule ismokt galima ar dar kazka,bet jei zmogus nelabai orientuojasi anglu kalboje,neitin supranta kas jam destoma tai cia jau nera lengva sugebet mokytis. As cia siaip pasakiau,nes zinau tokiu kurie su labai skurdziom anglu kalbos ziniom bandys patekt butent i sitas studijas. O jei tu neturi keblumu su anglu kalba tai tada viskas gerai.
Žinutė parašyta: 2008-06-15 18:24:36 | Nuoroda
Karailaitis: Pasasakosiu tau gyvenimiska situacija, kuri nutiko mano draugui. Jis mokesi lb nekaip, egzus islaike zemais balais ir i joki univera, cia Lietuvoje, jis negalejo istoti( aisq neskaitant ISM ) Tdl istojo i kolegija, dbr bijau sumeluoti kokia, bet istojo tik tam kad pasikeltu balus ir perstoti. Besimokydamas kolegijoje jis dirbo turizmo agenturoje ( kazkokiu tai padavalka ) ir susidomejo turizmu. Tada baiges kolegija susirado Anglijoje koledza, kuris ruosia gidus ar kazka ten panasaus,zodziu, kazkas su turizu. Isvykes ten su sawo sudinom anglu ziniom ( kaip jau mineaju jis mokesi lb blogai) isbuvo 2 sawaites ir skambino tewam, vos neverkdamas, kad pasakitose nieko nesupranta, ten nepritampa, viskas velniskai sunku ir tt. Tewai jam dar pasiule iskenteti 2menesius ir jei tuomet matys kad jis beviltiskas grizti atgal. Ir ka tu sau manai, dbr jis jau ten 3 metus, prasilauze anglu kalba ( visgi turizmas - anglu kalba turi lb gerai moketi) + univeras jam surado darba tarp studiju, jis sawe puikiai isilaiko ir megaujasi gywenimu. Tai wa, tau puikus pavyzdys, kad kai neturi kur trauktis, tu priwalai ismokti arba tave privercia salygos ir aplinkybes.
Žinutė parašyta: 2008-06-15 18:28:11 | Nuoroda
Na taip,tie visi buduliai kurie isvyksta i vakarus irgi pramoksta naujos kalbos,bet tos aplinkybes zymiai palankesnes,nes visur dominuoja anglu kalba tai ir persilauzt greiciau galima. Na,bet aisku jeigu zmogus labai nori,stengiasi tai jam viskas pavyksta,
Žinutė parašyta: 2008-06-15 18:34:22 | Nuoroda
Tai apie ka mes ir kalbam... tas pirmas kursas anglu kalba gal ir atrodo baiginaciai, bet neabejoju, kad istwerus pirma pusmeti arba 1metus tikrai "persulausi", o tai yra svarbaiusia. Besides, paprasta ISM Eko po 2 metu anglu kalba... tai siaip realiai pagalvojus, kuo anksciau tuo geriau..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-15 18:47:23 | Nuoroda
Kur jūs girdėjot, kad ISM suteikia nuolaidą, jeigu istoji 1-3 numeriu ir pan.?
Žinutė parašyta: 2008-06-15 19:02:23 | Nuoroda
Deauris: Nuolaida tikrai yra sureikiama. 75%, 50% ir 25%. Jau kazkas minejo kad 12 zmoniu pasidalima jas. Na, del zmoniu skaiciaus nesu tikras, bet kad tokie procentai tai garantuoju tave.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-15 20:22:41 | Nuoroda
Sveiki. Aš bent kol kas planuoju stoti į politiką ir ekonomiką anglų kalba. Tik va kankina abejonės, ar sumokėti pinigai tikrai atitiks mokymo kokybę, ar tai tik gera reklama. Ir svarbiausia, kad tai nauja studijų programa, todėl nelabai kas gali ką nors patarti... Ir šiaip įdomu, kokie žmonės stotų, turiu omeny, ar draugiški ar tokie nelabai, nes na juk apie ismo studentus sklando visokie gandai...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-15 20:38:02 | Nuoroda
so what ta anglu kalba? Dar geriau, jei studijos ja, nes tada jau pradedi vartot ne tik žargonišką anglų kalba, bet ir profesinę. Čia dar kažkas klausė dėl "akcijinių" studijų, a la 2 in 1. Aš kalbėjau su vyruku, kuris būtent atsakingas už šią studijų programą ISM'e, tai galiu pasakyt, jog jis pats pasirodė labai išsilavinęs žmogus, nes išties pagrindė, kodėl atsirado tokia programa, t.y. kodėl buvo sujungti du dalykai. Taigi esmė būtų tokia, kad dabartiniam pasauly nebeįmanoma būti politiku be ekonominių žinių, nes šalies pagrindas remiasi verslu ir žinoma pinigais, o geru ekonomistu neįmanoma būt, jei nenusimanai šalies politiniame gyvenime. Tai va... čia žinot, vienas geresnių variantų Lietuvoj studijų
Žinutė parašyta: 2008-06-15 21:22:22 | Nuoroda
Jabadabadu: Na, tavo vietoj maziausiai pergyvenciau del ISM benduomenes, manau kaip ir visur - bus visokiu. Rubabb: Pilnai tikiu, kad si programa yra pagrista suolaikina situoacija ir dar su projekcija i ateiti. Bet... kaip be butu, mane neramina, kad tai yra piemieji metai, ji yra nauja, tdl atrodo nlb patikima (koncervatoriaus bruozai). Standartine Ekonomika jau yra nusistowejusi, viskas su ja aisq, o sita Eko-Politika skamba tikrai graziai ir dar pasak ISM destytoju>>>> idomesne<<<< uz paprasta Eko. Damn... nzn...pats dar negaliu apsispresti del siu dvieju programu...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 20:28:47 | Nuoroda
jabadabadu, neverta kreipt demesio i visokius gandus, juk i visus universitetus prisirenka ivairiausiu zmoniu Kaip sakoma visokiu zmoniu yra, visokiu ir reikia Beto juk apie ISM galima tikrai ivairiausiu gandu prisiklausyt, bet reikia patiem isitikint kaip yra is ties, kuriais tiket, o kuriais ne zibas, as lygiai taip paciai dvejojau, kuria programa geriau rinktis, nes mane domina ir politika, ir ekonomika, todel ISM siuloma Ekonomika-Politika butu optimaliausias variantas. Bet visuomet yra tas BET...ir sikart mane kiek neramino, jog si studiju programa siuloma tik pirmus metus. Taigi galiausiai nugalejo tas vidinis "balselis", kuris sake rinktis standartine ekonomika. Ir i aukstesne vieta irasiau ISM ekonomika. Tikiuosi veliau del savo sprendimo nesigailesiu
Žinutė parašyta: 2008-06-17 20:48:41 | Nuoroda
Milda: Same. Busime bendrakursiai. Man dar idomu, na tarkim, kaip pvz: jei as mokausi ISM Eko ir po kokio pirmo semestro ar po metu negaleciau perstoti i Eko-Pol.?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 22:42:16 | Nuoroda
zibas, manau, kad galima pareiti, juk studiju programos neturetu kardinaliai skirtis, galbut ir reiktu islaikyt koki papildoma egzamina, ar lankyt papildomas paskaitas. Reiktu ISM svetainei paziuret gal kas pamineta, del studiju programu keitimo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-18 07:24:53 | Nuoroda
Tikrai žinau, kad visokių žmonių yra visur, bet tikrai dar geriau už jus žinau ir tai, kaip svarbu bestudijuojant draugiški grupiokai... zibas, manau, kad negalėsi pereiti, nes ekonomiką tai lietuvių kalba mokinsiesi, o eko plius poli tai anglų kalba, todėl ir diplome turės būti parašyta, kad šis visas išsilavinimas anglų kalba, kiek suprantu, o ne atskiros jo dalys kaip kad paprastoje ekonomikoje. Vat man atrodo, kad daug realesnės galimybės iš ekonomikos ir politikos po pirmo pusmečio pereiti į paprastą ekonomiką Aš šiaip jau apsiprendžiau ten stoti, nes kiek žiūrėjau dėstomi dalykai panašūs kaip ekonomikos, o ir šiaip juk gyvenime reikia nebijoti parizikuoti nenoriu būti kelmas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-18 12:32:51 | Nuoroda
aš studijuoju jau, tai žinau, kiek žmonių kokias nuolaidas gauna Zibai, dėl politinės ekonomikos nežinau, nes naujas dalykas, bet iš vadybos į ekonomiką ir atvirkščiai galima po pirmo semestro be jokių kliūčių pereiti, nes pirmą semestrą tiek vadybininkams, tiek ekonomistams idealiai tie patys dalykai yra. (Į vadybą stojant šiek tiek mažesni stojamieji balai, tai kas turės aukštus balus pradedant nuo kažkur 17 galvokit, ar neverta pirmam semestrui stot į vadybą, nes galit nuolaidą gaut..)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-18 19:28:31 | Nuoroda
As stosiu siemet i ISM,o jus su kokiais egzaminais stojat?.. manyciau,kad priims daugeli,bet veliau ismes,tai kad veliau nuo musu prikalyusys.. o isvis i ka lengviau priima ISM ar TVM? ;p
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-18 19:50:09 | Nuoroda
kiek aš žinau, tai į ISMą priima visus tik toli gražu ne visi išsilaiko, toli gražu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-18 19:52:24 | Nuoroda
Jabadabadu, zinoma, visiskai sutinku su tavo nuomone, kad daug maloniau mokytis, dirbti draugisku grupioku kolektyve. Taigi manau, kad busimieji studentai, turetu buti draugiski ir idomus zmones. Juk visi susirenkam naujai is ivairiu Lietuvos vietu, taigi dauguma turetu but geranoriski ir tikrai ne arogantiski. Manau, visiems norisi, draugiskos ir siltos atmosferos, kuria patys ir galim susikurti Monthana, manau, kad i TVM ir ISM priima panasiai. Ziurejau lamabpo.lt studiju pasirenkamuma tai TVM mokytis norinciuju daugiau. As laikiau matematikos, lietuviu ir anglu valstybinius egzaminus(na dar istorija, tik, kad ji nereikalinga ), o rezultatu vis dar laukiam
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą