ISM Ekonomika (Vilnius)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-19 22:20:10 | Nuoroda
aš laikau lietuvių, matematiką, anglų ir istoriją būčiau nelaikius matematikos, bet koją pakišo ta nauja ISM programa tai vat.. į ją ir stoju tai kas tikrai bus mano bendra moksliai??
Žinutė parašyta: 2008-06-20 19:30:27 | Nuoroda
>>>>TVM<<<< atranka i ji yra dar mazesne nei ISM ( jei tokia visai dar gali buti ) taciau ir kainuoja maziau. Bet... baigus ta TVM, neisivazduoju kur galima normaliai isidarbinti, nes diplomas jo nlb kaip cia wertinimas ( perziurekit skelbimus, kaikuriuose net pabreziama, is TVM nesikreipkite ).
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-20 19:33:07 | Nuoroda
Su kokiais maziauisias balais imanoma ten istot?.. su kokiu matematikos balu ketinat ten stot?
Žinutė parašyta: 2008-06-20 20:54:50 | Nuoroda
Monthana: atsipailaiduok... I ISM patenka ir su mokykliniais. Swarbiausia reikia perengti 12 riba, kad nereiektu moketi popildomai, nes ir taip jau ne mazi pinigai... o kad perzengti ta riba, turi buti pvz: matkes(A)-6 LT(A)-6 Angl(A)-6, egzai: Matkes(V)- 22, LT(V)- 24, Ang(V)- 25. Na, manau kiekvienas normaliau besimokantis perzengs sita riba. PS: As jau pakliuwes!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-20 21:00:01 | Nuoroda
kaip suprast moket papildomai? arba istoji ir moki pilna,arba patenki tarp pirmu 12 ir gauni nuolaida..ar as kazko nebepagaunu
Žinutė parašyta: 2008-06-20 21:02:48 | Nuoroda
A: Tie, kurie nesurenka 12 arba turi semestre pazymius, kuriuos pavertus i B lygi gaunasi mazesni uz 6, turi pirkti papildomus kreditus. O jei aisq kainuoja.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-20 21:06:07 | Nuoroda
Zibas,dekui labai,nuraminai,lyg viskas ir gerai bus.. :}' bet iotampa yra,nes lt nezinau dar.. o kiek valstybiniu reik laikyt?.. ;/* nea,ta prasme visad moki pilbna kaina,bet jeiu tas kazkas mazesnis uz 12,moki dar pliius ;p
Žinutė parašyta: 2008-06-20 21:33:47 | Nuoroda
Monthana: "ta prasme visad moki pilbna kaina,bet jeiu tas kazkas mazesnis uz 12,moki dar pliius" << cia klausei tu manes? ar kaip? Taip, Tu teisi, moki nustatyta kaina jei tawo konkursinis balas yra lygus arba daugiau nei 12 ir semesrto ivertinimas ne mazenis uz 6(B-lygis). Joa, reikia lakyti 3 egzus. Sita jau mokyklose turejo ikalt i galva.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-20 21:38:38 | Nuoroda
Taip,bet as kalbu apie valstybinius,norint istot i ISM .. ;p tai tiu mano busimas kursiokas? malonu. (hug)*~ dekui uz info. ;]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-20 23:33:52 | Nuoroda
tai, kad dauguma bus kursiokai Monthana: į ką būtent stoji? Eko? ar eko+politika?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 00:08:33 | Nuoroda
as irgi turbut busiu jusu kursioke, duokit ir man (hug)
Žinutė parašyta: 2008-06-21 00:45:41 | Nuoroda
Ok, gal sakau pakalbekim apie rimtesni ir kurkas aktuoalesni dalyka, nes kiek persckaiuciau, tai rezai jusu neblogi ir tikrai nemanau, kad turesit kliuciu pateikti i ISM. Tai wa, is kur galvojat semti $ ? Nepaslaptis juk niekam, kad cia reikes pakloti nemenka sumele uz si malonuma.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 01:43:32 | Nuoroda
darbas vasara ir studijos ir darbas ir studijos ir darbas ir tada ISM bus jega Let's hope
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 12:41:46 | Nuoroda
joa.... let's hope ) aš nuoširdžiai tikėjau, kad įstosiu su nuolaida bet zibas nuleido ant žemės, priminęs, kad stoja žmonės čia ir su teofl'ias... smagu, būtų nuolaida, bet turbūt teks derint kažką. Bent aš ketinu imti paskolą
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 13:07:49 | Nuoroda
Na va aš irgi galvojau apie nuolaidą, nes šiaip tikrai turėčiau ją gauti, bet jaučiu, kad kas stos su toefl, jas ir pasiims, o dar ir tai, kad neaišku, kiek bus ekonomistų ir politkų grupių... juk jei jų nebus tiek daug kaip kokių ekonomistų, tai ir nuolaidas gaunančių skaičius sumažės. Hmmm ir įdomu, kada sužinotumėm, ar gauni kokią nuolaidą ar ne...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 13:14:18 | Nuoroda
iškart sužinosim nes matysim, kuriuo numeriu įstojom ) jei bus ne žemiau nei 12 vieta, gausi nuolaidėlę ) nenoriu prisikalbėt, bet kažkokia nuojauta sako, kad nebus daug stojančių į eko+politiką visgi, lietuviai skeptiški naujovių atžvilgiu D man nuo to tik geriau D ne ne, o rimtai, tai.. kas stoja į eko+politiką? būtų labai įdomu, pakalbėt su būsimais bendramoksliais
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 14:02:48 | Nuoroda
rubabb, man irgi būtų įdomu labai susipažinti, jei dar kai kur užsienyje neįstoju, tai garantuotai būsim bendrakursės, nes aš tik vienu numeriu ir rašysiu šią specialybę. ot kokios mes drąsios, nebijom naujovių Gal turi skype, (labai būtų keista, jei neturėtum) ir gal nebijai jį atskleisti?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 16:55:12 | Nuoroda
Mačiau, kad ISM'as į Economics and Politics ketina priimti 100 žmonių, tai kokios keturios grupės tikrai turėtų būti
Žinutė parašyta: 2008-06-22 17:21:24 | Nuoroda
Jamaica: darbas ir studijos, darbas ir studijos... emm... na... aisq kolkas sunku prognozuoti kaip ten bus su tom studijom, ar turesim uztektinai laiko dar dirbti. As asmeniskai jau susirinkes $ uz +- du metus, vien tik dirbdamas vasara (ne Lietuvoje), tdl bent jau pirmus metus kazkaip bandysiu apseiti be darbo, visgi kiek jau girdejome, pirmieji metai sunkiausi, vyksta ten masinis apvalimas taip kad geriau reikes sutelkti didesni demesi i moxla, o va jau 2metu vasra + gal jau ir studiju metu bus galima ir koki darbeli susirasti. Rubabb: manau bus pakankamai i Eko-Pol. Jau vien is mano pazistamu stoja 2-3, vienas is ju su IELTS - 7. Patraukliai atrodanti programa, tikrai daug kas turetyu susivylioti. Bla: 100??? Kazkaip nedaug...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 17:29:56 | Nuoroda
Na bent jau tokius skaičius jie rašo Į ekonomiką ir politiką planuoja priimti 100, į ekonomiką - 220, o į vadybą ir verslo administravimą (dieninį) - 240. Dėl darbo tai iš ISM besimokančių ekonomistų girdėjau, kad sunkiai gaunasi. Mokslai vistiek kenčia... Na bet gal nuo žmogaus priklauso, kiti sugeba suktis Iš vadybininkų (kur mokslas lengvesnis) tikrai yra dirbančių ir suspėjančių. Pirmam kurse daugelis "praskrenda" su aukštąja matematika. Ekonomistai ją turi dar ir antro kurso pradžioje. Pasakojo, kad tas kursas dar sudėtingesnis (vėlgi, čia subjektyvu).
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą