PO Anglu VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 15:47:21 | Nuoroda
kristina, mano tik 1 nesutampa, kazi geras zenklas???
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 15:47:57 | Nuoroda
o katik visi rase, koks lengvas egzaminas as taip ir sakiau, kad cia apgaule...atrodo lengvas... jis ne sunkus, o SUKTAS, dar ir kaip;]] nes visi daug ka suvoke skirtingai ir visi savo suvokima gali logiskai pagristi, bet neaisku, kuri varianta rinksis vertintojai;]]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 15:49:56 | Nuoroda
as is pradziu jau sakiau ,kad visai jau ir nelengvas....
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 15:50:43 | Nuoroda
yay! man rodos , kad geras...na bent jau man...siaip man listeningai neblogai sekas ir readingai o kas netiko?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 15:51:25 | Nuoroda
cia kaip ir su matke, visiem lb lengva, bet nei vienas visko nepadare gausim rezus tada paziuresim
Žinutė parašyta: 2008-06-04 15:52:16 | Nuoroda
kristina0822 viska ta pati isgirdau...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 15:52:38 | Nuoroda
kristina, rasiau kad rengia plain(simple), bet cia abejotina...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 15:53:27 | Nuoroda
nu tikrai entertainments turi dgs. tik ne siame kontekste, "entertainments" vartoji kompaniju pavadinimuose ar pan.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 15:53:44 | Nuoroda
xexe cja wos tik pora pasitikrinot..o jei dar taip visus, tj ciuju ne kas butu, tj isvis nebesakytumet,kad lengwas buwo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 15:54:10 | Nuoroda
o kaip su zodziai readinge? AUKSTAS LYGIS...?gal nelabai....,as kelis simtus(neskaiciavau,bet daug ) apie ekonomika,politika,tarsa,erdvelaiviu detales ismokau.... O KAS SVARBIAUSIA NEI VIENAS NEPAPUOLE !!!!!!!!!!!!
Žinutė parašyta: 2008-06-04 15:54:44 | Nuoroda
tai naturalu,taip ir turejo but:) siaip mane irgi baisingai isgasdino,su tuo like as visiskai kitaip isvarciau,kas neabejotinai minusuotus nes ir pabaiga atitinkama ir tt.bet kita vertus,kam siulyt priza kelione i kokia nors vieta jei ir taip joj lankais? nu cia as taip dabar pamasciau,ai nu koks skirtumas,yra kaip yra,nei verkt nei juoktis jau:) nors siaip kai paeme lapus visus,tai norejau verkt:D jautri nu :S ai nu baikit rasyti postus,as niekaip nusiust negaliu!:D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 15:55:45 | Nuoroda
yay! musu daugeja... kazkaip kai apie tuos eccentric clothes ji snekejo, tai motina pasake, kad dukrai perka brangesnius daiktus , tokius kaip batai ar paltas, o dukra nusipirko tokiu rubu ar kazkas pan. kokiu ji nemacius
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 15:56:27 | Nuoroda
niekas nesako kad jis yra lengvas daugelis mano tik kad yra lengvesnis palyginus su praeitu ar uzpraeitu metu anglu valst. egzaminais ^^ o kad cia dabar dar uzduociu neturedami aiskinates tas taip prase kitas patvirtina o kiti 10 perskaite kitaip parase galvoje kad tie 2 yra teisus ir jau sako o padariau klaida ziauru susimoviau nors dar nk iki galo neaisku. Ejkit atsivedinkit vakare turesit uzduotis bekit pas anglu mokytojas ir bus ramu zinosit kiek tu taskeliu surinkot . tik floodinat foruma daugelis
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 15:56:49 | Nuoroda
taigy kur buvo klausyme ten,pries paskutinis ar kox buvo apie kaip megsta rengtis - taigi sake ta dizainere - as megstu eksentriskai,o mano dukra eina i American Apparel parduotuve....kas zino ka nors apie ja zino kad tai casual clothes shop .. na lietuvoj dar ji neatsirado bet uziseny pilna..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 15:57:11 | Nuoroda
ka reiskia pasitikrinot??? tikru atsakymu nera, o suklysti galim visi ir kad ten kazkas sutapo tai dar nieko nereiskia, paziurekit darbu analizes, labai daug atveju kai didzioji dalis pasirenkla neteisinga varianta... / kristina, as apie ta varianta kur tu girlie pasirinkai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 15:58:02 | Nuoroda
Sandy, kaip pasakytų Vydas : A sublūdai? kelis simtus zodziu tai gerai bedraujant pravers
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 16:00:18 | Nuoroda
nutty mes matkes tik antra dali turim??? (cia ne i tema, kiti neskaitykit)
Žinutė parašyta: 2008-06-04 16:00:43 | Nuoroda
[quote="kristina0822":30qm2q2m]as tai su rubais rasiau : tv presenter's mother vaikysteje renge ja "girly" tevas stilistas savo sunu rengia senoviskai, nes tokie rubai yra "special" ta motina kur niu jorke pirko dukrai "wonderful tops" ta dizainere vaikysteje rengesi "smart clothes" ddizainres, dukra perka pati "eccentric clothes" ta dizainere, kuri turi 2 dukras , nuo 16 metu jos yra "rather independent" vsio[/quote:30qm2q2m] Sutinku dėl "girly", "special", "wonderful tops" ir "rather independent". Nesutinku su "smart", pasirinkau "casual" ar koks ten buvo. Ir taip pat nesutinku dėl eccentric. Mama nustabo, kad jos dukra renkasi kaip jai pasirodė pilkus "dull" drabužius, o ne eksentriškus, kaip kad ji mėgsta.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 16:00:55 | Nuoroda
PER ZIEMOS ATOSTOGAS BUVAU ANGLIJOJ PAS PUSKE ,TAI TRUPUTI PRAVERTE.... BET PER EGZA KAIP MATAI -NE!!!!! VISADA TAIP BUNA NEZINAI KA GAUSI.....!!!!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 16:01:29 | Nuoroda
nieks cja ne floodin'a to frm! taigi smagu ispudziais pasidalint! emocijos mums, o nigi dbr sedet ir tylet! mes taip negalim,mes su emocijom
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą