PO Anglu VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 16:01:48 | Nuoroda
siaip tai jo, niekas cia neaisku, visko gali but, bet juk "avinu bandoj smagiau gi" (cia nieko neizeidziant)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 16:02:34 | Nuoroda
RAyen..~> agam,sutinku su tawim..nes man tjp bw per matieka.. irgy susinerwawau y asharas puoliau,kad ne toks ats ir pan.. geriau palaukti rezu ir tada jau arba werkt del blogo rezo,arba werkt ish lajmes njum...tikiuosi wisiem lbj pasisex ir nepirizhiway,mielieji
Žinutė parašyta: 2008-06-04 16:03:55 | Nuoroda
Emocijos tiesiog per krastus leijasi.. taip ir reikia
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 16:06:08 | Nuoroda
KUR JAU CIA LIEJAS...-VISI KAZKUR SEDI ILINDE,O MES CIA TIK KELIESI...,DB TURETU LUZT FORUMAS,O TOKS JAUSMAS,KAD KITIEMS DZIN ARBA NENORI NERVU GADINTIS!!!!!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 16:07:02 | Nuoroda
ne meema , aš turiu dvi dalis pateriojai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 16:07:40 | Nuoroda
vajezau, kuo toliau tuo labaiu pradedu sikt i bata (sorry uz issireiskima), bet dabar daugiau bijau nei per egza oj ta masine poegzaminine psichoze. tokie forumai ne silpnu nervu zmonems nezinai ir sirdies neskauda
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 16:08:11 | Nuoroda
eik jau rimtai???? einu tada griozt spintu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 16:08:32 | Nuoroda
Sveiki Na ir daug čia komenatrų ;D Bus kaip bus, ko čia parinatės? Nu va, tik dėl to rašinio, tai čia visai neaišku... Aš tai parašiau apie vietą, į kurią norėčiau nuvykti o kaip iš tikro reikėjo, tai...
Žinutė parašyta: 2008-06-04 16:08:47 | Nuoroda
atsiprasau,bet man juokinga,kai kazkas aiskina apie kokias tai forumu taisykles.visa laime,kad cia galima kalbet kas ant sirdies ir nereikia dar pries kazka jaustis kaltu. tai tiek siuo klausimu. casual sakot..parasiau kita:D ai,klausymas tai dieve..antroj daly lyg kazkas buvo su historical ir as paskui praleidau ir neparsiau...tai galvojau galvojau kaip angliskai praeitis ir vis tik future prisiminiau paskui po kokios valandos pykstelejo i galva kad past!:D tai tokie tiek egzaminai,is tikruju jega,kad jau viskas baigiasi ,liko vienas egzas,nes kad ir kas ka bekalbetu apie ''gyvenimo egzaminus'' ir ju ''universitetus'' bet tokio masto egzaminai yra pirmi ir paskutiniai:) univere bus geriau visomis penkiolika priezasciu del to linkiu visiems anksciau ar veliau i ji istot.p.s. palinkekit man to paties:D beje,forumas ir luzta ,nes man vel teko laukt,kol issiunte sita pasisakyma:D
Žinutė parašyta: 2008-06-04 16:08:57 | Nuoroda
kristina0822, teisybe... Bet gi smalsumas visada daro savo...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 16:09:55 | Nuoroda
po teisybei Sandy - vieniems p..ui , atvargo ir pamirso, bet siaip as ir nenori u nervu gadintis, bet vistiek idomu si be i ta suzinot kad ir nelabai gero
Žinutė parašyta: 2008-06-04 16:10:41 | Nuoroda
Nuttty >> tai vadinama smalsumu...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 16:10:51 | Nuoroda
Vat būtent ;D nes čia dauguma tik nervus gadinas ir daro skubotas išvadas Take it easy
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 16:11:35 | Nuoroda
xexe jau radau buvo uzkista tolimiausiam kampe, salia mano dazniasiai vartomu - istorijos - vadoveliu / o siaip gal kieno mokytoja padarytu sita egza? butu gerai zinoti tiksliau, o dabar tik speliones
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 16:11:56 | Nuoroda
Tai kad cia tik sunervina beskaitant:) Seku komentarus,priraso atsakymu,susinervinu,kad mano kitokie, kiti paraso tokius kaip mano-dziauogiuosi, bet po to vel kazkas buna parases kitaip;)) beprasmiska cia aiskintis,net uzduociu pries akis nematom. Bus rezultatai, bus viskas aisku=]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 16:12:50 | Nuoroda
rimtut rimtutėliai winipūchai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 16:13:04 | Nuoroda
o del to smart clothes rasiau grynai del to, kad ten pasake, "oj man pasiseke vaikystej, turejau rubu su visokiais pribambasais, tipo kazkokios sagutes ar pan. ant peties ir tep tolaiu
Žinutė parašyta: 2008-06-04 16:13:29 | Nuoroda
Bet kol dar tu rezultatu sulauksim desimt kartu prazilti spesim...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 16:14:55 | Nuoroda
Tai ir nesiparinkit čia, kad toks atsakymas, ar kitoks Juk čia tik spėliojimai, nieks nežino kaip iš tikro turėjo būti Va bus atsakymai, tai td bus ok Jo, būtų gerai, kad kokia mokytoja padarytų užduotis.,.. bet kad nete jų dar net nemačiau įmestų...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 16:15:40 | Nuoroda
ten zinokit greiciausiai ordinary clothes nes ji rengesi labai isskirtinai...vat..
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą