PO istorijos VBE. Egzaminai baigesi!!!!!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-12 17:10:20 | Nuoroda
ne visiem...tau gal svarbiausia išlaikyt, o kitiem svarbu gerai išlaikyt, jei nori stot ten kur reikia gero istorijos rezultato ..o jo labai daug kur reikia..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-12 17:10:40 | Nuoroda
as to irtenoriu islaikyt tik visus egzus vbe
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-12 17:11:42 | Nuoroda
na istorija man ne tik mokomasis dalykas, o ir megstamiausias hobis ir sakyciau pagrindinis uzsiemimas, tai 21/25 man yra labai jau pusetinas rezultatas svarbiausia islaikyti labai gerai , nors daug kas sitam istorijos egze dalyvavo remiantis olimpiniu principu: svarbu dalyvauti o ne laimeti pilnai juos suprantu , pats taip matiekos egze dalyvavau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-12 17:17:13 | Nuoroda
aj man kai istorijos nereiks stojant,(tikiuosi),tai as jum bala pakelsiu iswis nezinau kam pasirinkau istorija ir dar walstybini,juk nieko as nesomokinau jos,tad man swarbiausia tik islaikyti,kad nereiktu perlaikyti ir nebutu sarmata pries istorijos mokytoja,kuris mokyklos direktorius ir wisada megastantis papizdawot,tad jau geriau buciau islaikiusi,kitaip nesoks su manim per isleistuwes tai wa,nesinerwuokit zmones,siemet egzai tikrai nesamoningi wisiem buwo,dabar juk nieko nebepakeisim nei mes,nei tas nec...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-12 18:33:18 | Nuoroda
as tai asmeniskai nesuprantu kaikuriu zmoniu: putojasi, kad egzas buvo labai lengvas, ''mokyklinio lygio'', zemelapis is vis 5okui tinkamas sprest, bet po to sako''buvau uzmirses ta ir ana, pasimoviau ant to ir ano''. Tai jei jum egzas buvo per lengvas tai vadinas turejot labai puikiai parasyt;] kazkokia priespriesa gaunas. na o man jis pasirode sunkus, nes niekad istos nemokejau, todel tikiuos bent jau islaikyti, nes kitaip butu kazkaip geda;/
Žinutė parašyta: 2008-06-12 20:00:50 | Nuoroda
bambonke - Cia is dalies tiesa pasakei, man ir juokas is to paeme ;D As istorijoj gerai gaudaus, bet ir man jis nebuwo visiskai lengvas Zinoma negaliu pasakyt kad ir sunkus, nes besimokant, viska buwo galima parasyt Praradau ir as pora taskeliu, bet rezultatas manau bus neblogas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 00:57:04 | Nuoroda
hmm...ir man šis egzas buvo toli gražu nelengvas...gal dėl to kad nelabai viduraamžius įkertu ir konstiducijos gyvenime atsivertes nebuvau;D gal todėl kad istorijos knygas likus dviem dienom iki egzo tik po dviejų mėnesių pertraukos paėmiau, nes istorija man praktiškai buvo pats nereikšmingiausias egzas, bet jį laikiau nes mokytoja man įrodinėjo, kad ir be pasiruošimo išlaikyčiau. o gal ir todėl, kad čia buvo labiau tikrinimi sugebėjimai pritaikyt turimas žinias kartu suvokiant ir įsisikaitant šaltinius, ką man padaryt sunkiai gavosi, nes susikaupt buvo gana sunkoka tokioje karštoje aplinkoje. nors man kaip mokytoja sakė, turinčiam loginį mastymą, tai neturėjo būti labai sunkus egzas, visgi turiu prisipažint kad kai kurių klausimų net suprast nesugebėjau;// žodžiu bus matyt, beja testas nepaisant to kad jame buvo jei neklystu 5-6 klausimai iš konstitucijos buvo tikrai įkandamas net man, mažai ką pakartojusiam;DDD
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 01:38:43 | Nuoroda
„Konsitucijos atsivertęs nebuvau" — juokingai skamba...jos ir nereikia atsiverst, užtenka panoramą žiūrėt, o ne kelius į žvaižgdes, kaip dauguma menkaverčių žmonių.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 02:01:48 | Nuoroda
o štai panoramą žiūri aukštuomenė, o ne menkaverčiai. Nejuokink tik Nesi kietas dėl to, kad panoramą žiūri
Žinutė parašyta: 2008-06-13 03:29:59 | Nuoroda
Su ta konstitucija tai juokingai. Net jei nieko nesi girdejes apie ta konstitucija tai galima gi logiskai ismastyt. Pvz toks klausimas: Pagal 1992 m. Lietuvos Respublikos Konstituciją: A Lietuvos Respublikos pilietybė įgyjama1 nuo 16 metų; B privaloma priklausyti profesinėms sąjungoms; C žmogui valstybė teikia privilegijas dėl jo socialinės padėties; D žmogus turi teisę laisvai reikšti savo įsitikinimus. Na cia gi aisku,kad teisingas atsakymas D,galima jau net i kitus variantus neziuret
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 08:04:04 | Nuoroda
Jo čia tikra teisybė,labiausiai bijojau klausimų su konstitucija,bet pasirodo, kad ten nepadariau nė vienos klaidos,nes šį kartą tikrai galėjai logiką pasitelkęs teisingą pažymėti
Žinutė parašyta: 2008-06-13 08:53:32 | Nuoroda
Man su konstitucija irgi problemų nekilo, bet va tas gynybos vadas pamaišė
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 11:02:19 | Nuoroda
reikejo ankstesniu egzu testus padarinet, nes su tuo ginybiniu pajegu vadu jau kazkada buvo;)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 11:39:10 | Nuoroda
man tay koja pakisho tay kad buwo parashyta gynimo tarybos vadas,o ne ginkluotu pajegu ;D
Žinutė parašyta: 2008-06-13 15:44:30 | Nuoroda
man tay koja pakisho tay kad buwo parashyta gynimo tarybos vadas,o ne ginkluotu pajegu ;D Man irgi tai.. Visad rašydavo, kad prezidentas ginkluotųjų pajėgų vadas, tai pagalvojau, gynimo tarybos tada krašto apsaugos ministras
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 15:55:58 | Nuoroda
aš ir lygiai taip pat pagalvojau
Žinutė parašyta: 2008-06-13 16:01:18 | Nuoroda
Aš irgi tik tuose karinėse pajėgose susipainiojau, kitkas iš konstitucijos yzi buvo. Likusius testo klausimus šaudžiau daugiausia
Žinutė parašyta: 2008-06-13 16:03:30 | Nuoroda
Susipainiojusių gretos vis didėja
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 19:16:48 | Nuoroda
bet kodel 1 visi rase A, siaip tariausi su mokytoja, tai sake, kad D ;] na netikiu, kad ji galejo suklysti;]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 19:18:08 | Nuoroda
o kas ten per klausimas buvo?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą