Žmonės, kada jau bus lietuvių VBE atsakymai parasykit čia!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 14:47:06 | Nuoroda
joa, simpsonai jega
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 14:51:10 | Nuoroda
aj blogiausiu atveju bent pažvengė iš manęs, vis šiokia tokia nauda - būsiu praskaidrinus vertintojų kasdienybę
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 16:40:25 | Nuoroda
Tiksliai, nepaminėtas buvo ištraukoje Juozapotos vardas ..kai pati žinojau,tj ir primasčiau,kad buvo parašyta ..Bet man rodos interpr. as rašiau senutė,moteriškė,senelė ir t.t o tiksliai jos vardo neįvardijau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 16:45:33 | Nuoroda
O nuo kada interpretacijoje negalima remtis visu kuriniu, ir net mineti pagrindines veikejos vardo?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 16:48:24 | Nuoroda
Aš taip net nesakiau ..sakau kaip aš rašiau,čia kiekvienam individualiai pasirinkti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 16:59:37 | Nuoroda
Cituoju Abituriente001: "jo, ir negalejo minet juozapotos nes istraukoj nebuvo, nes jei pamini tai vadinas isankstinis zinojimas uz kuriuos mazina taskus... tep sake mokytoja kad jie ten taip daro... nekazkas..."
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 17:02:14 | Nuoroda
ne tai kad negalima o nepatartina minet pagr. veikejos vardo... galima tada kai kontekstine pastraipa rasai pagal pati kurini, bet visoj interpretacijoj minet nera patariama. Db uzpulkit mane kokia as kvaila
Žinutė parašyta: 2008-06-13 17:03:43 | Nuoroda
Na, manau, ne taip supratai... Ji norejo pasakyti, jog istraukose Lochnese stengiasi ideti tokias istraukas, kad nebutu vardu ir tt... Kad atsispindetu mokiniu zinios, tipo, jei zino, tai jau pliusas, nes perskaites kurini Na, pasirodo, as dar kitaip supratau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 17:07:45 | Nuoroda
mano mokytoja kasmet vaziuoja taisyt ir buna ten ne po viena savaite, tipo autoritetas, tai mes su ja analizavom tuos popierelius instrukcija vadinama, tai jei istraukoje nera vardo, o tu analizuodamas istrauka pamini varda tai vadinasi NEC'e isankstinis zinojimas, varda galima rasyti kai rasai kontekstines pastraipas is pacio kurinio ir remdamasis kitais, zodziu nepulkit manes taip instrukcijoje parasyta ir nieko negaliu padaryti.
Žinutė parašyta: 2008-06-13 17:09:50 | Nuoroda
Eina na***, psakant Tai bl, jei as parasau varda tai kaip tik pliusas butu, juk reiskias skaites esu kurini
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 17:11:15 | Nuoroda
jo jo. yra netgi vertinimo instrukcijoj toks daiktas kaip visažinio pozicija ar kažkas tokio. žodžiu negalima nuo ištraukos nueit kažin kur. ir turi rašyt tik apie tai, kas ištraukoj, nebent argumentuoji remdamasis kontekstu. mums mokytoja tai pasakė po bandomojo, kai buvo seminaras
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 17:14:48 | Nuoroda
bent jau waxmade man pritaria, o siaip visi tik uzpuola...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 17:28:10 | Nuoroda
JEI RASINI APIE TOLERANCIJA RASIAU DAUGIAUSIA APIE VYRAUJANCIA NETOLERANCIJA, TAI TIKRIAUSIAI NEISLAIKYSIU, NES BUS NEITEMA?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 17:29:22 | Nuoroda
JEI NE VISA O TIK DAUGIAUSIA TAI DA UZSKAITYS
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 17:29:40 | Nuoroda
Niekas gi nepuola! As tik pasiteiravau ir norejau pasitikslinti Pati rasiau rasini, todel ir nustebino sitas. Ir man yra sakiusi mokytoja kad galima remtis visus textu tik kokioj pastraipoj apie kontexta rasant, bet nezinojau kad visoj interpretacijoje nerekomenduojama to daryti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 17:30:38 | Nuoroda
o as jau maniau kad puoli...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 17:56:48 | Nuoroda
dar ner rezultatu? nezinot?:(
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 18:04:22 | Nuoroda
as jau nebegaliu laukt rezultatu...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 18:07:13 | Nuoroda
nesinervinu, bet jei suzinosiu, kad neislaikiau, tai eik tu na kaip zjb
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 18:10:42 | Nuoroda
o pvz musu mokyklos lietuviu kalbos eksperte is vis sake nerasyti dramos nes gali visiskai i pievas nugrybauti bet jeigu pvz rase drama mazai zmoniu tai gal ir isplauksi bet kadangi šiais metais buvo tikrai nesunki drama, tuo labiau dar ir per bandomąjį tokia pat buvo tai tikrai buvo galima išlošti. visų pirma mažai kas ją pasirinko...tai jau pliusas (nes pvz Biliūną rašė labai daug, todėl jį reikėjo parašyti itin gerai norint gauti gerą įvertinimą) visų antra ten buvo tikrai nesunki dramos ištrauka, kurią buvau interpretavus per lietuvių pamoką, trečia - dramoje visada galima surasti labai daug prasmių, vien jau pamini remarkas, kad tai dialogas/monologas, visi sušukimai, kontekstai ir t.t. todėl galima tikrai neblogai parašyti, tuo labiau kad ta ištrauka tikrai nebuvo sunki aišku ir Biliūno ištrauką buvo galima labai gerai parašyti, bet džiaugiuosi, kad jos nesirinkau vien todėl, kad ją rašė labai DAUG mokinių..
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą