VU MIF'as
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-04 16:06:46 | Nuoroda
basket, atrodo visi galvoja, kad mife gautas diplomas kazkuom ypatingas, deja ne. karjera gali padaryt ir baigus kita specialybe ar universiteta, svarbiau zmogus, o ne diplomas. beje jei 4-6 metus kankinsies mife, kankinsies ir darbe o del vakareliu nesuprantu taves, gi snekejau TIK apie kursiokus, prie ko cia kiti draugai
Žinutė parašyta: 2008-07-04 16:20:07 | Nuoroda
Nu tai kalbejai, kad nieks nevyksta. Tai jei nori gali susiorganizuot. Jei nesmagu su kursiokais, gali rast smagesne kompanija. As ir nesakau kad MIF'o diplomas kazkuo ypatingas, as kalbejau bendraja prasme, kad bilekur studijuojant galima pakentet tuos 4 metus, kad paskui dziaugtumeis 40 metu. Nes studijavimas ir darbas mano nuomone ir supratimu yra du skirtingi dalykai. Kiek girdejau is studiju zmones savo darbe panaudoja minimaliai ziniu. Atejus i darba visko juk is naujo reikia mokytis. Tai ir gali taip but, kad studijos nepatiks, o darbas patiks.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-04 16:29:10 | Nuoroda
greiciausiai bus atvirksciai basket stok i mifa, atrodo tau ten kaip tik vietele, aisku paziuresim ka kalbesi po metu o kitiems lb lb patariu NEstoti, priezastis surasiau, nedarykit sios klaidos
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-04 16:45:52 | Nuoroda
o jei kalbat bendraja prasme (cia jau nebe i tema tada) "kankintis" studiju metu ar darbe is esmes yra prasta mintis, turiu keleta pavyzdziu ir butent tie zmones kurie mokes tai, ka norejo ir dirba tai, kas jiem patinka, pasieke daugiausiai (galima sakyt ir uzdirba daugiausiai ) beje ekonomistai visi
Žinutė parašyta: 2008-07-04 16:48:33 | Nuoroda
na tai tinka ir MIF'uj ta bendroji prasme:) jo, siaip geriausia kai ir studijos ir darbas patinka.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-04 16:53:33 | Nuoroda
zinok tiktu, bet neisivaizduoju kam galetu patikti mife :D is mano grupes 25 ar kiek ten zmoniu, 5iems patinka ju studijos taip nuosirdziai
Žinutė parašyta: 2008-07-04 17:07:37 | Nuoroda
na galbut, nesimokau nezinau kaip yra;) bet siaip manau kad dar dalis yra, kuriem patinka, bet per sesijas, kolius ir pan. uzpisa kad daug mokytis reikia ir pan. na, nzn ar minti supratai, nes sunku perteikt zodziais ;D
Žinutė parašyta: 2008-07-04 17:19:38 | Nuoroda
Man patinka, aš tai svajojau nuo 8 klasės, o tai ką darau pradėjau gal 4-5 klasėje. Bet tiesa apie sesijas, jos proto žudikės. Ateinantį semestrą laukia 7 egzaminai, bus košmaras. O jeigu dar kokia savaitė tarp dviejų egzaminų laisvą, tai galima nusišauti belaukiant.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-04 17:57:16 | Nuoroda
david, kokioj cia specialybej ir kokiam kurse?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-04 18:01:53 | Nuoroda
Programu sistemos (program engineering) =) kas antroj temoj sitas klausimas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-04 18:25:43 | Nuoroda
P.S. snekejau tik apie matematikas, soriux progsistai ir informatikai rulez, dar nebaige uzdirbs daugiau nei bet koks ekonometras ar ekonomistas
Žinutė parašyta: 2008-07-05 18:14:27 | Nuoroda
Na va,as katik bagiau pirma kursa ekonometrijos Tai va,tie,kas planuoja studijuoti fdm ar eko: 1.Siemet jums analize destys ne kudzma o tai lb gerai 2.Studijos nera lengvossakyciau ganetinai sunkios,bet kai nori manau imanoma:) swavrbu kantrybe ir uzsispyrimas!!! 2.1.MATEMATIKOS-->,teks pakalti(algebra ypac,diskrecioji,statistika,analize iswis be zodziu:D ),ar siaip pasinerwuoti del wisokiu statistiniu paketu(ekonometrams 1 kurse yra R-packet) bet siemet wisi ekonometrai statistika islaike:) 2.2 INFORMATIKA : I-am kurse teks programuoti pascal,c ir JAVA. Mane pries stojant i Mifa taip pat daug kas gasdino su programavimu,bet nera jis tauks baisus kaip kalbejo kiti:) JAVA gera destytoja turejom,balu susirinkti suteikia visiems galimybe,o pascaliu ir c 2 semestra pati nerasiau ne wienos programos o is egzo 8 gawau,taip kad didesnis baubas analize nei porgramavimas:) 3.Konkurencija cia kaip ir kiti jau minejo yra didele,bet dbr as i tai stengiuosi nebekreipti demesio,paciu didziausiu moxliuku neapleinksiu niekad vistiek:D i tai pradejau tiesiog su humoru ziureti:) 4.Siu metu ekonometrai tikrai draugiski,bent jau kiek as prasiau konspektu ar kokiu uzrasu tai wisuomet gawau,ir pati wisad duodu jei kam reikia:) nes kai cia stojou man sake kad neimanoma gauti ju is ko nors:) pasirodo mitas (del fdm nznou) Sekmes busimiems studentams
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-06 16:07:12 | Nuoroda
oh yeah.. skaitau jusu pasisakymus apie studijas MIF'e, ir prisimenu tuos velnio metus, kuomet matematika turejau A lygiu(tik nepagalvokit,nelyginu su aukstaja ).. taip pagalvoju, istociau i toki, turbut ta pacia diena su duru rankena nusisauciau sekmes stojantiems
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-06 16:15:27 | Nuoroda
abituriente, nelinkek stojantiesiems sekmes, geriau palinkek neistoti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-06 19:09:39 | Nuoroda
Kažkaip keistai jūs čia man visi šnekate... Ten dėl programavimo ir apskritai IT, tai čia faktas, kad jie daugiau uždirba ;DD turbūt nėra ir nebus spec. per ateinančius gerus... daug metų, kuri lengvai aplenktų juos pagal uždarbį. Juk tech.amžius. Bet gal klystu. Na... Aš dar nestudijuoju mif`e, bet žadu. Pasiskaičius komentarus man nei daug, nei mažai - juokinga. Kaip galima stoti kažkur tik tam, kad gauti "gerą" specialybę ir "gerai gyventi" likusius 40 metų... Su tokiu mąstymu gali ir netaip jau ir gerai pasisekti gyvenime Žinoma, tas "geras gyvenimas" įvairiai suprantamas, bet nesigilinsiu. Apsiribosiu tuo, kad tai kalbama apie nemažą uždarbį. Šiaip kai kurie ir nebaigę mokyklos tampa milijonieriais, tik noro reikia. Vat todėl ir nelabai patenkintas studijų priėmimo sistema, kad lemia tik egzaminas ir pažymiai, nes tuomet "kentėtojai" sustoja į geras spec., o tie, kuriems dėl vienokių ar kitokių priežasčių nelabai pasiseka - lieka už borto. Nugrybavau aš čia. Anyway, sėkmės visiems įstojant, o kas dar nepasirinko, kur nori - apgalvokite, kur stojate (t.y. žiūrėkite ne į sunkumą ar "sustruma" studijų) ir teisingai pasirinkite. Čia kaip rinkiminis šūkis nuskambėjo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-12 20:29:56 | Nuoroda
sveiki norejau paklasuti kur yra fdm bendrabuciai...ar ilgas kelias, kiek daugmaz laiko atima vaziavimas... ir kieik kainuoja menesiui dvivietis ?? aciu is anxsto
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-12 23:44:39 | Nuoroda
sauleteky bus greiciausiai, gan ilgas kelias, o per kamscius tai isvis pize o dviviecio kaina gali rast kazkur www.vu.lt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-13 01:31:44 | Nuoroda
mane domina MMT. Ką galite pasakyti apie šią studijų programą? Ar sunku mokytis, lyginanst su statistikos mokslo krypties spec.: FDM, EKO, statistika?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 00:24:45 | Nuoroda
As cia kazkaip netycia, per plaukeli, istojau MIF'an ir noreciau maloniai pasidometi kokia mano perspektyva cia studijuojant , jei as: 1) isgert megstu netik savaitgaliais 2) toosas man ishtisas gyvenimas, arba gyvenimas man ishtisas toosas, to nesureikshminu 3) skaityt nekenciu, per gyvenima perskaiciau tik Hary Poteri , visas jo dalis ir tuom didziuojuosi. 4) mokykloje praleidinejau pamokas , o jei ir nueidavau del chebrytes pabairiuot ir seip laika prastum, su protingais zmonem pakalbet 5) dar nesugalvojau 6) jau sakiau kad megstu linksmintis? 7) blyn nekenciu sauso matematinio irodinejimo, kur nereikia jokio mastymo 8) siaip esu atsiputes, megstu dziaugtis gyvenimu, gyvenime kaliau tik viena karta ir tai tik istorija ir tai tik is principo ir tai nepavyko (susimaliau per egza)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-26 09:14:47 | Nuoroda
Istojau i fdm!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą