VU MIF'as
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-10 23:42:34 | Nuoroda
Pamiršai svarbiausią - "kiek pakelia"!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-10 23:59:06 | Nuoroda
Šitas irgi neblogas. Dar jeigu pridėsim rašymą be lietuviškų raidžių, tai jau beveik detalų tobulo žmogaus savybių rinkinį turėsim .
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-11 00:09:19 | Nuoroda
to 1337 ir vanduo, noreciau pamatyt su kuom kalbu, turit pazinciu saituose anketas ? ar per skype pasirodykit (mano cigaras4). gal as lb del jusu klystu, jei taip daugiau is manes neisgirsit. p.s. su blogiau egzus islaikiusiais zmonem, ar isgerianciais kartais zymiai maloniau bendraut, nes jie nera pasikele kaip kad jus pvz. lietuviskom raidem JUS rasot butent del sitos priezasties. FMD konkurencija ziauri, bet kaip matau jums pavyks perlipt per visu kitu galvas.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-11 00:33:31 | Nuoroda
Tau reikia nuotraukos, kad galėtum objektyviai mane įvertinti? O ar gali pasakyti priežastį, kodėl reikia rašyti be lietuviškų raidžių? Į FDM aš nestojau. Ten, kur studijuosiu, per kitų galvas laipioti nereikės, nes konkurencijos nėra. O tau rekomenduočiau pabandyt palaipioti pastoliais ir mūrininkams plytas padavinėt, nes man tikrai nesuvokiama, kam tokias nesąmones šnekančiam žmogui išvis reikalingas aukštasis išsilavinimas, jeigu svarbiausia gyvenime yra GERT ir tyčiotis iš tų, kurie studijuodami mokos. Vienintelis į galvą ateinantis argumentas - karjerizmas. Vienas iš tų atvejų, kai aukštasis išsilavinimas reikalingas tam, kad paskui būtų galima ramiai perlipti per kitų galvas, sėdėt geram poste ir būt pasikėlusiam asilui. Bet tada viskas pradeda prieštarauti tavo paties ideologijoms. Vienu žodžiu. Labanakt.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-11 00:34:06 | Nuoroda
Jiega, gal anketa ywertinsy 30Y3o ? Ar y forumiukshty papaishysi? dovanele jej duosi paruodysu tada. o kaip skyyyyyyyypes kontaktus prijamt rejkia? Vienu žodžiu jei nori per laidą pakariaut tai eik į seną gerą aitvaro irc tinklą, ten esporto kanalas. Pažinčių klubas ir kovos vyksta kasdien. O kam reikės, su tuo susitiksim MIF'e, nematau reikalo čia dar aiškintis kažką. Išvis nebeįdomus tu man.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-11 06:44:45 | Nuoroda
nepiskit man proto kad lewai mokaus, egzaminus islaikiau geriau uz kiekviena is jusu. 1337, zinok geriau nenorek susitikt mife, greit toki ereli nuleisiu ir idomu pasidarys noriu tavo fotke pazet nes manau kad gejus esi, o tai is snukio pasimatys. p.s. vienas is ankstesniu tavo postu: Sweikjuciaj Visji dawaj susipazystam mazu rasot ma i emeila paveizesu kaj busu kompiuterinej bet ma jau babkes baigias, bbz kaip i Wilno nuvaziuosiu muono emeilas http://www.one.lt y, tiesa, kap te pas jus valgsej, priespieciu neatimineja, nes ma tad...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-11 06:54:13 | Nuoroda
beje as vasara db dirbu stroikese plyteliu klojeju. ka jus veikiat apart nieko ? negalit juodu darbu dirbt nes pasikele esat. isvis dar kart pastumsit ant dirbanciu zmoniu ar tu kurie is mifo iseina, kai aplankysiu grupiokus ir jus susirasiu, blyn verksit tada. ne grasinimas cia, baigiasi kantrybe tiesiog. atrodo nauja FDM karta dar ziauresne bus.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-11 09:52:03 | Nuoroda
Dirbu juodą fizinį darbą 5 dienas per savaitę. Egzaminų už mane geriau neišlaikei. Gėjus negaliu būti, nes esu boba. Būtum gudresnis, suprastum, kad 1337 postas buvo parodija. Sakai, verksim. Aš jau dabar apsiašarojau. Iš juoko.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-11 12:12:42 | Nuoroda
Jaučiu reikės perstoti dabar į kokią Statybos inžineriją KU, kuo toliau nuo Vilniaus. Nes negeras man čia nusimato tolesnis gyvenimas. O tie, kurie išeina iš MIF'o yra MALADEC!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-11 12:33:09 | Nuoroda
tai kaip islaiket, abu ? mano mat 90, lt 95, ist 93, ang 100. vidurkiai 9-10
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-12 00:32:02 | Nuoroda
Eik tu sau, nesveikai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-12 07:10:04 | Nuoroda
pasakyk savo varda pavarde, mife rugseji akis i aki pasnekesim.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-12 13:35:18 | Nuoroda
Neturiu ką su daunais šnekėt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-12 19:45:28 | Nuoroda
tik nepagalvok kad nesusirasiu taves, o kai rasiu nebesnekesim jau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-12 23:09:57 | Nuoroda
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-20 19:36:21 | Nuoroda
Tiesiog neįtikėtina. Razborkės rugsėjį laukia Pasakykit kur ir kada -- ateisiu su malonumu pasižiūrėti.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą