VU MIF'as
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 13:08:55 | Nuoroda
Naa, bet ir temos ginčytis. Visokių tų olimpiadininkų yra, ir dar visokesnių NEolimpiadinikų esama Aš į 10-13 dienų stovyklą!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-08 10:02:32 | Nuoroda
stovykla praeitais metais apgailetina buvo, konclageris kazkoks, visos bbienes privalomos, jokio laisvo laiko, vakareliai prasideda nuo 21 ir baigias 23 val.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-08 13:23:11 | Nuoroda
Sveiki mieli pirmakursiai visu pirma, nebijokit to mif'o, nera jis toks baisus, as pats jame studijuoju. tikrai nebuvau pavyzdingas mokinys mokykloje,baigiau irgi nestebuklingai, niekada nekaldavau ir nesimokydavau iki isnaktu. gal todel dabar nera sudetinga, nors pakalt tikrai tenka, bet imanoma ir suprast. na o jei jau mokykloje KALDAVOT, tai gal dabar ir nebus labai lengva. bet neissigaskit, visur savaip sudetinga, tik reikia priprasti Sekmes!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-08 18:46:12 | Nuoroda
Klausyk tu bbiene, pasiimk su savo draugeliais ledo baltos 0.7, užsigerkit EURO alumi, smagiai praleisk laiką ir neteršk forumo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-08 19:52:47 | Nuoroda
Kas dėl batrack ar kaip ten jis. Tai vat, kai nešiau dokus, šalia manęs po to atėjo tas kuris trečiu numeriu į prog. sistemas įstojo - neduok diev man su tokiais mokytis. Ir mačiau tuos kurie 100-uoju nr. įstojo. Tai kad tik man patekti prie tų antrųjų, nes aš apie vidurį pagal balą, ir galiu pasakyt, kad tie, kurių į prog. sist. įstojimo nr. aukštesnis kaip 50 dauguma tikrai bus tragiški pašnekovai(ne visi). Čia tas pats kas su menininkais susišnekėt - bloga daros jų besiklausant, tas pats panašiai ir su moksliukais, kuo toliau nuo pastarųjų. Bet kad stumti ant visos specialybės tai nžn. Tie kas stojo į informatiką tai išvis dauguma prie prikolo žmonių, jei praeitais metais praėjo su 250 konk. balu. O vat tie kur į FDM tai ten gali būti ir dauguma 'proto bokštų', nuo kurių galbūt toliau. MIF Prog. Sist. dėstytojai: http://www.mif.vu.lt/katedros/se/Staff/VisiP.htm Pernelyg daug džiugesio neneša, norėtųsi jaunesnių, bo su senais krienais mano bajerių gali ir nesuprast.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 11:32:36 | Nuoroda
PS ir informatika dar visai nieko, bet FDM, EKO ir MMT, va ten tai pize, tiek tie kurie studijuoja dazniausiai is lochistano, destytojai krienai ir t.t. to 1337: pasakyk dar kad pats negeri?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 12:20:12 | Nuoroda
batrackai, o rimtai - kodėl tu išvis stojai universitetan? Skaitant atsiliepimus apie mif'ą dažniausiai tikrai baisu daros, bet atsiranda kartais tokių kaip tu ir viskas pradeda ryškėt - internete gal tik tokie išminčiai ir tesispjaudo, o tada nėra ko ir bijot, tavo likimas, ko gero, neištiks .
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 12:35:51 | Nuoroda
as tenoriu patart abiturientams kad klaidos nedarytu kaip kad as padariau beje db sekmingai perstojau i mru ir laukiu nesulaukiu studiju
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 12:50:13 | Nuoroda
Daugumos čia stojančių abiturientų ir tavo interesai aiškiai skiriasi, todėl tavo pagalba nėra labai vertinga.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 12:51:26 | Nuoroda
Man atrodo kitais metais baltrackas neduos ramybės MRU studentams.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 13:55:51 | Nuoroda
jei bent vienas zmogus del to neistojo i mifa - buvo verta. to 1337: tai negeri ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 17:50:21 | Nuoroda
Jeigu aš šiuo metu svarstyčiau, ar čia stoti, tavo komentarai būtų buvę kaip paskatinimas. Tai, kaip tu pristatei save, tik parodo, kokio tipo žmonės ant mif'o stumia. Geresnė agitacija nestoti būtų buvusi, jeigu būtum nesakęs nieko, nes kiti antireklameriai visu gražumu nepasirodo ir sudaro įspūdį, kad ten tikrai nėra labai miela. Tu privertei suabejoti ir jais, už tai ir išgerk šįvakar. Rytoj nepamiršk forume visam pasauliui pasigirt, kiek pasisekė prilakt nenulužus .
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 20:54:30 | Nuoroda
gerai, o tu eik pasimokyt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-10 16:01:01 | Nuoroda
iš savo patisties galiu pasakyti pamatęs aukštąją matematiką suprasi, jog nesupranti matematikos ir nesvarbu, kad tu šimtukininkas, dešimtukininkas, nes rezultatas bus tas pats: 1. Kur aš pakliuvau? 2.Pripratimas. 3.Visa tai tave pavers linksmu arba supykusiu žmogumi.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-10 20:03:52 | Nuoroda
Ne visi kaip iš medžio iškritę esam...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-10 20:18:55 | Nuoroda
to 1337: blyn tu tikras FDM, nes: 1. esi pasikeles matematikos 100ukininkas (zinoma kad uz visus protingesnis) 2. rasai lietuviskom raidem, nes tipo lb ispruses esi. 3. drauga del geresnio pazymio iskart isduotum (jei turetum draugu). 90% tokiu ten, pritapsi lengvai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-10 20:43:29 | Nuoroda
Gerai, batrackas, laisvas. Neįdomus esi...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-10 21:53:40 | Nuoroda
Aš irgi rašau lietuviškom raidėm, ir neesu ten joks moxliukas, 11 klasėj turėjau net ir vasaros darbų iš fizikos , 9 klasėj ir pataisų. Įstojau į PS 75 numeriu su 1834 konk. balu, tai dabar nori pasakyti kad čia tas rašymas LT raidėm yra koks nors loxiškumo kriterijus? Priešingai, aš gerbiu savo gimtąją kalbą, iš jos tikrai nesidarkau, forumuose LT raidėm pradėjau rašyti prieš beveik 4 metus, 2005 pradžioj, ir atpratęs nuo "shweplavimo" visai nesinori prie to sugrįžti. O kas dėl PS - tai priėmė 126, kaip jau minėjau kas įstojo aukštesniais nei 50nr, tikrai žmonės jau į knygų graužimą yra linkę, žinoma, ne visi, bet man asmeniškai dažnai paskausta galvą bendraujant su tokio pobūdžio žmonėmis. Tačiau gi yra ir kita žmonių dalis. Kas dėl FDM, tai baxtrack reiktų manau pritarti - ten minimalus konk. balas berods 1970 ar pan. Vnž ten visi privalo būt visokias papildomas mokyklas baigę ir būt ten 100-inkai, kai kurie dar olimpiadininkai... Na ten, žmonės arba visiški karjeristai, arba visiški mokslo protai. O į PS stojau, galbūt dėl specialybės prestižo Lietuvoj, bei galbūt tai kur kas labiau bus vertinama ateityje, nei koks MRU... Bet kuriuo atveju, apie jokias stipendijas tikrai negalvoju, svarbu atsimokyt, kažką išmokt, bet tikrai ne kalti, ir nesėdėti ten prie tų knygų parom... Ir kažkodėl manau, kad tai visgi yra įmanoma, nes IT srityje man visad sekės, visus realinius - matematika, fizika, informatika - dalykus labai lengvai įsisavindavau bei didesnių pastangų, tai manau neturėtų manęs tas VU paversti kokia 8-ake žiurke, gyvenimo nematančia. Dažnu atveju tai daugiau priklauso nuo požiūrio. Beje, kas dėl alkoholio, tai vat būtent dėl jo ir po to viskas ir nukenčia dažnai, prarandi didžiąją dalį laisvalaikio. Aš asmeniškai vietoj girtam gulėjimo kokiam nors bute atsijungus, mieliau renkuosi keliones, aktyvias pramogas, sportą ar kažką panašaus - reikalui esant gali kartu ir žinias gilint, ir poilsiauti... Ir kaip bebūtų keista, tikrai randu panašaus požiūrio į mano bendraminčių...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-10 23:30:03 | Nuoroda
Su xamu nesutikčiau tik tuo požiūriu, jog egzaminų rezultatai ir pažymiai atitinka įdėto darbo kiekį. Vieni viską suvokia greitai, kiti lėčiau, kitiems kuolą ant galvos tašyk - vistiek nieko nesupras. Juk apskritai metamatika tai tik žmogaus samprotavimo atspindys, netgi filosofija. Tačiau švietimo sistema, nekvalifikuoti mokytojai padaro tai buku kalimu. O jeigu matematika nesuvokiama, tai ne mokytojų ar dėstytojų problema, o tavo paties.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-10 23:40:55 | Nuoroda
Jūs tikri genijai. Rimtai. Kuo blogiau žmogus išlaiko egzaminus, tuo jis yra įdomesnis ir su juo galima daugiau temų bendravimui rasti. Reikės visam gyvenimui įsidėmėt - bus svarbiausias žmonių atrankos kriterijus.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą