MATEMATIKOS VBE rezultatai (emocijos, patenkinti balu ar ne)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 00:08:01 | Nuoroda
zinok ne ka geriau, gavau 13, pries siunciant sms buvo svajones studijuot, dabar galvoju ka rudeniop reiks veikt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 00:10:01 | Nuoroda
as gavau 17,,sudas,,bet na tikiuos bent jau i vk istot..;/
Žinutė parašyta: 2008-06-21 00:10:50 | Nuoroda
o taip, na, dabar galvoju apie kolegija, bet nzn, ar apsimoka, jei kaip nors ten sugebeciau ilist
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 00:12:37 | Nuoroda
ziauru krc
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 00:18:27 | Nuoroda
Nors ir islaikiau 28%, vistiek noriu i finansu draudima VU negaliu patyketi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 00:20:51 | Nuoroda
Tokejaus apie 80, gavau 94
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 00:24:57 | Nuoroda
kas manote neistoti i univera taigi yra dar ir neakivaizdines studijos. o i jas istoti sansu yra tikrai daug. as dar nzn kiek gavau is matiekos kazkaip iri bijau suzinoti , bet zinau stebuklu nebus, tikiuosi nors islaikyti
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2008-06-21 00:31:02 | Nuoroda
Čia kažin man vienai rezultatų nenori atsiųst?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 00:34:01 | Nuoroda
angel, finansus ir draudima rasiau iskart po finansu ekonomikos, bet ten ziauru yra, jei priims tai nebent i mokama
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 00:39:00 | Nuoroda
pau_lux na as jau nuo 9-tos klases zinojau kad noriu studijuoti kazka su matieka, o dbr visos svajones suduzo ir beliko karti realybe.. o kur tu nori stoti? labiausiai turbut gaila tevu, kurie nors ir palaiko, bet zinau kad jiems ne ka maziau skaudu.. na tikriausiai man teks pamirsti ta universiteta ir gyventi vien kolegijom.. beje, aciu visiems uz palaikyma ir nuraminima.. zinau, kad jau nieko nebepakeisiu, galbut tai ir yra skaudziausia. dar vis virpa mintis kad gal blyn ten kazka kazkas sumaise, juk negaliu buti tokia buka kaip medzio gabalas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 00:42:10 | Nuoroda
gitali na aisku ne man cia kalbeti, bet vis tiek manau neakivaizdines studijos tai panasiai kaip skestantysis griebiasi siaudo.. as apie jas galvojau, kai pastudijuosiu 2 -3 metus paimti kita specialybe pastudijuoti neakivaizdziai, bet maati kaip gyvenimas kartais viska aukstyn kojom apvercia..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 01:12:14 | Nuoroda
90%, nors tikejausi tik ~80%. Nelabai matau delko buta dziaugtis, nes visa Lietuvele islaike tikrai palyginus gerai, o tai reiskia tik viena.. Bus sunku istoti, kadangi matematika stojant i visokias ekonomikas, vadybas (ir etc) matematika nebus lemiamias balas. Ta prasme, pats pats svariausiais, i kuri universitetas ziures stojant. Kaip ir minejau, vien delto, kad daugelis Lietuveles abiturientu islaike Matematikos VBE neprastai. Nelabai tikiu, kad mano visi kiti egzaminai bus tokie pat kaip matematika, na galbut lietuviu/fizika/anglu bus virs 30%, cia butu jega. Mano kvaila nuomone, tai dabar butu galima zmones suskirstyti i dvi stojanciu dalis. Pirma tai, kurie islaike matematikos egzamina ne zemiau kaip 80% ir tures gan stipru bagaza likusiu egzaminu rezultatu, tie manau, kad istos i nemokamus ir etc. Kita grupe bus tu, kurie visgi bandys stoti su savo prastais matematikos pazymiais, bet tarkim tures stipru likusiu egzaminu rezultatu bagazu. Tokius zmones galiu tik uzjausti, bet nesakau, kad turetume griauztis ar panasiai. Jei zmogus esi gudrus, tikrai rasi kaip pataikyti i gera specialybe: praleidziant metus (jei nesuprantat Jusu mielieji beda), ar tarkim turint seneliu/dedziu/tetu/mamu/broliu/teciu/pusbroliu/ar siaip kokiu giminiu pagalba. (Beje, nuosirdziai sveikinu visus simtukininkus, bet is dalies uzjauciu tuos, kuriu svajones siandien suduzo i sipulius, pasitaiko visgi) Na, cia tik mano tokia kvaila nuomone. Neprasau jusu manes teisti uz sia mano nuomone, bet kaip ir nebutu gaila, man jusu nuomone nera idomi. Galvoju ir sakau ta, ka noriu ir kuom esu isitikines.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 01:20:19 | Nuoroda
Ech,pasikankinau dar,kol paziurinejau,kaip kitiem sekesi..nuosirdziai sveikinu visus,kurie islaiket geriau nei tikejotes,arba taip kaip ir tikejotes,saunuoliai! as irgi tikejaus,kad islaikysiu virs 50 tai tikrai,nes atrode,kad visai nemazai sudorojau as tu uzdaviniu,bet gavau tik 38%,siunciau dar karta,bet man nebeparejo sms,siunciau ir is tele2,bet taip pat nieko nesulaukiau.nors jau nebesitikiu,kad cia kazkokia klaida.. gaila,nes kai pirmas rezultatas toks,tai jauties nevyukusiu ir nesitiki geru ir kitu rezultatu..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 01:31:48 | Nuoroda
nejuokinkit "bus sunkiau įstoti". juk balai skirstomi konkurencijos principu. yra subraižoma piramidė ir žmonės išdiferencijuojami. visus visus paėmė ir sklaidė skalėje nuo 1 iki 100. O nuo to, kad visi gerai parašė, keičiasi tik pereinamasis balas. kuris nebuvo aukštas. vadinas ne taip jau ir gerai parašė.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 01:33:48 | Nuoroda
Sutinku su waxmade. Vien nuo to, kad cia daug kas sako, jog gavo virs 90 ir pan. tu zmoniu nepadaugeja. Toks pat procentas surinko nuo 90% iki 100%. T.Y.: 10% . Taigi nebus sunkiau istot. Bus tas pats.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 01:49:16 | Nuoroda
Pradėkit mąstyt. Juokinga logika jūsų: 2 sms vienodas atsiuntė - čia jau negali būt klaida... AIŠKU, kad gali! Čia tas pats kas pamačius nufilmuotą įvartį atsukt vaizdo juostą ir dar kartą tai pakartot... na, esmė tame, kad jeigu jūsų rezultatas blogai įvestas į duomenų bazę tai siųskit jūs nors ir 100tą sms - rezultatas ateis vienodas. Pabandykit galbūt veliau arba pažiūrėkit mokykloje. Sėkmės
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 02:48:02 | Nuoroda
nuosirdziai pasakysiu jus esat bybugakviai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 03:30:10 | Nuoroda
as neislaikiau,galvoju duoti apeliacija
Žinutė parašyta: 2008-06-21 03:46:41 | Nuoroda
gavau 42, tokia lempa nežinau kam tą matieką laikiau, nes niekur stojant nefigūruoja, bet px dabar smagiai jausiuos prieš mokytoją, kuri metiniam 10 išvedė žodžiu apgailėtina.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 08:13:50 | Nuoroda
o uz kiek tasku 42% ?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą