MATEMATIKOS VBE rezultatai (emocijos, patenkinti balu ar ne)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-20 23:09:22 | Nuoroda
o ka daryti man, kai LYGIAI50%???
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-20 23:10:47 | Nuoroda
karamel, as irgi surinkau 68 ir vis dar tikiuos bent i mokama specialybe istot....
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-20 23:15:09 | Nuoroda
ka jus su 68 i nemokama zadat neistot?istosit,tik aishq ziurint kur..blem pats tikejaus gaut bent 39 kokius,o gawau 68% tai esu visai patenkintas..tai vat..sweikinu visus islaikiusius:D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-20 23:16:59 | Nuoroda
dramaqueen> bet jus pranasesni,nes turit arba fizika arba anglu,o ash ju neturiu...esu dun dun . mes likimo daugai,is dalies
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-20 23:20:42 | Nuoroda
Kam optimizmo pilnos kisenes,o kas otimizma palieka kitose situacijose ir ziuri realiai kokios galimybes . bet juk niekas nesake,kad man studijuoti karves sude nepatiks ai svajuko drambliones baigiasi ir ateina raelybe
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-20 23:21:49 | Nuoroda
as i finansu ekonomika parasiau 1 numeriu nemokama, 2 mokama ziuresiu kaip bus, vokieciu 44 gavau, tai biski mazokai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-20 23:24:53 | Nuoroda
karamel, o lietuviu valst ar mok laikei????
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-20 23:25:40 | Nuoroda
svajones visad rasomos pirmoje vietoje,nors ir nera galimybiu studinti... ech visada bus priekyje daugiau uz tave pazengusiu,bet nereikia pamirsti kiek ir atsilikusiu... kaip skau nesu pati blogiausia,geriausia irgi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-20 23:28:21 | Nuoroda
ash tris valstybinius,nes esu nusiteikusi,kad arba valstybinia arbo nieko vis tos kvailos paziuros... bet nesu tokia interpretatore,kuri sugebetu gauti normalu bala...pesimistiskai nusiteikus lietuviu,net labai o tu?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-20 23:28:48 | Nuoroda
visa diena sedejau kaip ant adatu.. neradau sau kampo, ejau pas drauges, juk keliese smagiau nei vienai sedeti apsikabinus telefona ir maigyti mygtukus po to teciui daviau issiusti sms, nes pas mane sas.buvo tuscia.. tecio skambutis: -nu tu pavarei, net neisivaizdavau kad tiek surinkai.. -teti, greiciau sakyk, nekankink -gavai ....9 -9 -teti, bet jei cia procentais tai as niekur neistosiu, nes siaip 100 bale sistema ten... -neliudek... padedu rageli ir sedziu nejudedama.. netekau zado, mano mokymasis 2 metus pas korepetitore tiek visos pastangos istoti i ekonomika, ar su matke nuejo .... nusiunciau 2 karta sms, atsakymas toks pats..puoliau i asaras ir taip visa vakara sedziu apsikabinus pagalve.. gelbsti tik tevai, kurie mane supranta ir palaiko kad ir kas benutiktu. nebenoriu zinoti kitu rezultatu!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-20 23:31:49 | Nuoroda
oo cia tai nelaime...tikrai,nes be korepetitoriu ash....paprasciausias fortunas nusisukimas. .
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-20 23:32:20 | Nuoroda
oo cia tai nelaime...tikrai,nes be korepetitoriu ash....paprasciausias fortunos nusisukimas. .
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-20 23:34:43 | Nuoroda
9% yra blogai. Čia jau faktas, bet nemanau, kad verta labai labai išgyventi. Žinoma, kad liūdi ir gaila tų 12 metų, bet tai... Egzaminai nėra visas gyvenimas. Šnekėjau kartą su mokytoja ir sakė, kad buvo žmonių, kurie mokyklą baigė ten vos ne tobulai, univerą taip pat, o gyvenimas nesusiklostė. Negerai juk. Taip kad viskas dar prieš akis. Tai nėra gyvenimo tragedija.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-20 23:37:38 | Nuoroda
nesijaudink, viskas bus gerai aisku, visi norim geriausio, bet ne visada pavyksta...man matematika sekesi geriausiai po fizikos, o ir ta ir ta egza parasiau zymiai prasciau nei galejau...aisku, dabar liudna...o del stojimo, tikrai istosi, ir net manau visai gerai bus...mano brolio mergina pernai matiekos neislaike, o kitus egzus iki 20% ir va mokosi universitete...mano brolis irgi prastai islaike, is matiekos tik 29 gavo ir istojo....viskas bus gerai, nesijaudinkit visi
Žinutė parašyta: 2008-06-20 23:46:02 | Nuoroda
Tai dar neaišku kokie kitų egzų rezultatai, gal net į kolegiją prasčiausią nepriims, tada jau tikrai teks į karvės šūdą stot nors ir taip be užsienio kalbos niekur nepriims manęs
Žinutė parašyta: 2008-06-20 23:49:29 | Nuoroda
na bent jau aš tai patenkinta... iki egzamino bijojau neišlaikyt, baigus rašyt egzaminą, tikėjausi, kad gausiu 20 - 30%, o gavau 56% žinau, nėra ypatingai daug, bet kaip man, bene visiškai nemokėjusiai matematikos, tai tikrai gerai taip, labas streikuoja.. gerai,kad kitą kortą turėjau.... šiaip rezultatais daugmaž patenkinta... išskyrus biologijos.... daugiau tikėjausi, bet ką jau padarysi...
Žinutė parašyta: 2008-06-20 23:51:53 | Nuoroda
Lincikas, pas mane dar prastesne situacija Matematikos parejo 3%, is lietuviu nieko jau visiskai gero nebesitikiu, o laikiau tik 3 egzus ir be anglu Taip, kad patikek, tu ne viena... As irgi jau nebezinau ka ir begalvoti, teks pamirsti univera, o visi aplinkui tikejosi, vos ne maziau 80 is manes... Vienu zodziu, neber gyvenimo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-20 23:56:11 | Nuoroda
raasma man panasiai netgi taip pat,bet kitiem blogiau... ech keistai tas gyvenimas deliojasi,o egzaminai ne pabaiga,nes be egzu yra ir kiti keliai... ash jau galvoju apie kitus nes sudukas ir ne bet koks o karves
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 00:02:42 | Nuoroda
pau_lux spaudziu ranka likimo broli ...butu juokinga, jei nebutu graudu
Žinutė parašyta: 2008-06-21 00:04:34 | Nuoroda
na va, justis, pasirodo ne vienas as cia toks, tarp situ mokslinciu O kokia pas tave situacija? Aisq, baisiau kaip pas mane jau ir but negali
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą