del Lietuviu egzo...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 18:32:04 | Nuoroda
tikrai nenoreciau dar karta sedeti tas 5 val...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 18:33:50 | Nuoroda
Sveiki,o gal cia yra neislaikiusiuju?Gal zinote kada bus rezultatai, kai perlaikinesim treciadieni?Ar galesim imtis atestus su kitais klasiokais,kurie viska issilaike?Ar spesim?
Žinutė parašyta: 2008-06-30 18:34:12 | Nuoroda
zekit zinias.. per anonsa paskelbe kad bus perziuretas lt egzas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 18:34:44 | Nuoroda
sutinku. uzteks cia erezija del Lt skleisti. Yra kaip yra. sakau, pas mus shulioj visi gavo daugmaz tiek kiek tikejosi, nes musu gimnazija stipri ir nieks nesicackino, uztat ir balai geri, o kiek mokyklu, kur pazymiu is oro priraso, del to kad vaikas stengiasi... ner cia ko pusti lupas del to kad gavot ne kiek NOREJOT!!!!!!....
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 18:41:35 | Nuoroda
laurushka1 - pas mus tas pats - ivertinimai atitinka pazymius, pati mokytoja patvirtino, taip pat sakyciau auksto lygio gimnazija
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 18:42:25 | Nuoroda
antra, nereiskia kad jei zmogus turi kokius 4 tai jis durnas!!! kartais galbut jis tingi nd padaryti (uz kurious raso pazymius gi), ar nelanko pamoku del tam tikru priezasciu, ar ne vienas atvejis kai mokytoja buna uzsisedus, arba siaip tylus nedrasus, bet jis galbut yra rastingas, slandziai desto mintis.. t.y. sis egzas patikrino realius gabumus , kuriu mums prireiks gyvenime, mokejima suktis is padeties, o TIE KURIE TEM MINTIMAI IZANGAS KALE VAT IR GAVO MAZAI...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 18:44:25 | Nuoroda
Bet man vistiek treciadieni reikes ji perlaikyti.Gal galit padeti,ar zinote kada bus atsakymai?Ar as gausiu atesta kartu su kitais klasiokias?Cia ne man svarbu,o mano mamai.Ji del to egzamino duodasi kaip gali.As visa savaite skestu asarose.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 18:46:30 | Nuoroda
nu kur gi ne.. lietuvoj "teisybe" ivyko ane. pagaliau tiem moksliukam parode vieta, o tie kas nedejo daug pastangu i moksla parode, kad geriau yra nesimokyt ir eit i egzamina. LIETUVOJE IVYKDYTAS TEISINGUMAS. BE TO MASISKAI. jyha
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 18:49:57 | Nuoroda
Laurushka1,gal tu jau slysk is cia su sawo nesamonem.Jei gerai gawai,tai kisk galwa i saldytuwa ir uzsiciaupk,nes yra tokiu zmoniu,kurie gawo maziau balu,nei priklause arba iswis neislaike...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 18:52:41 | Nuoroda
lengva tiem kalbet kas idejo minimuma pastangu ir gavo maximuma. jei matet lrt zinias, tai matet kad mes pasiekem savo ir bent kazkas bus padaryta, ir lb tikiuosi kad islis nec klaidos, na o jei ne tai ne, svarbu kad tai buvo paskelbta viesai ir imtasi konkreciu veiksmu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 18:55:14 | Nuoroda
Man tai juokingiausia, kad šnekama apie bandomąjį hem, mūsų mokykla net nedalyvavo, žinau ir daugiau gerų mokyklų, kurios taip pat;) o visi tikrai surinkom nemažai ir rezultatai maždaug atitinka žinias. Žinoma, vienam labiau pasisekė, kitam mažiau, bet čia dar ir kaip kam fortūna nusišypso. Susikaupimas taip pat labai svarbus. Baikim tas nesąmones. "Aš nepatenkintas", vai vai... Gal tada geriau rašykim peticiją dėl mažų atlyginimų? Juk taip pat daug nepatenkintų
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 19:06:11 | Nuoroda
<junda>>>> pritariu tau <uogyte>>>maziau negu "priklauso", o kas nusttate ta priklausomybe???? kam tada isvis egzas, patys parasykim sau pazymius kaip PRIKLAUSO ir viskas. ir laiko ir nervus sutaupysim!! is tokiu pasisakymu juokas ima!!! pati 12 metu ariu, ir turiu kiek uzistarnavau --visus 85%!!! nors egze DEJA tu ziniu kurias gavau paskutiniais metais man nereikejo!!! todel kaltinkit ne rezultatus, o PATCIA egzo STRUKTURA, kuri remiasi sekme ir papezejimais, o ne realiomis sukauptomis ziniomis per 12 metu!!!!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 19:09:15 | Nuoroda
Pas mus mokykloje taip pat atitinka rezultatai pagal mokymasi. Ir galesit sleptis tada kai neras jokiu klaidu! as nesuprantu tai rasot peticijas kas nepatenkintas ir viskas, nea.. dabar is visokiu kaimu, susilpnintu mokyklu prilenda ir paleidzia gerkles. Nu vn zdz jum bus patiem geda kai neras jokiu klaidu..
Žinutė parašyta: 2008-06-30 19:12:44 | Nuoroda
Kiek tikrinome, abejonės dėl kodų nepasitvirtino. Kiek tikrinome, neradome nė vienos klaidos, kad būtų neteisingai „sujungtos“ rašinio ir teksto suvokimo dalys (dalis mokinių įtarė, kad supainioti kandidatų kodai arba ne taip „sujungtos“ rašinio arba teksto interpretacijos ir teksto suvokimo dalys – DELFI). Pertikrinome apie 600 darbų“, - pasakojo A. Lisauskienė. NEC taip pat tikrino dalies abiturientų priekaištus, esą egzamino neišlaikė labai gerai besimokę mokiniai. Tačiau paaiškėjo, kad iš visų egzaminą laikiusių dešimtukininkų neišlaikė tik keturi.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 19:18:40 | Nuoroda
Aš nesakyčiau, kad visi be išimties darbai buvo sumaišyti, bet tokių atvejų tikrai buvo... Jūs man pasakykit, iš kur žmogui, niekada pilnai nežpildžiusiam suvokimo lapų, nepasiekusiam reikiamo žodžių skaičiaus rašinyje, apie gramatiką nutuokusiam tiek pat kiek aš apie baletą, parašyti 80-90 balų? Gerai, tai atsitiktinumas ir toks jau iš unikalesnių įvykių, bet jis buvo ir visokių panašių, gal ir ne tiek ryškių, buvo, o taip būti neturėtų
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 19:22:16 | Nuoroda
kai kurie nesupranta,kad nera labai gabus lietuviu kalbai...be to,egzaminas yra sekmes dalykas. o kai kurie 'dundukai' per egza susigriebia,ju galvos buno neprikimstos jokiu moksliniu ziniu,todel jie logiskai sugalvoja atsakymus...as sutinku,kad gal ir buvo sumaisyti kai kuriu mokiniu kodai,bet ne masiskai.mano klasej visi islaike pagal savo lygi.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 19:24:06 | Nuoroda
agnieshkute, (sorry, jei ne taip parašiau) manau, kad čia išpūstas burbulas buvo Juk būna ir taip, kad mokinys perėjęs į kitą mokyklą metiniam turi nebe 10(kaip buvusioje), o 8 ar dar mažiau kiekvienas mokytojas skirtingai vertina...neslėpkim, yra ir tokių, kurie iš tėvelių kišenės turinio gauna nėra ko čia ir stebėtis. O aš gera mokinė ir gerą balą gavau:) tai kaip ten apie tuos gerus mokinius peticijoj rašo ? geras, aš retenybė smagu.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 19:42:22 | Nuoroda
as matau, kad daugelis kas gavo aukstus ivertinimus labai bijo pertikrinimo. galbut bijot prarast ne savo balus? turekit sazines!
Žinutė parašyta: 2008-06-30 19:43:02 | Nuoroda
junda --> tai ir aš prie retenybių prisijungsiu Mano mokykloje taip pat rezultatai atitinka žinias/prognozes...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 19:47:09 | Nuoroda
atariz, ne kiek nebijau gal 98 proc pareis o jus dar lokit lokit kad teisybe bus ir t.t siaip tik patikrint apeliacijas pilnai uztenka atsius jum tuos darbus ir paziuresit ar jusu ar ne...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą