del Lietuviu egzo...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 19:51:19 | Nuoroda
mano bandomasis 92%, metinis 8, is iskaitos 8, o egzo 85%, tai TIKRAI manau jog mano pazymis atitinka MANO zinias, ir tikrai NESU is tu kur is dangau gavau su kaupu ir dabar bijau, kad nurez..... ir tokiu kaip as DAUGUMA!!!!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 19:55:47 | Nuoroda
sutinku, kai kam tikrai gali but blogai ivertinta, tai rasykit APELIACIJAS, o ne skandalus kelkit, o tai po to per tokius briedus atestatus velias zino kada tik gausim....
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 20:00:57 | Nuoroda
laurushka1, juokinga tu. Tai jeigu tavo rezultatai atitinka tavo žinias, ko čia šiki į kelnes? Vadinasi niekas tau nesumaišyta. Atmaišys tų, kurių sumaišyta, o tokių, kaip tu, niekas ir nelies. Nebenent išties nesi tų savo 85% verta, todėl ir bijaisi. Juk darbų niekas netikrins, o tik kodus - vertinimas nekentės. Taip kad raminkis.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 20:09:04 | Nuoroda
rasykit apeliacijas ir kas is ju? galvoji kad stebuklingai is 50% pakils iki 80%? ar is 20% i 50%? idomu kaip skambetu neco pasiteisinimas turbut sitaip : oj netycia 30% nedarasem, atsiprasom. taigi numus ta bal apeliacija, arba pakels keliais procentais. is 40% pavirs i 45%. ir ka del to verta nervuotis cia? irodinet kazka? jum pakaktu tokio ivertinimo? susitaikykit, nieko nebepakeisi siemet, nors galit bandyt, bet tai desperatiska.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 20:10:18 | Nuoroda
Džiagiuosi, kad eina kalba apie kodų tikrinimą. Tačiau jei tuos kodus ims tikrint NEC'o žmonės tai nieko nebus... Nemanau, kad kažkas ir pasikeis. NEC yra NEC, nejaugi jis pripažins tokią žiarią savo klaidą. Juk jo prstižas jau ir taip yra toks sumenkėjas....
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 20:13:21 | Nuoroda
prie ko tos apeliacijos bl... tegu patikrina tuos kodus ir jei bus viskas tvarkoj tai ir paliks viska kaip yra, o jei bus klaidu, tai jas istaisys ir pateiks normalius rezultatus. kas gavo rezultatus atitinkancius savo galimybes gali net nebijot. o db kas antroj zinutej baime kad numus bala. jei numus vadinas jus to verti )))
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 20:21:23 | Nuoroda
Agituke, manau, kad visi esam verti tiek, kiek gavom aš neabejoju, kad skaudu tiems, kuriuos mokytojai labai jau garbino ir žadėjo aukso luitus. Bet žmonės yra žmonės, jie klysta, kalbu tiek apie mokytojus, tiek apie pačius gerus mokinius, kuriems tiesiog buvo ne ta diena arba ne tos temos. Pavyzdžiui, gerai besimokančiam "tiksliukui" rašyti apie meną, manau, buvo gana sudėtinga, ko negalima pasakyti apie žmonės, kurie tuo menu gyvena. lietratūra- toks jau dalykas. mokiniesi daug, o rezultato gali ir nebūti. Ne visi turi talentą.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 20:27:23 | Nuoroda
Nu nereikia čia skiest, kad lt gali gerai mokieti tik tie, kurie yra meniškos sielos. Interpretacija yra mokslinio stiliaus, todėl ten negali visko taip meniškai kalbėt, be to patikėkit, rašant interpretaciją reikia taip pat daug iškalt (autorius, bruožus ir t.t.). Jei nemokėsi, tai nieko gero ir neprašysi. Aišku mokėt pritaikyti taip reikia sugebėti. Tačiau faktas, kad net ir lt reikia kai ką (visai nemažai) iškalti.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 20:30:16 | Nuoroda
Pavyzdžiui man bandomasis buvo labai lengvas, geros temos rašiniui, iš jo tik 2 balus negavau, surinkau, berods, 87 procentus, tačiau VBE neradau sau tinkamos temos, tas man nukalė viską visiškai, nugrybavau, ką jau darysi, o dėl apeliacijų, kaip mokytoja sakė, tai apie 90 procentų padavusių numušamas balas, nes vertina griežčiau ir atidžiau. Beje, pats gavau tik 27%.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 20:32:11 | Nuoroda
Aš nebijau man net lietuvių egzamino nereikia Laikiau, nes esu lietuvė, manau, kad turim mokėti savo kalbą. Tai gal baikim žemint savo kraštą ir savo institucijas? Atrodo, kad visos institucijos blogos. Hem, gal laikas važiuoti kur geriau, jei čia jums nepatinka? Niekas juk nebelaiko.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 20:43:43 | Nuoroda
junda, lt egzaminas privalomas. be jo atestato negausi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 20:47:44 | Nuoroda
sunbeath, bet temos buvo tikrai tokios gana meniškos , kalbu apie rašinius o, kad įžvelgtum simboliką interpretacijose, manau, nereikia kažko kalti ir šiaip pradžių niekada nekaliau, nes nėra prasmės, jei esi skaitęs kiekvieno autoriaus bent po kelis kūrinius, nesunkiai sugebėsi pats įžangą sugalvot
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 20:52:56 | Nuoroda
qjis, žinau, bet VBE man nereikėjo galėjau eiti laikyti mokyklinį, kad gaučiau tą atestatą, bet kam eiti laikyti mokyklinį, jei gali valstybinį ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 20:59:34 | Nuoroda
mane tai nervina tas nervu tampymas ir taip tu rezultatau ilgai laukiau dabar dar cia suda mala
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 21:00:40 | Nuoroda
labiausiai bijau , kad sugalvos , jog reikia perlaikyt tada tai bus pyyyyyp....
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 21:03:16 | Nuoroda
manau kad nesugalvos..jsu patys pagalvokite kokia is to nauda..tie darbai yra normaliai parasyti..gi cia ne koks "uzduociu pirkimo" skandalas. beda yra vertinimas ir duomenu suvedimas, taigi nei biski nesirisa su mumis bukit ramus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 21:04:49 | Nuoroda
kesstux, nesinervuok, niekas nespasikeis abejoju, ar NEC'e dirba tokie neišmanėliai, kad nemokėtų kodų suvest
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 21:05:42 | Nuoroda
junda - jeigu ka, tai literatura yra viena is meno saku...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 21:07:59 | Nuoroda
Abituriente_, tai tą aš ir sakau reikia turėti talentą.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 21:10:33 | Nuoroda
junda - sorry, neisiskaiciau gerai i komentara
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą