del Lietuviu egzo...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 21:15:11 | Nuoroda
pykit nepykit mano nuomone ten jokie kodai nebuvo sumaisyti , nes kodel tada pvz matematikos ,informatikos ,anglu , fizikos , istorijos nebuvo , o va lietuviu jau buvo gi netikiu , kad lietuviu egzaminui buvo taikoma kitokia sistema , nei kitiem egzaminam man siaip negaila tu balu niekam , bet nu kam kitiem nervus gadint ... dar atejus meluot , kad man isejo 10 ir neislaikiau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 21:16:28 | Nuoroda
Abituriente_, pasitaiko
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 21:22:50 | Nuoroda
nekenciu tu,kurie pasirase peticijoje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 21:26:07 | Nuoroda
ykit nepykit mano nuomone ten jokie kodai nebuvo sumaisyti , nes kodel tada pvz matematikos ,informatikos ,anglu , fizikos , istorijos nebuvo , o va lietuviu jau buvo gi netikiu , kad lietuviu egzaminui buvo taikoma kitokia sistema , nei kitiem egzaminam man siaip negaila tu balu niekam , bet nu kam kitiem nervus gadint ... dar atejus meluot , kad man isejo 10 ir neislaikiau na, toks lietuvių egzas pirmą kart buvo, kalbant apie jo struktūrą, vertinimas irgi ten kaitaliotas, tvarkytas ir iki galo nesutvarkytas, be to naujo egzo nieks dar nemoka prideramai vertint, tai matyt dėl to ir gavos visi šitie kurijozai... jeeee.... netikėjau peticijos nauda, bet ją pasirašiau... in your face mazafakaz...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 22:29:34 | Nuoroda
tas egzaminas buvo tikrinamas ne vienoje vietoje, bet dvejose. Todėl labai realu, kad kodai buvo sumaišyti.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 00:34:15 | Nuoroda
jei necas sumaise kodus,tai oooo vaikyti tada laukia teismai jooo, nes nemanau kad kas paliks taip likimo valioje ir teisingai as ir kovosiu iki galo.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 08:28:42 | Nuoroda
NUSISNEKAT APIE TEISMUS IR LIETUVIU VBE PERLAIKYMA.PATIKRINTA VAKAR BUVO APIE 600 SIMTAI APELIACINIU DARBU IR NERASTA JOKIU VERTINIMO KLAIDU ,SUDARYTA NEPRIKLAUSOMA EKSPERTU KOMISIJA, KURI PERTIKRINS KODUS IR ATSITIKTINAI ATRINKTUS DARBUS, LIKUSIAS APELIACIJAS. JEIG 600 SIMTUOSE NIEO KLAIDINGO NERASTA ,TAI AR RAS LIKUSIOSE KITOSE?NA,GAL IR TAIP, BET AR JUS PATYS TUO TIKIT?DIEVE,DUOK, NES IR MANO FAINAS KLASIOKAS, NEBLOGAI BESIMOKANTIS , NEISLAIKE 3 EGZU. TAI VA, DAR KARTA EILINIS PATVIRTINIMAS ,KAD EGZAI- LOTERIJA, LAIMES, SEKMES IR GAL KAZKOKIO LIKIMO DALYKAS.VIENU ZODZIU, TIKEKITES, GAL TAIP BUS JUMS LENGVIAU, BET JEIGU NE- LAUKIA GRANDIOZINIS NUSIVYLIMAS IR DAUGELIO PAJUOKA, O NE UZUOJAUTA.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 08:37:44 | Nuoroda
galit nekrykstaut cia tikrai ne del peticijos jusu nuvalkiotos. Cia tik del to kad buvo paduota labai daug apeliaciju ir skundu laisku
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 09:21:01 | Nuoroda
na, toks lietuvių egzas pirmą kart buvo, kalbant apie jo struktūrą, vertinimas irgi ten kaitaliotas, tvarkytas ir iki galo nesutvarkytas, be to naujo egzo nieks dar nemoka prideramai vertint, tai matyt dėl to ir gavos visi šitie kurijozai... jeeee.... netikėjau peticijos nauda, bet ją pasirašiau... in your face mazafakaz... nauda bus tokia , kad uzkrausi bereikalingo darbo kitiem zmonem... O tu balu aukstesniu tikrai negausi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 09:23:51 | Nuoroda
Lopai darot skandalo del nieko, kaip paraset ta ir gavot mulkiai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 09:45:44 | Nuoroda
na kazkas jau sake, kad kita met bus kitoks lt VBE KAZI KODEL!? jeigu ir bus su kodais viskas tvarkoje...sis VBE reiskias neatitinka realiju..egzaminas turi atspindeti tikras zinias, ir kuo maziau priklausyti nuo SEKMES!!!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 09:49:40 | Nuoroda
pas musu mokiniai, kurie geriausiai mokes ir gavo atitinkamai +/- 100 balu. As nesimokiau ir gavau 43...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 09:50:01 | Nuoroda
kazkoks vienas durnelis pasake , kad kodai buvo sumaisyti (is kur jis tai istrauke tai jau niekas nezino ir niekam neidomu buvo) visi sventai patikejo , kad tai tiesa ir sukele toki triuksma visiskai be reikalo (sprendziant pagal tai , kad kolkas jokiu neatitikimu nerasta ).
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 09:51:30 | Nuoroda
nu tai..bet paskaityk pries tai ka ten zmones raso mazdaug cia reikia loginio mastymo ir net nereik cia mokytis...nu tai kam mum tiek metu mokytis, einam eksternu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 09:53:28 | Nuoroda
kad egzaminas buvo levas sutinku ir as... Taciau , kad reikia zmogaus ne tik ziniu , bet ir loginio mastymo nera blogas dalykas...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 09:58:20 | Nuoroda
nu tai taip..turi buti pusiausvyra dabar kaip sakoma - is didelio rasto iseita is krasto.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 09:58:36 | Nuoroda
žinios turėtų sudaryti 90% egzamino, nes nesamonė, jog žmonės mokos 12 metų, o kitas ateina ant durniaus ir išlaiko. Ir ne prie ko čia loginis mąstymas. Tie visi tinginiai jei jį turėtų, parodytų ir per pamokas. Nieko nesimokytų kaip visada bet per kontrolinius dėl LOGINIO MĄSTYMO (kaip sakot) gautų geresnius pažymius. Negali būti kad ta logika atsirado būtent gegužės 21 d. atsigaukit tinginių gynėjai!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 10:01:38 | Nuoroda
tai seip yra tokiu zmoniu,kurie neideda per daugiausiai pastangu i mokslus, bet paraso darbus geriau nei vidutiniskai cia jau talentas. bet tai nera masiskas talentas, vienas kitas is tu atveju, kai vidutiniokas gavo geriau nei puikuolis, tikiu yra teisingi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 10:02:10 | Nuoroda
Zinok gerbiama cinamone , kad gyvenime visko neismoksi , o va turint gera logini mastyma gali pasiekt daug daugiau , nei turedamas tuscia puodyne ir perskaites 1000 knygu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 10:03:47 | Nuoroda
Na dar kartą kartoju, kad tą savo talentą parodytų ir per pamokas... O ir skaičius tokių talentingųjų tikrai viršija normas...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą