del Lietuviu egzo...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 10:05:04 | Nuoroda
Aš ir nesakiau, kad viską išmoksi, bet aš dar kartą klausiu, kodėl tas loginis mąstymas atsirado tik gegužės 21d ???
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 10:06:19 | Nuoroda
nu gi as nesakau, kad cia dabar yra normaliai, kad blogesni mokinukai tiek gerai islaike (ne visi zinoma), bet as sakau, kad imanomi KAI KURIE atvejai;] ir taip...loginis mastymas be galo svarbu, jei dar yra ir noras dirbti, tai toks zmogus pasieks dvigubai daugiau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 10:10:33 | Nuoroda
Beprasmis gincas geriau eisiu padirbsiu vis sokia tokia nauda bus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 10:11:43 | Nuoroda
Na taip, nes ir atsakymo nelabai turbūt rastum ;]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 10:18:01 | Nuoroda
ZINAU DAUG KLASIOKU, KURIE PRITINGI MOKYTIS, BET KAI JAU BUTINAI REIKIA ,PAVARO GERIAU UZ KIEKVIENA KARTA BESIRUOSIANCIUS PAMOKOMS. TAIGI CIA DAR NE PAGRINDAS VADINTI JUOS BEMOKSLIAIS IR SAKYTI, KAD PASISAVINO KAZKIENO BALUS.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 10:20:15 | Nuoroda
Dar karta klausiu kodel jiems ATRODO kad pavaryti reikia tik per egza o per eilini kontrolini nesinori gauti normalaus pazymio? Na kuris is gyneju pasakysit? m?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 11:10:03 | Nuoroda
O KODEL JUS VISI TAIP ISITIKINE, KAD TA VADINAMA NEPRIKLAUSOMU EKSPERTU KOMISIJA NEPALAIKYS BUTENT NECO PUSES, O , PERZIUROS METU (APELIACIJU) KABINESIS PRIE KIEVIENOS SMULKMENOS(JUK CIA NE MOKYTOJAI,KURIE STENGESI PALAIKYTI, JEI IMANOMA, MOKINIO PUSE). JUK GAVUSIEMS MAZAI % NEPRIDES 50 AR DAUGIAU %.O KODU,KAIP SAKE BLAZEVICIENE, TIKRAI VISU NETIKRINS, O PASIRINKS ATSITIKTINIUS DARBUS, NES KODAI IR TAIP , KAIP SAKE TELEVIZIJAI DIREKTORE, KELIS KARTUS PERTIKRINTI.TAIGI, DAUG KO NESITIKEKITE,DZIAUKITES,KAD DAR NESUMAZINTU %,TADA ISVIS BUS TRAGEDIJA, NORS AS LIETUVIU VBE GAVAU 98%,BET MAN GAILA KLASIOKU,KURIE NEISLAIKE,,BEJE, ASPATI NETIKIU NIEKUO, NES LIETUVOJ LABAI JAU ISISAKNIJUS KORUPCIJA,TI NE ISIMTIS GALI BUTI IR SIOJ SRITY.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 11:14:49 | Nuoroda
Kontrolinis yra kontrolinis, per jį niekas nelygina kiek gavo kitas. Ir šiaip nepažįstu tokio žmogaus, kuris per kontrolinį niekada nebūtų "susivaręs". Tai va, mieloji, "susivaryt" lygiai taip pat galima ir per egzaminą. Aš nepažįstu nei vieno kvailelio, kuris iš lietuvių gavo daugiau nei 50%. O tu pažįsti? Ir kas yra tas kvailelis? Šiaip visko iš knygų neišmoksi. O ką čia, juk jei 12 metų graužei knygas ir nematei aplinkinio pasaulio, tikrai labai skaudu, kad su iškaltais literatų žodžiais rašinyje ar interpretacijoje negavai maximumo (Beje, knygas patinka ir man skaityti, tačiau, manau, kad vien jų neužtenka. Reikia domėtis ir realiu pasauliu.)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 11:17:43 | Nuoroda
O KODEL JUS VISI TAIP ISITIKINE, KAD TA VADINAMA NEPRIKLAUSOMU EKSPERTU KOMISIJA NEPALAIKYS BUTENT NECO PUSES, O , PERZIUROS METU (APELIACIJU) KABINESIS PRIE KIEVIENOS SMULKMENOS(JUK CIA NE MOKYTOJAI,KURIE STENGESI PALAIKYTI, JEI IMANOMA, MOKINIO PUSE). JUK GAVUSIEMS MAZAI % NEPRIDES 50 AR DAUGIAU %.O KODU,KAIP SAKE BLAZEVICIENE, TIKRAI VISU NETIKRINS, O PASIRINKS ATSITIKTINIUS DARBUS, NES KODAI IR TAIP , KAIP SAKE TELEVIZIJAI DIREKTORE, KELIS KARTUS PERTIKRINTI.TAIGI, DAUG KO NESITIKEKITE,DZIAUKITES,KAD DAR NESUMAZINTU %,TADA ISVIS BUS TRAGEDIJA, NORS AS LIETUVIU VBE GAVAU 98%,BET MAN GAILA KLASIOKU,KURIE NEISLAIKE,,BEJE, ASPATI NETIKIU NIEKUO, NES LIETUVOJ LABAI JAU ISISAKNIJUS KORUPCIJA,TI NE ISIMTIS GALI BUTI IR SIOJ SRITY. Tokiem zmonem kai tu niekada neirodysi jeigu jie jausis teisus gali kaltint ka tik nori , bet visu pirma jeigu neislaikei reiketu kaltint save pati , o ne ieskot kaltu kur ju nera...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 11:30:24 | Nuoroda
kesstux, juk matai, kad kliaksa išlaikė LT VBE ir gavo 98proc... Tai ko tu aiškini:"Jeigu neišlaikei, kaltink pati save" Šaunuolė kliaksa, kad žiūri ne tik savęs, paisai ne tik savų interesų, bet kartu ir palaikai savo draugus, kuriems nepasisekė taip kaip tau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 11:41:50 | Nuoroda
kliaksa, galbūt visi čia pridarome gausybę klaidų. na taip, čia juk ne egzaminas, bet negi taip sunku bent porą kablelių padėt? Nežinau kaip jūs, bet aš stengiuosi visur kalbėti ir rašyti taisyklinga kalba. O jei jau gavai 98%, tai tau išvis su rašyba neturėtų būti problemų.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 11:50:14 | Nuoroda
BET MAN GAILA KLASIOKU,KURIE NEISLAIKE o kas cia ???? isvis ji raso didziosiom raidem kas yra labai grubus internetinio etiketo pazeidiminas ir tikrai atrodo daug slyksciau negu tekstas be kableliu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 11:59:08 | Nuoroda
Taip, bet ką gali žinoti, gal jis su kompiuteriu nelabai draugauja ir nežino, kad klavišas "caps lock" sumažins jo raides
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 12:07:26 | Nuoroda
gal kas galit pasakyti kiek is viso lietuviu egzo buvo galima gauti tasku ???
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 12:22:54 | Nuoroda
104
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 12:37:53 | Nuoroda
CARAMELE, LABAI TAU ACIU UZ NUOSIRDZIUS ZODDZIUS KAI KAS NESUPRANTA ,KA NOREJAU TUO PASAKYTI ,NET NESUSIPRATO, KOKS MANO RAZULTATAS, BET SI KARTA APSEISIU BE IZDINEJIMU.PVZ:VIENAS MANO KLASIOKAS,VISAI NEBLOGAI BESIMOKANTIS, NEISLAIKE 3 VBE, VISA KLASE PERGYVENA DEL JO, O SVAJOJO STOT I MEDICINA, NES IR ABU TEVAI GYDYTOJAI, BANDYS KTAMET
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 12:45:27 | Nuoroda
kliaksa ten buvo skirta ne tau o tiem kas neislaike jeigu pati nesupranti nereikia kitu kaltint , o siaip tai pats kaltas , kad neislaike ir nera cia ko pergyvent visada galima megint kitamet
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 13:06:57 | Nuoroda
jundndosiau ir kestukseli, man visai nusisikt, ka jus manot apie mano kablelius ir didziasias raides, paprasciausiai skubu, o didziosiomis patogiau rasyt, idomu, kad taip taisyklyngai berasydami, kiek gavot lietiviu egzo, tai , uztikrinu - paprasciausiai pavydit ir triedziat i kelnes del kodu pertikrinimo,dejau as ant tokiu imbicilu, kaip jus, linkiu jums pacio blogiausio,visokie slykstynes dar aiskins, kaip ir kur, ir ka man rasyt,b..... apvemti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 13:09:47 | Nuoroda
bet matai as savo pasiekiau nuleidai tas savo raides ir man nereikia isvadint visaip taves , kad irodyciau savo teisybe o as bijau ne pertikrinimo , o to laukimo kuris man jau atsibodo ir norisi ramybes
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 13:53:51 | Nuoroda
KIEK NORESIU,TIEK PAZEIDINESIU TA TAVO SUKNISTA ETIKETA, ETIKOS ZINOVAS,MAT,ATSIRADO,O GAL KAS NEDAMATO, TAI TUO DARAU PASLAUGA, KAD NEREIKETU AKINIU UZSIDETI,O KO NUSIPELNEI SAVO ,TIPO, NEIDZEICIAMOMIS PASTABOMIS, TA IR GAVAI ATGAL. GAL NORETUM BUTI ''INTERNETINES ETIKOS MOKYTOJU?" AR KAZKUO PANASAUS?KO GERO, KAD TAIP. O TAISYKLINGOS RASYBOS ZINOVAS GAL RUOSIASI TAPTI KOKIA NORS KANCELIARINE ZIURKE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą