Biomedicinine diagnostika Vln kolegijoj
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-02-02 20:56:22 | Nuoroda

Kas cia mokotes?Su kokiais egzaminais istojote?Kiek balu surinkote?

Kas siemet cia bandys stoti?

Žinutė parašyta: 2009-02-13 12:07:37 | Nuoroda

as susidomejau. bet nelabai suprantu kokios karjeros galimybes. koki mazdaug darba dirbti galima pabaigus? gal kas galetu pasisakyti siuo klausimu? 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-02-16 11:44:23 | Nuoroda

Igyji visuomenes sveikatos profesini bakalaura,technologas.Gali dirbti laboratorijose,atlikineti diagnostikos tyrimus ir pan...

Žinutė parašyta: 2009-02-16 17:16:49 | Nuoroda

rimtai? o tai nebusi ten koks padejajas? :D  

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-02-16 20:12:05 | Nuoroda

ne beto psiskaityk nete,tikrai yra nemazai parasyta...

Žinutė parašyta: 2009-02-16 21:03:01 | Nuoroda

su kokiais egzu balais imanoma istot?kokiu reiktu?

Žinutė parašyta: 2009-02-16 21:04:06 | Nuoroda

ar labai sunku mokytis toje spec?gal yra zinanciu tai?

Žinutė parašyta: 2009-02-17 12:18:35 | Nuoroda

manau jei tau idomu bio ir chem neturetu buti persunku mokintis. o kaip del perspektyvu? nete maciau skelbimu tai vos 1000, 1200 lt siulo. gal skirtingai moka skirtingose srityse? pvz teismo medicinos diagnostikoje kaip moka nezinot? 

Žinutė parašyta: 2009-02-17 14:43:14 | Nuoroda

kad ir kaip bebutu ten daugiau maziau medicina, tiesiog idomomu del to sunkumo, ar nereiks taip kaip medicinkej visko kalt....mane asmeniskai domina laboratorine ir funkcine diagnostikos.taip sutinku dideliu pinigu neuzdirbsi, bent jau valstybinese istaigose, bet tikrai daugiau nei 1000, zinoma priklauso nuo srities ka darai.beto man cia vienintele spec. kuri mane tikrai domina, o visiskai nemegiamo dalyko studint nenoreciau, dirbt noris patinkama darba, kad tai nebutu kancia.

Žinutė parašyta: 2009-02-17 19:13:25 | Nuoroda

nu zn jei ir reix kalt tai ne 10 metu o tik 3. bet pripazink 1000lt juokinga suma budamas paprasatas gruscikas kokiose strokese uzdirbtum dvigubai :D 

Žinutė parašyta: 2009-02-17 22:43:49 | Nuoroda

na taip 1000 mazai, nesigincyju, bet gruscike but tikrai nesinori manna is tiesu jei daugiau uzdirbt nori tai zinok kad 3 metu mokslu tikrai nepakaks, as jau iskart planuoju kaip issilygint , kazka toliau daryt, jei nori daugiau kazka pasiekt ir daugiau uzdirbt, turiu giminaite kuri dirba laboratorijoje, tai mazoka sake tu 3metu kad auksciau pakilt

Žinutė parašyta: 2009-02-17 22:49:22 | Nuoroda

merdokai, o tu taip pat planuoji stot i ta specialybe ar tiesiog tik domies?

Žinutė parašyta: 2009-02-18 14:16:38 | Nuoroda

kolkas tai tik domiuosi nes manau kad cia lb idomus butu mokintis bet tikriausiai pasiliksiu sia sriti kaip atsargine jei neistociau kur labiau noreciau. o kur ten isilyginti galima? nes seip nevissus dalykus taip galima isilyginti kaip farmakotechnika pvz. 

Žinutė parašyta: 2009-02-18 15:23:08 | Nuoroda

o tu kaip? planuoji ar tik domiesi? 

Žinutė parašyta: 2009-02-18 20:05:31 | Nuoroda

as jau nusprendus ten, nes daugiau neturiu variantu kur galeciau.del islyginamuju tiksliai nzn dar nieko, aplamai abie  biomed. diagnostika man asmeniskai labai mazai info.bet rytoj vaziuoju i vls i studiju muge tai eisiu prie viko ir klausiu ka tik sugalvosiu svarbaus paklaust.idomu tiksliai ir apie stojamuosius suzn ir kokiu balu reiktu tam krepsialiui nes db jau vilciu jam nebeturiu, ir kaip issilygint galetu, ka siulo ar nieko nesiulo, na vien zo...

turiu lb gera bio ir chem mokytoja tai pakalbam apie viska po biskuti, tai sake kad viena jos buvus mokine istojo i ta BD tai sake 3kurse budama jau turejo darba klp jurininku ligonineje ir plius kartu  BD mokydamasi pabaige kineziterapija.tai vat

o kokius Tu egzus laikai?ir kiek procentu ar koki pazymi tikies gaut?beja, kur tu labai nori istot, jei nepaslaptis?

Žinutė parašyta: 2009-02-18 21:46:36 | Nuoroda

as ir i litexpo ryt varau :D bandysiu informacijos ispest :D

seip kol krepseliu dar nebuvo turejau vilties i medicina ar famacija istot. o dbr tai tik svajone nebent lb lb man pasisiseks tai istosiu.

dar galvoju apie veterinarija ir dantu technika. pazesiu kaip chemijos egza islaikysiu, jei gerai tai gal kanors su chemija bandysiu.

seip is bio egzo tikiuosi gaut na bent jau virs 85 procentu o apie chemija net neisivaizduoju neturiu su kuo palygint dar nesprendziau egzo jokio taip nrm kad pasitikrinciau zinias bet faktas kad gauciau zymiai maziau.

o ka tu papasakosi apie save?

 

Žinutė parašyta: 2009-02-19 15:03:43 | Nuoroda

na pasakojam naujienas is muges! klausiau sveikatos prieziuros fakulteto dekanes berots, tai sake kad gali buti tos islyginamosios studijos VU MF bet viskas dar tik svarstoma. 

Žinutė parašyta: 2009-02-20 17:10:44 | Nuoroda

na as buvau nuejus prie viko tai klausinejaus del islyginamuju bet jos pasake kad tik ruosiama tokia programa biomed diagnostikai zd nieko tikslaus, dar sake kad viko atsisake is BD funkcines diagnostikos sakos, na man tai netrukdo nes as labiau laboratorine ir domiuosi, zinoma del krepseliu niekas neaisku ir apie stipendijas pirma socialines, na tik sake kad visus bendrikais aprupina.dar sios spec 2008 metu auksciausias stojimo balas buvo 18,64 (nepamenu tiksliai skaiciuku po kablelio) maziausias 10,.... na vien zo...

pati galvoju bio apie 80na nors noreciau, bet kaip ta diena gali but kai reiks rasyt ta egza nzn galiu ir labai susimaut, o chemija tai butu gerai apie40 , daugiau nesitikiu nesu labai jau chemike.i ta spec pakaktu man tokiu tu balu pilnai istot bet kuo auksciau tuo geriau, bus matyt kaip seksis, tikiuos fortuna neapleis

Žinutė parašyta: 2009-02-20 17:12:53 | Nuoroda

mums dviem visa tai tik rupi kazkaip neina surast daugiau bendraminciu

Žinutė parašyta: 2009-02-21 12:16:49 | Nuoroda

2008 metu auksciausias stojimo balas buvo 18,64 o zemiausiai gal 14 tai reiskia kad cia istoja visi kas tik nori ;) as tai kaip toks CSI gerbejas tai susidomejas esu dar ir patalogine ir teismo medicinos diagnostika :D 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą