Biomedicinine diagnostika Vln kolegijoj
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-02-21 12:53:28 | Nuoroda

nepamirsk kad ten vis delto filmas ir tik daug kas graziai parodyta, bent jau lt tokiu salygu ir visko gali nesitiket....

kad istoja tai nereiskia kad visi issilaiko, be to as pati  stoju i kolegija  kad man idomu tai ka jie siulo, ir ne tam kad pamiegot o suprast toje srityje kazka, o zmogus ismanantis savo darba tada jau ir pinigu sugebes uzsidirbt ir daugiau nei 1000.galu gale kam man tas univeras tik del to kad unikas?studinciau kokia biologija ar dar koki sh ir naudos jokios.

Žinutė parašyta: 2009-02-21 22:26:30 | Nuoroda

del filmo tai cia tik vaikiskos mano fantazijos :D del univeru taipogi sutinku, baigus univera ar kolegija mazai kuo skiriasi galymes ir gyvenimas.

seip saunuole esi kad visiskai zn ko nori is gyvenimo ;)

 

gaila kad neatsiranda daugiau bendraminciu siame forume.

Žinutė parašyta: 2009-02-22 18:04:28 | Nuoroda

kad viska apsvarscius tik tai beliko, nieko naujo jau nebeismastysi

taip liudnoka, nesuprantu, ar visiem ta spec visiskai neidomi ir niekam ji siam forume nerupi, tik mum idomu, ar sunku savo mintim pasidalint.

tai ka merdokai dar gero studiju mugej suzn?papasakok kuom dar ten pasidomejai, pvz apie kitas spec?

Žinutė parašyta: 2009-02-22 18:53:44 | Nuoroda

kad nieko ipatingo, kur man idomu buvo tai perziurejau gal per 30 min. ten konors paklausi tai atsako vos ne ta pati ka ir lankstinuke raso, nete daugiau galima surasti info.. muge gal labiau buvo skirta tiem kas isvis nezino kur stuti.

tikriausiai del BD VK tik dviese buvom susidomeje ir paklausinejom :D

geriausia tai kai ateini i uzsienio univeru puse tai praktiskai tuscia kaip ir prie seminarijos :D 

o kas tau uzkliuvo?

Žinutė parašyta: 2009-02-22 19:27:02 | Nuoroda

siaip niekuo daugiau taip issamiau ir nesidomejau kaip BD, su drauge kartu vaiksciojom dar truputi apie kineziterapija pasiklausiau bet nieko doro, neturejau per nelyg daug laiko ir tu zmoniu spustis atsiprasant uzkniso, geriausia kad prie viko is poros kartu ejautik atvaziavus nuejau ten pradejau klaust o tokia studentele ne  bu ne me pradejo man lankstinukus kist, galvoju nu jo labai man cia naudinga, lankstinuka pati paskaityt moku kuriam ir taip nera nieko, nuejau tokia nusivylus...tai nuejau is kitos puses tai sutikau tokia malonia poniute su kuria ir paplepejom kiek buvo imanoma, o kai klausiau ar nera cia kas galetu daugiau papasakot tai ta studente sake kad nekazkaip idomiai, nzn patys kas tokie yra atvare savo grupej.vis del to kaip buvo taip ir liko tie klaustukai del krepseliu kaip ir buvo tas pats ir su islyginamosioms man, ruosiama....gal paruos po 15 metu tada gal jau nelb man ir naudinga bus ir aplamai ar bereiks

Žinutė parašyta: 2009-02-23 11:07:19 | Nuoroda

jungiuosi ir as prie jusu  domiuosi sia specialybe, tik nlb supratau, cia buvo rasoma: 2008 metu auksciausias stojimo balas buvo 18,64 o zemiausiai gal 14 tai reiskia kad cia istoja visi kas tik nori

bent man atrodo kad sitie stojimo balai pakankamai auksti, juk 16-18 gauti stojimo balu, reikia gan gerai islaikyt egzus, tai kaip cia gali istoti visi norintys. nlb supratau.

Žinutė parašyta: 2009-02-23 16:28:56 | Nuoroda

na kaip cia tau paaiskinti..... pvz medicinoje auksciausias stojamasis balas buna apie 19 o zemiausias apie 17 skirtumas tarp ju tikrai mazas.  tai rodo kad cia priima tik geriausius. o kadangi BD balas kinta nuo 18 iki 14 tai reiskia kad mazai kas nori i sia spec ir priima visus, jei tarkim i BD prasymu pateiktu kokie 500 zmoniu 1 numeriu stojamasis balas butu kaip ir medicinoj. nes visu norinciu negali primti todel renkasi geriausius o kadangi BD daug norinciu nera todel priima visus panorejusius. 

Žinutė parašyta: 2009-02-23 16:53:24 | Nuoroda

na as kaip galvoju islaikyt egzus tai paskaiciavus bala tik 16 kazkiek gaunas tai nieko ispudingo.Kaip matau merdokai tu nori labai aukstai nusokt ir tau sita spec kaip ir per zema

Žinutė parašyta: 2009-02-23 17:44:47 | Nuoroda

visu pirma tai maza ko as noriu :D reikia mastyti logiskai ir rinktis tai kas yra realu o ne tai ko gali niekada ir nepasiekti, ta prasme reikia atsizvelgti i galimybes.

siuo metu lb rimat i galvoju apie studijas, kur stoti? ka pirmu numeriu rasyti? ka anrtu numeriu rasyt? ir t.t...

o antra jei man si spec butu per zema ir neidomi tai isvis ja nesidomeciau ir nerasyciau i si foruma :)

Žinutė parašyta: 2009-02-23 20:31:57 | Nuoroda

as va irgi apsiskaiciauvau, kad mano balas mazdaug taip -/+ 16,5. tai pasilieku sia specialybe atsarginiam variantui, jei neistosiu i univiera;(

Žinutė parašyta: 2009-02-23 20:38:38 | Nuoroda

fragilee, o kur nori i univiera stoti?beje kodel taip liudnai sakai, del to univiero?manai kad jis zymiai geriau uz kolegija ar siaip del pavadinimo?

Žinutė parašyta: 2009-02-24 16:23:06 | Nuoroda

siaip noreciau i KMU visuomenes sveikata, bet laabai abejoju ar pajegsiu istot, man tais svarbiausiais momentais nepasiseka . kazkaip labiau noretusi istot i univiera nei i kolegija, bet jei neistosiu, laiminga busiu ir kolegijoj;)

Žinutė parašyta: 2009-02-24 17:07:57 | Nuoroda

o kas ten gero toj visuomenes sveikatoj? kokios perspektyvos? man tai atrodo kad cia nlb kokia spec... 

Žinutė parašyta: 2009-02-24 21:07:37 | Nuoroda

nu ka turbut atsijungiu, isseko temos ir rupimi klausimai sia tema

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-02-25 21:47:22 | Nuoroda

Na,as taip pat domiuosi cia...Todel ir sukuriau tema Seip tai nera ta specialybe,kurios labiausiai noreciau,bet ji viena is daugelio.Buvau ir as litexpo.Domejausi dar slauga,kineziterapija,akuserija.Kiek supratau,lengviau istoti i Kauno kolegija negu i Vln...

Žinutė parašyta: 2009-02-26 19:16:17 | Nuoroda

na bet as manau kad viko geriau, nzn negaliu argumentuot kodel, gal tiesiog isitikinimas

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-03-01 10:10:50 | Nuoroda

Taip,tikrai geriau...Ir as taip manau.

Žinutė parašyta: 2009-04-03 14:54:10 | Nuoroda

Sweikuciai wisi mokausi BD jau antrus metus, wa jau baigiau antra kursa laukiu trecio. Siaip i sita specialybe wisu norinciu nepriima, nes zinau tokiu kurie norejo istot bet nepawyko, tj stojo i dietologija, kosmetologija ir galiausiai i slauga. Pas mus kolegijoj i slauga lengwiausia istot... istoja moteriskes su ketwertais, baisu zodziu.... siaip yra dalyku kuriu tikrai reikia pasimokyt, taciau jei yra noras ir tu ji parodai tj destytojai tikrai nesodins tawes. Po kiekwieno kurso buna praktika, pwz 1kurse buwom onkologiniam santariskese -radiologijos kabinetuose, ten leido daryti nuotraukas ir wiska stebet, taip pat buwom patologijos centre, ten gawau darba 2 kurse galima rinktis is 5 wietu kur nori praktika atlikt siaip ten kur matet pasirenkama saka, tj zodziu susidureme si semestra kad tokio kaip ir dalyko nera, wisai grupei pasako kad db mokysites laboratorine diagnostika ir wiskas... tj del to buwo lbj liudna, nes norejau i patologine, bet jei baigi lab diagnostika, tj gali dirbti ir patologiniam ka cia dar jum papasakot?.. siaip lbj perspektywi sita profesija, nes nuolat yra tobulinimosi kursai ir pan, zinot technika wisa keiciasi tad ir mokytis yra ka

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-04-04 09:07:27 | Nuoroda

Dekui,kad papasakojai Tikiuosi cia istoti.Dar sioje kolegijoje bandysiu stot i slauga,akuserija.Gal ka nors zinai apie akuserijos studijas sioje kolegijoje?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-04-04 09:09:37 | Nuoroda

Uoj,truputi susimaisiau,akuserija juk Kauno kolegijoj...Tai gal tada dar apie kineziterapija galetum papasakot?Ar sunku cia istoti?Ir kodel i slauga su tokiais mazais balais priema?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą