Lietuviu kalbejimo tema:asmuo ir valstybe
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-15 11:37:17 | Nuoroda

peržvelgiau šias potemes ir potemė "ar lengva kitatauciams zmonems integruotis lietuvoje. armgumentuokite" man pasirodė įdomiausia, be to nemažai realių pavyzdžių, tačiau kaip mokytoja mums sakė, kad literatūra daugiausiai lemia, gal galite kokių realių pavyzdžių literatūrinių šiai potemei pasakyti? :)

Žinutė parašyta: 2009-04-15 11:41:48 | Nuoroda

mano klasiokei ir viena mokytoja pries egzaminus buvo ir kazka uzsiminus - tik tusciom neeikit....bet kai pagalvoji siais laikais nafik kam tos geles,nu demesys kaip kazkas cia pasake,bet gal kazka kita?ar yra nuomoniu?

Žinutė parašyta: 2009-04-15 11:43:26 | Nuoroda

aš manau jog kaip ne kaip, bes esam tūkstantmečio laida, abiturientai ir tiek metų praleidę su savo mokytojais turėtumėm jiems nunešt gėlių, nesvarbu anksčiau nešėm ar nenešėm, bet pagarbą turim atiduoti, kaip ne kaip, jie mus mokė ir daug ko tikrai išmokė ;)

Žinutė parašyta: 2009-04-15 11:46:54 | Nuoroda

na taip , bet gal netik geliu? bonka -bet ar neatrodytu juokingai? saldainiu - dauguma suaugusiuju nelabai juos ir megsta,o gal nereik persistengti?

Žinutė parašyta: 2009-04-15 11:48:14 | Nuoroda
chaltooora rašė:
editutia rašė:

Taip , del asmens ir valstybes potemiu tai sios :) Del kitu negarantuoju .

 gal galetum suzinoti ir rytojaus potemes ir cia imesti visi butumem labai dekingi

 As irgi eisiu rytoj kalbeti , is pat ryto  9:20, kalbesiu tema asmuo ir valstybe, tai apie 10 h jau tikrai pasakysiu , jei dar reiks. O siaip gal dar atsius man telefonu , tai jei kas man savaji numeri parasytu , persiusciau, ir galetu paplatinti potemes , tai butu apie 9 h .

Žinutė parašyta: 2009-04-15 11:48:18 | Nuoroda

tokios tetos kaip pas mus tai oi kaip mėgsta saldainius :D net akytės blizga, bet bonkų jau neneškit, čia beveik kyšininkavimas. Ir gal su saldainiais nereik persistengt.

Žinutė parašyta: 2009-04-15 11:56:05 | Nuoroda

jei nežinot ar mokytojai mėgsta saldainius, tai geriau neškit tik gėles, juk moterys jos kaip ne kaip, o vat saldainiai jau panašiau į kyšį, atseit, ai pasaldinsiu širdį aš jiems ir atslūgs :D

Žinutė parašyta: 2009-04-15 12:04:46 | Nuoroda

Editute galėtum parašyti savo skype aš Tau numeri atsiųsčiau per ten :))

Žinutė parašyta: 2009-04-15 12:12:53 | Nuoroda

kysininkavimas sako :D as isvis y ateinancius egzaminus tik su pinigais planavau eiti :D

Žinutė parašyta: 2009-04-15 12:19:01 | Nuoroda

egzaminus ar įskaitas? :D eik su pinigais, tai ir pasakys, viso gero, susitiksim pakartotinėj sesijoj :D

Žinutė parašyta: 2009-04-15 12:21:47 | Nuoroda

y egzaminus aisku,oj tik nereik cia vadint tokius teisuolius ir doruolis,visi zinom kaip yra.visiem tipo sunkmetis :D ir mokytojai su savo uzdirbamu minimumu,ir jei geriau sutari nemanau ar jiem sunku pora pazimiu pakelti,juk pinigai kisenes nedrasko man rodos

Žinutė parašyta: 2009-04-15 12:27:04 | Nuoroda

na žmonės kabinete sėdi tu ir jei tu ruošiesi kiekvienam iš jų bent po 50LT numest tai nemanau kad verta, geriau pasiskaityt internete apie tas potemes ir papasakoti ką supratai, kas tave labiausiai sujaudino ir viskas... be to, žmogau, nusišneki, mokytojai dabar gauna visai neblogus pinigus, ekspertai gauna beveik 3000LT + dar papildomi mokiniai, kurių per savaitę turi bent jau keletą, per savaitę susidaro minimaliai 120LT tai kad nereikia čia nusišnekėti...

Žinutė parašyta: 2009-04-15 12:30:56 | Nuoroda

nu pirmiausia koks tas mokytojas ir kokioj mokykloj.ne eiti nekiek vienam sedinciam ,o eiti tiesiaip pas ka tu zinai ,joa gal kokioj gimnazijoj ir butu sunkiau kazka padaryt :)

Žinutė parašyta: 2009-04-15 12:37:22 | Nuoroda

matau, žmogau, tau sunkiai tekstas rišasi... :D

Žinutė parašyta: 2009-04-15 12:37:54 | Nuoroda
editutia rašė:
chaltooora rašė:
editutia rašė:

Taip , del asmens ir valstybes potemiu tai sios :) Del kitu negarantuoju .

 gal galetum suzinoti ir rytojaus potemes ir cia imesti visi butumem labai dekingi

 As irgi eisiu rytoj kalbeti , is pat ryto  9:20, kalbesiu tema asmuo ir valstybe, tai apie 10 h jau tikrai pasakysiu , jei dar reiks. O siaip gal dar atsius man telefonu , tai jei kas man savaji numeri parasytu , persiusciau, ir galetu paplatinti potemes , tai butu apie 9 h .

 tai duok savo skype as savaji nr duosiu

Žinutė parašyta: 2009-04-15 13:06:40 | Nuoroda

Ryt man lietuviu iskaita ir labai nervinuosi nes nezinau net nenumanau kokiu potemiu tiketis. Siandienos potemes ikertamos man, bet kaip mum lietuviu kalbos mokytoja pasake kad ryt potemes bus sunkesnes ir suktesnes. labai bijau ir kaip ruostis siai temai, ka patartumete paskaityti?

Žinutė parašyta: 2009-04-15 13:13:09 | Nuoroda

patarimas papratas politika.lt svetainė ir tokie portalai kaip delfi.lt, alfa.lt ar lrytas.lt :D faktas yra, jei nesidomi politika, gausi prastesnį pažymį, domiesi gausi geresnį :)

Žinutė parašyta: 2009-04-15 13:26:00 | Nuoroda

dabar susigincijau su drauge kad nereikia izangoje kalbeti apie pacia tema tai yra asmuo ir valstybe o ji sako kad reikia tai juk duota poteme ir pagal ta poteme kalbi o ne apie bendra tema.  Tai kaip ten yra nebezinau ir pasimeciau.. na aisku ispat pradziu pasakai kad mano pasirinkta tema yra asmuo ir valstybe poteme tok it tok bet poto kalbeti kad asmuo ir valstybe ten kaskas yra ir t.t.

Žinutė parašyta: 2009-04-15 13:38:58 | Nuoroda
As jau kalbejau, pasirinkau poteme " Ar svarbu jauniems zmones dalyvauti pilietinese akcijose? Argumentuokite" kalbejau lygiai 5 min., bet man neuzdave jokiu klausimu, cia kazin gerai ar ne?
  • Biologija / VBE 44
  • Chemija / MBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 8
  • Matematika / MBE 9
Žinutė parašyta: 2009-04-15 13:38:59 | Nuoroda

Na, šiaip nelengvos potemės tikrai. Yra keletas apie kurias kažką rasčiau pašnekėti, bet , kažin ar rytoj potemės labai skirsis nuo šiandien?...

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą