Stojimai su neaukštais rezultatais
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-01 23:48:52 | Nuoroda

Ar būtų įmanoma kur nors įstoti į valstybės finansuojamą vietą su tokiais rezultatais:

lietuvių vbe - 40, anglų vbe - 28, istorija vbe - 25, informatika mbe - 39

Nežinau ir neįsivaizduoju kur noriu stoti ir ką noriu mokytis. Ką patartumėt su tokiais rezultatais. Ypač svarbi nuomonė jau esamų studentų. taigi, laukiu patarimų, pasiūlymų, nes neįsivazduoju ką toliau daryti.

p.s kiekviena nuomonė man svarbi :)

Žinutė parašyta: 2009-07-01 23:51:09 | Nuoroda
Danakolas rašė:

Ar būtų įmanoma kur nors įstoti į valstybės finansuojamą vietą su tokiais rezultatais:

lietuvių vbe - 40, anglų vbe - 28, istorija vbe - 25, informatika mbe - 39

Nežinau ir neįsivaizduoju kur noriu stoti ir ką noriu mokytis. Ką patartumėt su tokiais rezultatais. Ypač svarbi nuomonė jau esamų studentų. taigi, laukiu patarimų, pasiūlymų, nes neįsivazduoju ką toliau daryti.

p.s kiekviena nuomonė man svarbi :)

 VF, tik kolegijoj.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-01 23:51:18 | Nuoroda

Niekas tau nepasakys, pasiseks ar ne. Bet kuriuo atveju tikrai ne universitetas. O jeigu nežinai, ko nori, tai luktelk metus, kol sužinosi. Žiauru kažkaip stot, nes 'forume man pasiūlė', nei žmogaus pažinodami, nei jo gebėjimų ir norų.

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 91
  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-07-01 23:52:42 | Nuoroda

turetum matematikos nors 1% vbe tai manau gautum vf informatikoje, o db tai..........

  • Fizika / VBE 42
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 19
  • Matematika / VBE 66
Žinutė parašyta: 2009-07-02 00:06:59 | Nuoroda

Kazin iseitu i teise kur nors kolegijoje?

Žinutė parašyta: 2009-07-02 00:09:00 | Nuoroda
Danakolas rašė:

Kazin iseitu i teise kur nors kolegijoje?

 Apie kolegijas nieko nenutuokiu, bet vien jau todel kad tavo ista, anglu ir lt yra VBE, manau kad ir krepseli kolegijom galetum gaut.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-02 00:11:50 | Nuoroda
Danakolas rašė:

Ar būtų įmanoma kur nors įstoti į valstybės finansuojamą vietą su tokiais rezultatais:

lietuvių vbe - 40, anglų vbe - 28, istorija vbe - 25, informatika mbe - 39

Nežinau ir neįsivaizduoju kur noriu stoti ir ką noriu mokytis. Ką patartumėt su tokiais rezultatais. Ypač svarbi nuomonė jau esamų studentų. taigi, laukiu patarimų, pasiūlymų, nes neįsivazduoju ką toliau daryti.

p.s kiekviena nuomonė man svarbi :)

 i kolegija manau cia irgi butu mokama.. mano brolis pries kelis metus stojo, visi rezultatai buvo dvigubai geresni, ir tai tik pakliuvo i kolegija dalinai finansuojama... taj nznau nznau..

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-02 00:16:12 | Nuoroda

Galvoju apie Vilniaus teises ir verslo kolegija, teises studijas. kazin ar ten i VF pavyktu. Beje kokios paprastai buna galimybes stojant ten, kur reikia matkes, be jos egzo? zinau ,kad imanoma...

Žinutė parašyta: 2009-07-02 00:19:02 | Nuoroda
Danakolas rašė:

Galvoju apie Vilniaus teises ir verslo kolegija, teises studijas. kazin ar ten i VF pavyktu. Beje kokios paprastai buna galimybes stojant ten, kur reikia matkes, be jos egzo? zinau ,kad imanoma...

 imanoma, bet tik i mokama.. o tai VTVK turi nemokamas vietas? argi? cia juk privati kolegija,kiek zinau..

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 95
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-02 00:26:45 | Nuoroda
Danakolas rašė:

Galvoju apie Vilniaus teises ir verslo kolegija, teises studijas. kazin ar ten i VF pavyktu. Beje kokios paprastai buna galimybes stojant ten, kur reikia matkes, be jos egzo? zinau ,kad imanoma...

 i ta kolegija tik stok ir be matkes, ir su matke priims.

Žinutė parašyta: 2009-07-02 00:29:31 | Nuoroda
Nastiona rašė:
Danakolas rašė:

Galvoju apie Vilniaus teises ir verslo kolegija, teises studijas. kazin ar ten i VF pavyktu. Beje kokios paprastai buna galimybes stojant ten, kur reikia matkes, be jos egzo? zinau ,kad imanoma...

 imanoma, bet tik i mokama.. o tai VTVK turi nemokamas vietas? argi? cia juk privati kolegija,kiek zinau..

 yra ir VF vietos :)  tik kažin ar į tokią man pavyktų su tokiais varganais rezulatais ;/

Žinutė parašyta: 2009-07-02 00:41:37 | Nuoroda

matematika tik 12%, anglu 47,istorija 54,lt 84, kokios specialybes man butu pasiekiamos socialiniuose moksluose? ir mokami man tinka :) patarkit, nes vis neapsisprendziu..

Žinutė parašyta: 2009-07-02 00:41:59 | Nuoroda

Sveiki, kaip manot ar su tokiais rezais galeciau papult i koki nors universiteta: lietuviu - 48; istorija - 64; Anglu - 70?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-02 00:59:51 | Nuoroda
Herojus rašė:

Sveiki, kaip manot ar su tokiais rezais galeciau papult i koki nors universiteta: lietuviu - 48; istorija - 64; Anglu - 70?

 žiūrint į ką nori įstot. papult galima.

Žinutė parašyta: 2009-07-02 10:55:57 | Nuoroda

o kur konkreciai patartumet su neaukstais balais VBE ? butu gerai i vf... ir kokias studijas..?

Žinutė parašyta: 2009-07-02 10:58:54 | Nuoroda
Danakolas rašė:

o kur konkreciai patartumet su neaukstais balais VBE ? butu gerai i vf... ir kokias studijas..?

 Dar karta sakau - su neaukstais balais, vf tik kolegijose. Nori i univera su neaukstais balais, purtyk kisenes.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-02 11:19:03 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Danakolas rašė:

o kur konkreciai patartumet su neaukstais balais VBE ? butu gerai i vf... ir kokias studijas..?

 Dar karta sakau - su neaukstais balais, vf tik kolegijose. Nori i univera su neaukstais balais, purtyk kisenes.

 Tai kaip manai ar eitu i VF Vilniaus teises ir verslo kolegijoje, pasirenkant teises studijas? Mane neramina labai zemas kaip bebutu gaila mano istorijos rezultatas...bet visgi valstybinio 25, o ne mokyklinio... kiti sako ,kad i kolegjas ir su mokykliniais sustoja...

Žinutė parašyta: 2009-07-02 11:22:03 | Nuoroda
Danakolas rašė:
Mr.Lazy rašė:
Danakolas rašė:

o kur konkreciai patartumet su neaukstais balais VBE ? butu gerai i vf... ir kokias studijas..?

 Dar karta sakau - su neaukstais balais, vf tik kolegijose. Nori i univera su neaukstais balais, purtyk kisenes.

 Tai kaip manai ar eitu i VF Vilniaus teises ir verslo kolegijoje, pasirenkant teises studijas? Mane neramina labai zemas kaip bebutu gaila mano istorijos rezultatas...bet visgi valstybinio 25, o ne mokyklinio... kiti sako ,kad i kolegjas ir su mokykliniais sustoja...

 Apie stojimus i univerus kazkiek nusimanau, bet siemet viskas gali smarkiai keistis. O apie kolegijas ir ju reikalaujamus balus nieko nezinojau ir nezinau, o po reformos, tai isvis neisivaizduoju kaip ten bus, bet speju, kad vf gauti bus lengva, nes is 40k stojanciu gal 15k ar net maziau rinksis kolegijas, o vf vietu net 10k. Manau turi visus sansus i vf papult.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-02 11:23:59 | Nuoroda

sveiki , gal kas zinot toki  dalyka tarkim as rasau i mokama vieta elektronikos inzinerija 1 nr ir kitas parases i elektronikos inzinerija tik mokama vieta 9 nr  bet jo  balas aukst4esnis tai  ar kreipia demesi kas pirmesniu nr parase?

  • Fizika / VBE 40
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 17
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2009-07-02 11:25:29 | Nuoroda
dainius.... rašė:

sveiki , gal kas zinot toki  dalyka tarkim as rasau i mokama vieta elektronikos inzinerija 1 nr ir kitas parases i elektronikos inzinerija tik mokama vieta 9 nr  bet jo  balas aukst4esnis tai  ar kreipia demesi kas pirmesniu nr parase?

 Kreipia tik jei balai lygus. Yra aisku univeru kaip VDU, kurie uz tai kad renkiesi Nr.1 ju studijas duoda +0,2 balo. bet siaip istoja tas su aukstesniu.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą