Stojimai su neaukštais rezultatais
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-03 18:43:47 | Nuoroda

Man atrodo, kai redaguoji - nebeatsiuncia. Pataisykit, jei klystu, bet jei negauni - nepanikuok ;) 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-03 18:50:24 | Nuoroda
PsicLt rašė:

Man atrodo, kai redaguoji - nebeatsiuncia. Pataisykit, jei klystu, bet jei negauni - nepanikuok ;) 

 Neklysti. Atsiuncia e-mail kai uzpildai registracijos laukelius visus. ten tipo gyvenama vieta, mokykla ir t.t. O pakeitimus gali daryt kada tik nori ir nieko nesiuncia.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-03 18:54:33 | Nuoroda

Įstoti tarkim gali į LŽŪU,nors ir matiekos nelaikei,kai kur ima metinį pažymį vietoj egzo,tik aišku kai skaičiuoja neprideda tau tiek balų kiek tarkim už egzą 

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 10
Žinutė parašyta: 2009-07-03 18:55:57 | Nuoroda

 Beto į teisę šiemet be šansų. Įeik į www.lamabpo.lt ten rasi programu pasirenkamuma,pasirinksi universitetą arba kolegiją ir tau parodys kiek kol kas nprinčių studijuoti tą ar tą specialybę.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 10
Žinutė parašyta: 2009-07-03 18:59:21 | Nuoroda
Ugnyciukas rašė:

 Beto į teisę šiemet be šansų. Įeik į www.lamabpo.lt ten rasi programu pasirenkamuma,pasirinksi universitetą arba kolegiją ir tau parodys kiek kol kas nprinčių studijuoti tą ar tą specialybę.

 Tai tu pasidomek kiek pernai buvo norinciu ten stot. Ir visgi istojo zmones. O tu neziurek, kad tukstanciai nori kazkokia studiju krypti. Nepamirsk, kad galima iki 16 vietu rasyti ir atsiranda labai daug tokiu kurie kad tik bele butu visi 16 priraso nesamoniu.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-03 19:01:47 | Nuoroda

Teise - labai populiari. Laime bando ir turintys mokyklinius ir turintis VBE ivertinimus 10balej sistemoj :) Verta ziuret kiek yra duota 1-2 prioritetu. Nes kas parase teise 3-16, tai arba istos i 1-2, arba, jei neistos, reiskia ju balai ne tokie ir geri ;) 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-03 19:27:03 | Nuoroda

Dar pagalvojau apie VPU: anglu filologija, soc. mokslai, istorija/taikomoji istorija.

                                 VGTU: komunikacija ir  informacija

                                 LKKA: sporto reakrecija ir turizmas

                                 VDU: istorija, anglų filologija, teisė.

                                 KTU: technikos kalbos vertimas ir jos redagavimas, kompiuterine lingvistika, edukologija

Kaip manot ar eitų su mano rezultatais įlyst kur nors ? Pirmenbė aišku VF, bet ne visada norai atitinka galimybes.  Ką rekomenduotumėt? Kur didžiausi šansai? Apskrtai ką patartumėt su mano rezultatais?

Žinutė parašyta: 2009-07-03 19:27:03 | Nuoroda

Dar pagalvojau apie VPU: anglu filologija, soc. mokslai, istorija/taikomoji istorija.

                                 VGTU: komunikacija ir  informacija

                                 LKKA: sporto reakrecija ir turizmas

                                 VDU: istorija, anglų filologija, teisė.

                                 KTU: technikos kalbos vertimas ir jos redagavimas, kompiuterine lingvistika, edukologija

Kaip manot ar eitų su mano rezultatais įlyst kur nors ? Pirmenbė aišku VF, bet ne visada norai atitinka galimybes.  Ką rekomenduotumėt? Kur didžiausi šansai? Apskrtai ką patartumėt su mano rezultatais?

Žinutė parašyta: 2009-07-03 19:30:07 | Nuoroda

Mano nuomone jei yra dar kažkokia viltis gauti VF tai nebent kolegijose.

Žinutė parašyta: 2009-07-03 19:31:53 | Nuoroda
Ugnyciukas rašė:

 Beto į teisę šiemet be šansų. Įeik į www.lamabpo.lt ten rasi programu pasirenkamuma,pasirinksi universitetą arba kolegiją ir tau parodys kiek kol kas nprinčių studijuoti tą ar tą specialybę.

 negasdink as siemet i teise ir penitencine planuoju

Žinutė parašyta: 2009-07-03 22:22:07 | Nuoroda

o  ar imanoma su  mano  tokias balais i  univero mokama vieta technologinius VGTU ar LKTU mokslus su  fizika 40, lietuviu 24 ir matke 17,

  • Fizika / VBE 40
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 17
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2009-07-03 23:02:49 | Nuoroda

 Prie vilniaus kolegijos radau užrašą "magistrantūros studijos užsienio ir lietuvos universitetuose". T.y. baigus kolegiją galima test magistrantūra tarkim VU ar kitam prestižiniam??? čia visose taip kolegijose? paskui dar būna kažkoks konkursas į ta magistrantūra? ar aš čia kažko nesupratau?:D

Žinutė parašyta: 2009-07-03 23:22:58 | Nuoroda

Po kolegijos eini islyginamuju studiju, gauni bakalaura ir tada jau ziuri galimybes, kiek zinau ;)

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą