VU ekonomika 2009
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-25 09:24:20 | Nuoroda

oj ne ryt o pirmadieni :D 

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 43
Žinutė parašyta: 2009-07-25 10:14:22 | Nuoroda

Trendy manau, kad tau bus sunku ir i vakarini istot, tikriausiai teks megautis sesijiniu

nepamirskim, kad toks dar yra;D atrodo 150 i ji turi patekti

Žinutė parašyta: 2009-07-25 10:16:37 | Nuoroda
Aiisty rašė:

Trendy manau, kad tau bus sunku ir i vakarini istot, tikriausiai teks megautis sesijiniu

nepamirskim, kad toks dar yra;D atrodo 150 i ji turi patekti

 taigi ji istojo i NL :) o nl dalinasi tik i dienini ir vakarini:)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-25 10:57:32 | Nuoroda

aj tikrai;D

net geriau pasidare, galvojau, kad ir paciai gali tekt juo megautis;D

Žinutė parašyta: 2009-07-25 12:15:07 | Nuoroda

Sveiki, dar viena kolega čia :D įstojau į VU ekonomiką VF. mano KB 20,22. Kas norit susipažint galit rašyt į skype roli_na, facebook Karolina Bartos (ten lyg yra dvi tai aš juodaplaukė :D ), iš bėdos ir į one karoleetia. šiaip tikiuosi gaut bendrabutį tai gal ir kambariokė kieno pasitaikysiu ;) 

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-07-25 12:21:59 | Nuoroda

Ei, jeigu ten rimtai tokios ilgos eiles pas notarus tai atsibos laukti :D Gal kas nors zino ar galima pvz MRU pas notara pasitvirtinti atestata o poto vesti i VU ? :) Man iki MRU 5 minutes kelio pesciom bet kada galiu nueiti :D

  • Istorija / VBE 52
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2009-07-25 12:52:15 | Nuoroda

Laimis1990 - skype cia.

Žinutė parašyta: 2009-07-25 13:29:18 | Nuoroda

Sveikuciai visi, busimieji ekonomistai . As taip pat istojau i ekonomika, bet esu garantuota, kad pakliusiu i vakarines studijas..

Žinutė parašyta: 2009-07-25 13:52:42 | Nuoroda

Sveiki, na ka sian veziau dokumentus i VU, tai eiles is viso nebuvo, viska per penkias minutes pridaviau ir laimingas nuejau  Reikejo jum visiem siandien vaziuot, nes pirmadieni bus ziauri eile 

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2009-07-25 14:46:36 | Nuoroda

Sveiki, na ir nemažai jau mūsų čia, tai ir aš papildysiu šias gretas, jei kas norit pabendraut tai mano skype: dova... (su visais tais trim taškeliais), arba galite mane rast ir tam "populiariajam" pažinčių portale:

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 65
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 17
Žinutė parašyta: 2009-07-25 15:18:08 | Nuoroda
tomasjurcenko rašė:

Turint 18,60 konkursini bala - vf.
18,59 - m.

Galite pradeti grauztis.

 ka cia kalbi? Mano 18,62 ir i m istojau... Ir daug tokiu maciau, kuriu balas didesnis nei mano ir irgi i mokama

Žinutė parašyta: 2009-07-25 17:44:59 | Nuoroda

sveiki na stai cia ir mano facebook: Rūta Puvačiauskaitė ;]

Žinutė parašyta: 2009-07-25 18:10:14 | Nuoroda

as taip i esu garantuota kad i vakarini pakliusiu, bet kaip pradejau galvoti tai labai daug pliusu tame radau dar ypac pakalbejus su VU studentais, taip kad labai nepergyvenkit :) jei kas nori pabendrauti tai mano one:

Žinutė parašyta: 2009-07-25 19:04:19 | Nuoroda
lunite rašė:

as taip i esu garantuota kad i vakarini pakliusiu, bet kaip pradejau galvoti tai labai daug pliusu tame radau dar ypac pakalbejus su VU studentais, taip kad labai nepergyvenkit :) jei kas nori pabendrauti tai mano one:

 nu ir pasidalink kokie tie pliusai nes as irgi turbut i vakarini, ir kremtuosi del to labai..

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 71
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
Žinutė parašyta: 2009-07-25 19:08:23 | Nuoroda

Svfeiki ;) padesiu Eiviltui atsakinet i jusu klausimus ;D pasakysiu viska, ka zinau :]  

Žinutė parašyta: 2009-07-25 19:18:39 | Nuoroda
Vichy* rašė:
lunite rašė:

as taip i esu garantuota kad i vakarini pakliusiu, bet kaip pradejau galvoti tai labai daug pliusu tame radau dar ypac pakalbejus su VU studentais, taip kad labai nepergyvenkit :) jei kas nori pabendrauti tai mano one:

 nu ir pasidalink kokie tie pliusai nes as irgi turbut i vakarini, ir kremtuosi del to labai..

 nu as galvoju bent jau pradzioj eiti i bendrabuti jeigu ji gausiu..tai ryte kai visi stoves eileje prie dusu as galesiu miegoti, paskuj dauguma juk isejs o as netrukdomai galesiu mokytis ir valgyti pasidaryti... bus ramybe, nu bent jau as tajp manau

Žinutė parašyta: 2009-07-25 19:59:56 | Nuoroda
lunite rašė:
Vichy* rašė:
lunite rašė:

as taip i esu garantuota kad i vakarini pakliusiu, bet kaip pradejau galvoti tai labai daug pliusu tame radau dar ypac pakalbejus su VU studentais, taip kad labai nepergyvenkit :) jei kas nori pabendrauti tai mano one:

 nu ir pasidalink kokie tie pliusai nes as irgi turbut i vakarini, ir kremtuosi del to labai..

 nu as galvoju bent jau pradzioj eiti i bendrabuti jeigu ji gausiu..tai ryte kai visi stoves eileje prie dusu as galesiu miegoti, paskuj dauguma juk isejs o as netrukdomai galesiu mokytis ir valgyti pasidaryti... bus ramybe, nu bent jau as tajp manau

 O kaip del pacios studiju kokybes, ir kelinta prasideda paskaitos kada baigiasi?

Žinutė parašyta: 2009-07-25 20:05:28 | Nuoroda

o su kb 20,52 turėčiau į dieninį pakliūt?

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-25 20:08:00 | Nuoroda
roundCampanula rašė:

o su kb 20,52 turėčiau į dieninį pakliūt?

 Tu gavai studiju krepseli, o visi studentai gave studiju krepseli studints tokiu metu kokiu jie patys nori, vat mokantys kaip as dar tures pakovoti del dieniniu.

Žinutė parašyta: 2009-07-25 22:40:21 | Nuoroda
PanevezioArmada rašė:
lunite rašė:
Vichy* rašė:
lunite rašė:

as taip i esu garantuota kad i vakarini pakliusiu, bet kaip pradejau galvoti tai labai daug pliusu tame radau dar ypac pakalbejus su VU studentais, taip kad labai nepergyvenkit :) jei kas nori pabendrauti tai mano one:

 nu ir pasidalink kokie tie pliusai nes as irgi turbut i vakarini, ir kremtuosi del to labai..

 nu as galvoju bent jau pradzioj eiti i bendrabuti jeigu ji gausiu..tai ryte kai visi stoves eileje prie dusu as galesiu miegoti, paskuj dauguma juk isejs o as netrukdomai galesiu mokytis ir valgyti pasidaryti... bus ramybe, nu bent jau as tajp manau

 O kaip del pacios studiju kokybes, ir kelinta prasideda paskaitos kada baigiasi?

 sake paskaitos ir destytojai absoliuciai tie patys, o paskaitos buna nuo 6 iki 21,15, kartais jei speja ta pati kursa isejt kaip ir dieniniai tai paleidzia 20,30...vakariniam yra ismestos paskaitos kuriu visai nereikia tokiu kaip kuno kultura, o kursas visas tas pats :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą