VNF
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:00:16 | Nuoroda
Bardakas rašė:

 Iš LAMA BPO:

"Diagramos apie situaciją studijų krypčių grupėse ir programose, taip pat diagramos apie priėmusių kvietimus ir pakviestųjų santykį bus rodomos nuo pirmadienio Jums prisijungus su internetinės registracijos numeriu."

 

 A, nu tai tada aišku -- apie tuometinę situaciją. Tokiu atveju jos turėtų nuolat kisti iš idėjos.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:00:38 | Nuoroda

 neįstojau. laukt dar, matyt, reikia.

nesuprantu vieno dalyko, kaip taip į filosofiją nemokamai pateko su balu 14,5, o aš nepatenku net į VNF mokamai su 17,88?

atsiliepkit kokei filosofai būsimi, parašykit savo balą, nes jau tikrai išproto varo ne tas žodis ;}

  • Istorija / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:02:40 | Nuoroda
KortųNamelis rašė:

pas mane jau atsirado kvietimas i VNF , kaip pas jus? Tik nzn ar cia taip turi ir but , kad tas kvietimas nesispaudzia? Beje papuoliau i MRU - NL Teise su 16,6kb. Dar nezinau ar cia dziaugtis, nes kazkaip dar nesu tikras , po tokiu Lamos vajkaryksciu cirku.

 Ka tu nori spaust??

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:02:52 | Nuoroda
ruduoas rašė:

 neįstojau. laukt dar, matyt, reikia.

nesuprantu vieno dalyko, kaip taip į filosofiją nemokamai pateko su balu 14,5, o aš nepatenku net į VNF mokamai su 17,88?

atsiliepkit kokei filosofai būsimi, parašykit savo balą, nes jau tikrai išproto varo ne tas žodis ;}

 O, man irgi aktualu.  O apie kokį univerą kalba eina?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:04:01 | Nuoroda
KortųNamelis rašė:

pas mane jau atsirado kvietimas i VNF , kaip pas jus? Tik nzn ar cia taip turi ir but , kad tas kvietimas nesispaudzia? Beje papuoliau i MRU - NL Teise su 16,6kb. Dar nezinau ar cia dziaugtis, nes kazkaip dar nesu tikras , po tokiu Lamos vajkaryksciu cirku.

 Jis ir neturi spaustis :))))
Gavai kvietimą, varai į univerą ir pasirašai dokumentus. Tada tavo kvietimas skaitosi kaip priimtas. Ir čia jau viskas gerai, jau sistema be lag'ų. 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:08:34 | Nuoroda

 Bet tai taip ir yra. Negali bandyt laimės antram ture nerizikuodamas. Negali vienu metu neprarast galimybės į pirmą pasiūlymą ir dairytis po diagramas. Diagramos skirtos tam, kad kad matytumėt, ar yra laisvų vietų ir pagal tai koreguotumėt savo prioritetinį sąrašą. Bet tai galėsit daryt tik prieš tai atsisakę pirmojo pasiūlymo.

 Tai ir arklys šitą žino. Už tai ir reikia diagramų, kad pagrįstai atmestum pakvietimą, nors ir tai, visko galibūt

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:09:17 | Nuoroda
Mažūūte rašė:

istojau

:)

 kūūūr?:)

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:09:48 | Nuoroda
ruduoas rašė:

 neįstojau. laukt dar, matyt, reikia.

nesuprantu vieno dalyko, kaip taip į filosofiją nemokamai pateko su balu 14,5, o aš nepatenku net į VNF mokamai su 17,88?

atsiliepkit kokei filosofai būsimi, parašykit savo balą, nes jau tikrai išproto varo ne tas žodis ;}

 daug kam taip buvo

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:18:24 | Nuoroda

 aš kalbu apie VU univerą.

Na, Raminta, sakai,d aug kam taip buvo....tai ok, ką galime padaryti? man visai nejuokingi tokie pokštai. suvokiu, jog mano balas ne iš aukščiausiųjų, bet nesuvokiu, kaip galėjo patekti tenai su 14! jei tai tiesa, tuomet, lama gali daryti viską per naują. kvietimus siųsti ir taip toliau... 

  • Istorija / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:24:05 | Nuoroda
ruduoas rašė:

 aš kalbu apie VU univerą.

Na, Raminta, sakai,d aug kam taip buvo....tai ok, ką galime padaryti? man visai nejuokingi tokie pokštai. suvokiu, jog mano balas ne iš aukščiausiųjų, bet nesuvokiu, kaip galėjo patekti tenai su 14! jei tai tiesa, tuomet, lama gali daryti viską per naują. kvietimus siųsti ir taip toliau... 

 Same hehe. Su 17.96 nepatekau net į mokamą. Na, ką gi, pamaniau, ko gero buvo su aukštesniais, ką padarysi. Bet jei tai, žmogau, ką tu kalbi, yra tiesa ir kažkas su 14 pateko į nemoką, kuo sunkiai sveiku protu galima patikėti, tuomet eisiu mūsėt LAMOS sprogdint už tokius čiūdus.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:27:39 | Nuoroda

 tai galėsime eiti kartu;} 

na, dėl tų keturiolikos balų, perskaičiau ką rašė šitame forume mergina... manau, nesąmonė jau būtų tai iš piršto laužti.

Beje, praeitais metais jau būtume įstoję... o dabar ką, vaikyčiai, darbo birža manęs laukia :]] 

  • Istorija / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:29:30 | Nuoroda

 istojau i vgtu , kazkas nerealaus :) verslo vadyba

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:32:05 | Nuoroda
Vetute :) rašė:

 istojau i vgtu , kazkas nerealaus :) verslo vadyba

 As ir i cia norejau :) su kokiu balu istojai?

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 14
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
  • Matematika / VBE 57
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:32:20 | Nuoroda
ruduoas rašė:

 aš kalbu apie VU univerą.

Na, Raminta, sakai,d aug kam taip buvo....tai ok, ką galime padaryti? man visai nejuokingi tokie pokštai. suvokiu, jog mano balas ne iš aukščiausiųjų, bet nesuvokiu, kaip galėjo patekti tenai su 14! jei tai tiesa, tuomet, lama gali daryti viską per naują. kvietimus siųsti ir taip toliau... 

 Žinok tokių kaip tavo situacijoj čia tikrai yra.... Vieni įstoja su žemesniais, o kitas su aukštesniais neįstoja...

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:35:30 | Nuoroda
ruduoas rašė:

 tai galėsime eiti kartu;} 

na, dėl tų keturiolikos balų, perskaičiau ką rašė šitame forume mergina... manau, nesąmonė jau būtų tai iš piršto laužti.

Beje, praeitais metais jau būtume įstoję... o dabar ką, vaikyčiai, darbo birža manęs laukia :]] 

 Tai LAMA ar šiaip ar taip nusipelnė būti susprogdinta, vien už tuos techninius nesklandumus. Tep kad galima ruošt trotilą.  

Aišku, tikėti, kad kažkas su 14 į nemokamą praėjo, kažkaip nesinori. Nu nesinori tikėti, kad sistemoj yra palikta galimybė TOKIOMS klaidoms.

Galim į darbo biržą kartu eiti. Arba kalėjimą už LAMOs destrukciją.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:36:22 | Nuoroda

 na, tai jeigu taip yra, palikti visko šiaip sau neketinu. reikia susigaudyti visus filosofus ir susižinoti su kokiais balais įstojo. :}} 

  • Istorija / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:37:29 | Nuoroda
RAMINTTA rašė:
ruduoas rašė:

 aš kalbu apie VU univerą.

Na, Raminta, sakai,d aug kam taip buvo....tai ok, ką galime padaryti? man visai nejuokingi tokie pokštai. suvokiu, jog mano balas ne iš aukščiausiųjų, bet nesuvokiu, kaip galėjo patekti tenai su 14! jei tai tiesa, tuomet, lama gali daryti viską per naują. kvietimus siųsti ir taip toliau... 

 Žinok tokių kaip tavo situacijoj čia tikrai yra.... Vieni įstoja su žemesniais, o kitas su aukštesniais neįstoja...

 Daug ka lemia tai, kuriuo numeriu parasyta. Jei parase pirmu numeriu tai  istos ir su zemesniu balu. o kitas kad ir 3 vietoj parase neistos su aukstesniu balu. bent jau man taip atrodo.

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 14
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
  • Matematika / VBE 57
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:38:53 | Nuoroda
Ad Absurdum rašė:
ruduoas rašė:

 tai galėsime eiti kartu;} 

na, dėl tų keturiolikos balų, perskaičiau ką rašė šitame forume mergina... manau, nesąmonė jau būtų tai iš piršto laužti.

Beje, praeitais metais jau būtume įstoję... o dabar ką, vaikyčiai, darbo birža manęs laukia :]] 

 Tai LAMA ar šiaip ar taip nusipelnė būti susprogdinta, vien už tuos techninius nesklandumus. Tep kad galima ruošt trotilą.  

Aišku, tikėti, kad kažkas su 14 į nemokamą praėjo, kažkaip nesinori. Nu nesinori tikėti, kad sistemoj yra palikta galimybė TOKIOMS klaidoms.

Galim į darbo biržą kartu eiti. Arba kalėjimą už LAMOs destrukciją.

 tai taip, lama daug visokio gėrio ir gerų emocijų per šią parą suteikę visiems būsimiems (ne) studentams. :]

aš pasirašau tikrai, noriu eit protestuot, griaut ir naikint. šiknon tokią sistemą.

permečiau akimis kitą forumą, ir supratau, kad manęs tikrai laukia darbo birža, kadangi mano sąraše tik filosofija, į kurią, kaip matau, nepatenku. :] įdomu, kokius darbus siūlo...

O kitą met bėgsiu perlaikinėt lietuvių, bet turbūt irgi bus neįmanoma įstoti, nes lama pakels visus pereinamuosius balus iki dangaus:}}}}} 

  • Istorija / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:41:03 | Nuoroda
Dvyne rašė:
RAMINTTA rašė:
ruduoas rašė:

 aš kalbu apie VU univerą.

Na, Raminta, sakai,d aug kam taip buvo....tai ok, ką galime padaryti? man visai nejuokingi tokie pokštai. suvokiu, jog mano balas ne iš aukščiausiųjų, bet nesuvokiu, kaip galėjo patekti tenai su 14! jei tai tiesa, tuomet, lama gali daryti viską per naują. kvietimus siųsti ir taip toliau... 

 Žinok tokių kaip tavo situacijoj čia tikrai yra.... Vieni įstoja su žemesniais, o kitas su aukštesniais neįstoja...

 Daug ka lemia tai, kuriuo numeriu parasyta. Jei parase pirmu numeriu tai  istos ir su zemesniu balu. o kitas kad ir 3 vietoj parase neistos su aukstesniu balu. bent jau man taip atrodo.

 na, velnias, pirmoje vietoje VF filosofija, tuomet eina pora specialybių kurias parašiau šiaip sau, nes žinojau, kad neįstosiu, ir jos VF. ir tuomet paskutinė VNF filo. :/ velnias. jei galėčiau, ištrinčiau viską, kas aukščiau... nesąmonė, jeigu nuo numerio, o ne nuo balo priklauso... velniop

  • Istorija / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:41:40 | Nuoroda
Dvyne rašė:
Vetute :) rašė:

 istojau i vgtu , kazkas nerealaus :) verslo vadyba

 As ir i cia norejau :) su kokiu balu istojai?

 kazkas apie 15 :) maziausiai ten tikejausi

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą