2-asis etapas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:35:05 | Nuoroda

ar kas nors zada bandyti laime treciame etape?????

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:36:27 | Nuoroda
Bielas1 rašė:

mane irgi kamuoja tas klausimas : / jei neistosiu ar neprarasiu vietos

 man atrodo einu skambinti lamai ir klausti ju sio klausymo

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:37:21 | Nuoroda
minisss rašė:

o kdl maza??? juk jei neatsiras zmoniu su didesniu balu nei mano tai pagal viska as tureciau istoti ten ir vel nemanote taip?

 O pagalvok,kad galbut atsiras zmoniu,kurie sia spec rase paskutinese vietose ir todel neistojo,o jei liko vietu tai gal ir taikys ten pirmu numeriu. Na noriu paskyti,kad cia yra loterija,sansai 50/50 ,nes is kur tu zinai,kad neatsiras zmoniu su didesniu balu :)

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 52
Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:38:13 | Nuoroda
minisss rašė:

ar kas nors zada bandyti laime treciame etape?????

 Jei nepasiseks antrajame tai kas beliks

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 52
Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:39:19 | Nuoroda

Jei nesunku kai paskambinsi parasyk cia ka tau sake, ir beje is kur zinot kiek tarkim buvo vietu i nemokama? diagramose neparodyta

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:42:53 | Nuoroda
busimoji rašė:
cantslowdown rašė:

gal kas stojot i vgtu istaigu vadyba? pas mane diegramoje rodo kad pakviesta vf  13, o is viso vf vietu yra 87.  pagal mano diagrama laisvu vietu vgtu dar yra:D

 man panasi situacija i vdu viesaji administravima pagal diagrama pakviesta 14 kandidatu, o skirta vietu buvo 99,tai iseina,kad daug vietu liko. Ir prie ko cia treciadienis,juk cia raso kiek PAKVIETE ,o ne kiek PASIRASE. Treciadieni gali tik paaisketi,kad is tu 14 pakviestu pasirase pvz tik 12.

 

nuuu apie ka as ir kalbu. taip iseina kad yra vilties:D 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:44:18 | Nuoroda
cantslowdown rašė:
busimoji rašė:
cantslowdown rašė:

gal kas stojot i vgtu istaigu vadyba? pas mane diegramoje rodo kad pakviesta vf  13, o is viso vf vietu yra 87.  pagal mano diagrama laisvu vietu vgtu dar yra:D

 man panasi situacija i vdu viesaji administravima pagal diagrama pakviesta 14 kandidatu, o skirta vietu buvo 99,tai iseina,kad daug vietu liko. Ir prie ko cia treciadienis,juk cia raso kiek PAKVIETE ,o ne kiek PASIRASE. Treciadieni gali tik paaisketi,kad is tu 14 pakviestu pasirase pvz tik 12.

 

nuuu apie ka as ir kalbu. taip iseina kad yra vilties:D 

 o iš kur žinot kiek kur vietų skirta buvo?

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
  • Matematika / VBE 46
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 47
Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:44:27 | Nuoroda
Bielas1 rašė:

Jei nesunku kai paskambinsi parasyk cia ka tau sake, ir beje is kur zinot kiek tarkim buvo vietu i nemokama? diagramose neparodyta

 Taip,tas erzina,kad neparodyta,reikia patiem susizinoti.. Manau aukstuju mokyklu internetiniuose puslapiuose turetu buti tokia informacija.

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 52
Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:48:00 | Nuoroda
busimoji rašė:
minisss rašė:

ar kas nors zada bandyti laime treciame etape?????

 Jei nepasiseks antrajame tai kas beliks

 sutinku kad ce yra loterija ir nieko nepakeisi seip labai noreciau pavyzdziui kad pasibaigus diena lama idetu kazkokius preliminarius duomenis kiek zmoniu jau pasirase sutarti tada lengva butu suprasti ar dar galima tiketis sulaukti vietu ar nebe

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:48:47 | Nuoroda
Bielas1 rašė:

Jei nesunku kai paskambinsi parasyk cia ka tau sake, ir beje is kur zinot kiek tarkim buvo vietu i nemokama? diagramose neparodyta

 nu bandziu be pertraukos skambinti 7min taciau visa laika buvo uzimta

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:48:49 | Nuoroda

wat tame ir bajeris,kad tame puslapyje jokios informacijos apie tai ;) 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:49:27 | Nuoroda
minisss rašė:
Bielas1 rašė:

Jei nesunku kai paskambinsi parasyk cia ka tau sake, ir beje is kur zinot kiek tarkim buvo vietu i nemokama? diagramose neparodyta

 nu bandziu be pertraukos skambinti 7min taciau visa laika buvo uzimta

 man rodos dar ilgai bus uzimta :D

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:49:45 | Nuoroda

as tik vieno dalyko nesuprantu, gauni vf ar juo labiau vnf univere, bet pasirodo sios spec nenori studijuot, tai nafik ja reikejo rasyt  pageidavimu sarase.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:49:49 | Nuoroda

as tik vieno dalyko nesuprantu, gauni vf ar juo labiau vnf univere, bet pasirodo sios spec nenori studijuot, tai nafik ja reikejo rasyt  pageidavimu sarase.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:51:23 | Nuoroda

kaip manote ar man yra šansu antrame rate pakliuti i vf, jei db antru numeriu gavau vietą i vnf , taciau as nenoriu ten studijuoti???

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:54:01 | Nuoroda
Bielas1 rašė:
minisss rašė:
Bielas1 rašė:

Jei nesunku kai paskambinsi parasyk cia ka tau sake, ir beje is kur zinot kiek tarkim buvo vietu i nemokama? diagramose neparodyta

 nu bandziu be pertraukos skambinti 7min taciau visa laika buvo uzimta

 man rodos dar ilgai bus uzimta :D

 nu ce laimes dalykas nes ryte tai as prisiskambinau tik irgi gal po15min bandymo

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:54:34 | Nuoroda
busimoji rašė:
cantslowdown rašė:

gal kas stojot i vgtu istaigu vadyba? pas mane diegramoje rodo kad pakviesta vf  13, o is viso vf vietu yra 87.  pagal mano diagrama laisvu vietu vgtu dar yra:D

 man panasi situacija i vdu viesaji administravima pagal diagrama pakviesta 14 kandidatu, o skirta vietu buvo 99,tai iseina,kad daug vietu liko. Ir prie ko cia treciadienis,juk cia raso kiek PAKVIETE ,o ne kiek PASIRASE. Treciadieni gali tik paaisketi,kad is tu 14 pakviestu pasirase pvz tik 12.

 

 rimtai?????????? tai kodel tiek nedaug pakviete tada? daug sansu yra istot

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:56:17 | Nuoroda
cantslowdown rašė:

as tik vieno dalyko nesuprantu, gauni vf ar juo labiau vnf univere, bet pasirodo sios spec nenori studijuot, tai nafik ja reikejo rasyt  pageidavimu sarase.

 nafik ne nafik bet zmones klysta o as pvz surasiau auksciau vietas kur pagal praitus metus turejau istoti o ka zemiau parasiau jau nebelabai ir galvojau o kas galejo zinoti kad siemet tiek pakils visur minimalus stojimo balas?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:57:57 | Nuoroda
negata rašė:

kaip manote ar man yra šansu antrame rate pakliuti i vf, jei db antru numeriu gavau vietą i vnf , taciau as nenoriu ten studijuoti???

 i vf pakliuti jau yra sunku antrame rate na bet cia viskas priklauso kokia tavo specialybe koks balas ir ar atsiras zmoniu kurie atsisakys vietos ten kur tu nori istoti

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:59:03 | Nuoroda
WhoAmI rašė:
sauleeeee rašė:
busimoji rašė:
cantslowdown rašė:

gal kas stojot i vgtu istaigu vadyba? pas mane diegramoje rodo kad pakviesta vf  13, o is viso vf vietu yra 87.  pagal mano diagrama laisvu vietu vgtu dar yra:D

 man panasi situacija i vdu viesaji administravima pagal diagrama pakviesta 14 kandidatu, o skirta vietu buvo 99,tai iseina,kad daug vietu liko. Ir prie ko cia treciadienis,juk cia raso kiek PAKVIETE ,o ne kiek PASIRASE. Treciadieni gali tik paaisketi,kad is tu 14 pakviestu pasirase pvz tik 12.

 

 rimtai?????????? tai kodel tiek nedaug pakviete tada? daug sansu yra istot

 Jo čia tikrai nesąmonė ir daugumoj specialybių taip bet nesitiki, kad tiek mažai pakvietė, kai buvo tiek planuojama čia lama turbūt vėl pjauna grybą.

 nu tai jetau nesamone neina suprast isvisnieko..

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą